ساده ‘آیا خودتان آن را,’ مدار به تهویه دو نفر در یک بار است که از لحاظ فنی امکان پذیر

ساده ‘آیا خودتان آن را” تنفس مدار با استفاده از لوازم جانبی است که به راحتی در دسترس هستند در بخش مراقبت های ویژه می توان به تهویه دو بیماران بدحال در یک بار باید پزشکان مواجه با کمبود تجهیزات نشان می دهد تحقیقات منتشر شده در مجله قفسه سینه.

اما اگر چه از نظر فنی امکان پذیر نیست روشن اگر جوانب تقسیم تهویه بیشتر از منفی و رویکرد مملو از مسائل اخلاقی پس از این مدار تنها باید به عنوان آخرین چاره می گویند مهم مراقبت و بیماری تنفسی پزشکان در پیوند نظر تکه.

باعث افزایش سریع در COVID-19 موارد در ناحیه لمباردی در شمال ایتالیا و چشم انداز یک ونتیلاتور کمبود پزشکان ایتالیایی مونتاژ و آزمایش ساده به راحتی ساخته شده است تنفس مدار در دو “تظاهر” بیماران.

مدار متشکل معمول و به آسانی در دسترس لوله و لوازم جانبی موجود در بخش مراقبت و سالن های عامل.

15-ساعت آزمایشات تایید کرد که این امر می تواند از لحاظ فنی امکان پذیر است برای استفاده از این مدار برای تهویه دو نفر در همان زمان.

بیشتر چه, روش امن تر برای کارکنان از دستی کیسه های تهویه و جلوگیری از نیاز مداوم برای یک انسان ونتیلاتور’ به کار کیسه بنابراین آزاد کردن کارکنان می گویند محققان.

اما این آزمایشات همچنین نشان داد که سطح تهویه فراهم نبود به طور مساوی توزیع شده که عملکرد ریه و ظرفیت های متفاوت بین دو ‘بيماران است.’

آن را باید تنها به عنوان آخرین چاره احتیاط محققان به دلیل نیاز به دقت نظر گرفتن فیزیولوژی بیماران و عدم امکان قادر به نظارت به طور جداگانه تغییرات در هر بیمار تنفسی پاسخ.

نیز وجود دارد که مسائل اخلاقی را در نظر بگیرید آنها اشاره می کنند. “در واقع سخت ترین انتخاب در چنین شرایط اضطراری خواهد بود یا قبول یک گریم تریاژ واقعیت (که در آن نه همه بیماران دریافت یک دستگاه تنفس مصنوعی) و یا قبول این واقعیت است که تلاش برای نجات دو نفر با یک دستگاه تنفس مصنوعی می تواند به معنای آسیب رساندن به حداقل یکی از آنها” آنها بنویسید.

این نگرانی ها در حال برداشت در یک ارتباط سرمقاله با بیماری تنفسی و مراقبتهای ویژه پزشکان از دانشگاه شیکاگو است.

ایده ونتیلاتور های جدید نیست, توضیح دکتر استیون پیرسون, Jesse سالن و ویلیام پارکر. این برای اولین بار پیشنهاد کرد در سال 2006 برای مقابله با کمبود تجهیزات مبرم شرایط اضطراری و احیا شده است و در انتظار یک عرضه مشکلات در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اما آنها هشدار می دهند که حتی اگر بیماران را می توان قبل از تهویه پویا طبیعت تنفسی پاسخ بدان معنی است که این ویژگی های اولیه می تواند پس از آن انشعاب.

روزانه مکث در آرام بخشی مورد نیاز برای تهویه مکانیکی به بررسی توانایی بیمار برای تنفس غیر مسلح-که به نظر می رسد برای کمک به بیماران بهبود می یابند — خواهد بود بسیار دشوار است اگر دو نفر به هم متصل بودند به همان دستگاه آنها اشاره می کنند.

چالش های فنی نیز نیاز به سایر منابع در تامین کوتاه مدت: intensivists و درمانگران تنفسی آنها می گویند.

در طول شدید کمبود تجهیزات بالینی تصمیم گیری خواهد باید بر اساس اطمینان از بزرگترین خوبی برای بیشترین تعداد بیماران را توضیح دهد. اما چه اتفاقی می افتد اگر دو نفر هر یک 50 درصد شانس زنده ماندن تنها با یک ونتیلاتور اما تنها 20 درصد در تقسیم تهویه آنها بپرسید ؟

“این که آیا یا نه به نفع حمایت از یک اضافی بیمار اهمیت بیشتری نسبت به مضرات رنج می برد توسط دو بیماران دریافت کننده شرکت تهویه یک سوال غیر ممکن است برای پاسخ به در این مرحله با توجه به فقدان شواهد و تجربه و این مضرات بعید است که متمایل به دقیق کمی در هر نقطه در آینده نزدیک” آنها بنویسید.

در حالت ایده آل در عدم عرضه کافی و یا دیگر تنفس پشتیبانی از دستگاه های بیمار (و خانواده) رضایت به دست آمده باید دقیق و پروتکل های کاربردی برای شرایطی که در آن تقسیم تهویه می تواند مورد استفاده قرار گیرد و پس از آن تنها به عنوان آخرین چاره آنها تاکید کنیم.

“نقش برای شرکت تهویه تجدید نظر به حکومت نجات ضربه طبیعی به نجات افراد در معرض مرگ حتمی توسط آزاد مکانیکی, هواکش برای حمایت از کسانی که در نارسایی تنفسی که می میرند بدون آنها” آنها بنویسید.

“اما برای استفاده از قایق نجات قیاس است که در بیشتر مسافران از قایق طراحی شده بود به جای ارزش خطر غرق شدن قایق نجات?”

داده های فعلی عرضه و تقاضا پزشکان به احتمال زیاد خواهد شد در مواجهه با چنین تصمیم گیری های آنها نشان می دهد. “بشر باید متوجه آن شده و مجبور به یک قایق نجات از این بیماری همه گیر بدون لوکس از دیروز اخلاقی حالت تا زمانی که نجات می رسد” آنها نتیجه بگیریم.

در بیشتر مرتبط با تفسیر, مراقبت های اورژانس, پزشکان در دیترویت و نیویورک به توافق برسند که یک بیمار در هر یک بهترین است. خود یوتیوب تصویری تنظیم تجربی روش برای تهویه چهار بيمار در همان زمان با الهام از پزشکان ایتالیایی به آزمایش با این رویکرد برای دو نفر.

“همه موافق یک بیمار در یک ونتیلاتور همیشه استاندارد طلا” نوشتن Drs شارلین Babcock و لورنزو Paladino. “استفاده از یک دستگاه تنفس مصنوعی برای دو نفر است که به وضوح در خارج از توصیه های سازنده و تنها مناسب در شرایط وخیم در طول یک فاجعه است.”

اما گزارش در بیشتر تجربیات این روش تنها می تواند کمک به درک چگونه به گسترش ونتیلاتور گزینه های آنها نشان می دهد.

“ما ستایش [ایتالیایی] نویسندگان این مطالعه بیشتر برای پیشبرد اسناد و مدارک از این پتانسیل گسترش ونتيلاتور در دسترس بودن به عنوان یک صرفه جویی در زندگی دخالت در طول یک فاجعه و امیدوارم که اطلاعات اضافی در ما ارائه شده ممکن است آموزنده” آنها نتیجه بگیریم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>