شبیه سازی اعماق دریا معدن تاثیر می گذارد و عملکرد اکوسیستم در بستر دریا

Polymetallic ندول و پوسته پوشش هزاران کیلومتر مربع از جهان در اعماق دریا کف. آنها عمدتا شامل منگنز و آهن بلکه با ارزش فلزات نیکل و کبالت و مس به عنوان به خوبی به عنوان برخی از high-tech فلزات نادر خاکی. پس از این منابع می تواند تبدیل به کمیاب روی زمین در آینده — به عنوان مثال با توجه به نیازهای آینده برای باتری electromobility و فن آوری های دیجیتال — دریایی سپرده ها از لحاظ اقتصادی بسیار جالب توجه است. به تاریخ وجود ندارد و بازار آماده تکنولوژی در اعماق دریا استخراج از معادن. اما آن را در حال حاضر روشن است که مداخلات در بستر عظیم و ماندگار در مناطق آسیب دیده. مطالعات نشان داده اند که بسیاری از sessile ساکنان از سطح بستر دریا بستگی دارد گره به عنوان یک بستر و هنوز هم غایب دهه پس از اختلال در اکوسیستم. همچنین اثرات بر روی حیوانات زندگی در بستر ثابت شده است. به عنوان بخشی از BMBF بودجه پروژه “MiningImpact,” موسسه ماکس پلانک در برمن در حال حاضر یک نگاه دقیق تر در کوچکترین بستر ساکنان و عملکرد خود را.

آنچه در مورد کوچکترین ساکنان seafloor?

مطالعه حاضر نشان می دهد که میکروارگانیسم های ساکن بستر دریا خواهد بود همچنین انبوه متاثر از اعماق دریا استخراج از معادن. این تیم به رهبری آنتیه Boetius گروه رهبر در موسسه ماکس پلانک برای دریایی میکروب شناسی و مدیر در موسسه آلفرد وگنر هلمهولتز مرکز پژوهش های قطبی و دریایی سفر به اصطلاح DISCOL در منطقه گرمسیری غرب اقیانوس آرام حدود 3000 کیلومتر در سواحل پرو به بررسی شرایط از بستر دریا و همچنین فعالیت آن میکروارگانیسم ها. در سال 1989 محققان آلمانی تا به حال شبیه سازی شده معدن مربوط به اختلال در این سایت توسط شخم بستر در یک منگنز ندول منطقه سه و نیم کیلومتر در قطر با یک گاوآهن-هارو 4000 متر زیر سطح اقیانوس است.

“حتی از 26 سال پس از این اختلال را شخم آهنگ در بستر بودند و هنوز هم به وضوح قابل مشاهده” گزارش اولین نویسنده Tobias Vonnahme که در مطالعه شرکت کردند به عنوان بخشی از دیپلم پایان نامه. “و باکتریایی ساکنان نیز به وضوح تحت تاثیر قرار.” در مقایسه با مناطق دست نخورده از بستر دریا تنها در حدود دو سوم از باکتری ها زندگی می کردند در آهنگ های قدیمی و و تنها نیمی از آنها در لایو گاوآهن آهنگ. نرخ های مختلف میکروبی فرآیندهای بودند با کاهش سه چهارم در مقایسه با مناطق دست نخورده حتی پس از یک ربع قرن است. “محاسبات ما نشان داده اند که طول می کشد تا حداقل 50 سال برای میکروب ها به طور کامل عملکرد طبيعی خود می گوید:” Vonnahme.

گرد و خاکی و بی نظم

بسیار عمیق و دور از جریان قوی در سطح دریا است بنابراین تعجب آور است که حتی در مقیاس کوچک اثری از DISCOL آزمایش شد هنوز هم قابل مشاهده است. “اما همچنین biogeochemical شرایط تا به حال دستخوش تغییرات پایدار,” تنش آنتیه Boetius. به گفته محققان این است که عمدتا به دلیل این واقعیت است که گاوآهن را از بین می برد بالا و فعال رسوب لایه. آن را شخم زده است زیر و یا هم زده و انجام دور با این جریان. در این آشفته مناطق میکروبی نفر تنها می تواند استفاده محدود از مواد آلی که غرق به بستر دریا از بالا آب در لایه های. به عنوان یک نتیجه از آنها از دست دادن یکی از کلید توابع اکوسیستم. ميكروب و عملکرد خود را در نتیجه می تواند مناسب به عنوان اوایل شاخص آسیب به اعماق دریا اکوسیستم های ناشی از ندول معدن-و از میزان توانایی های بالقوه خود را بازیابی.

اختلال در یکی دیگر از ابعاد

همه معدن فن آوری برای منگنز ندول در حال حاضر در حال توسعه منجر به یک اختلال از بستر دریا به عمق حداقل ده سانتیمتر. این قابل مقایسه است به این اختلال شبیه سازی شده اما به طور کامل در ابعاد مختلف است. تجاری در اعماق دریا معدن تاثیر می گذارد صدها تا هزاران کیلومتر مربع از بستر هر سال در حالی که همه گاوآهن آهنگ DISCOL همراه تنها تحت پوشش چند کیلومتر مربع. آسیب به توان انتظار داشت که به همان نسبت بیشتر است و این امر می تواند به همان نسبت مشکل تر برای اکوسیستم برای بازیابی محققان استرس است.

“تا کنون تنها تعداد کمی از مطالعات در برخورد با این اختلال از biogeochemical تابع از اعماق دریا طبقه ناشی از معدن” توضیح می دهد که Boetius. “با مطالعه حاضر ما در حال کمک به توسعه استانداردهای زیست محیطی برای اعماق دریا و معدن اشاره به محدودیت های بستر بازیابی. محیط زیست پایدار فن آوری قطعا باید به جلوگیری از از بین بردن پرجمعیت و فعال زیستی در سطح لایه بستر.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط موسسه ماکس پلانک برای دریایی میکروبیولوژی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de