این بیماری همه گیر—جدید بیماری Covid-19 ویروس SARS-CoV-2—نمی سنگاپور اپیدمیولوژیک کابوس. در سال 2002 و 2003, سندرم حاد تنفسی اصلی سارس, پاره کردن چین و از طریق آسیا کشته شدن 33 نفر در سنگاپور و جرقه عمده فروشی تجدید نظر به شهر-دولت در نظام سلامت. “آنها متوجه شدم که آنها می خواستند به سرمایه گذاری برای آینده به کاهش است که هزینه اقتصادی اگر همین اتفاق دوباره می گوید:” مارتین Hibberd یک بیماری عفونی محقق در حال حاضر در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری که مشغول به کار در سنگاپور در سارس.

بنابراین سنگاپور برقرار جدید سفر کنترل سلامت و زیرساخت ها است. سپس در سال 2009 این آمار رو دوباره—با آنفلوانزای H1N1 به اصطلاح آنفولانزای خوکی. “آنفولانزای همه گیر آمد از مکزیک, آمریکا یک رویداد و سنگاپور تلاش برای قرار دادن در محل در سال 2009 آنها چه آموخته با سارس” Hibberd می گوید. “اما آنفولانزا بود بسیار مشکل تر برای جلوگیری از سارس بود و آنها متوجه آنچه آنها فکر می کردند که می خواهم یاد گرفتم کار نمی کند. آن را یکی دیگر از درس است.”

زمانی که Covid-19 آمدند در اطراف سنگاپور بود و به نظر می رسد آماده است. همراه با هنگ کنگ, تایوان, ژاپن و کره جنوبی و سنگاپور برقرار دقیق سفر کنترل و پروتکل برای شناسایی افراد بیمار—به آنها کمک کند و همچنین برای پیدا کردن مردم به آنها می شده است در تماس با. این سنگاپوری دولت ارسال شده حسابداری دقیق چگونه برای بسیاری از مردم تا به حال تست شده برای ویروس ها و مکان ها و طبیعت از کسانی که مردم را از تماس های اجتماعی است. همه این دولت ها برقرار دقیق اجتماعی فاصله اقدامات مانند لغو, رویدادهای بسته شدن مدارس و گفتن مردم به ماندن در خانه. به عنوان یک نتیجه (حداقل در بخشی) همه باید کاهش تعداد افراد آلوده و کاهش مرگ و میر از چین یا ایتالیا متناسب. آنها “مسطح منحنی” به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی در حال حاضر می گویند—کاهش احتمالی سنبله از عفونت شاید فشار دادن این افزایش به طور جدی بیمار است و مردم بیشتر در زمان به طوری که سیستم مراقبت های بهداشتی دریافت نمی overburdened.

درس های این کشورها آموخته می تواند آموزنده برای مکان های بیشتر در timeline—مانند ایالات متحده یا اروپا که هنوز نشدم چند هفته پشت این ویروس از طریق ایتالیا که در آن شده اند وجود دارد صدها نفر از مرگ و میر و سیستم بیمارستان است تا ناودان به طور جدی با افراد بیمار که آن ها شروع به موسسه تریاژ اقدامات است. این مکان ارائه مدل برای چه برای انجام بعدی تخمگذاری بهترین شیوه برای چگونه برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر با مرگ و میر کمتر برای به دست آوردن یک مورد مرگ و میر نزدیک به کره جنوبی را آشکار 0.8 به جای ایتالیا با 6.6.

اطلاعات دقیق همچنین می توانید بگویید اپیدیولوژی انتظار چه چیزی را در مورد پویایی این بیماری کمک راهنمای هدفمند تر پاسخ. “بسیار دقیق نظارت اطلاعات حیاتی خواهد بود برای درک شیوع می گوید:” جاستین Lessler متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده بهداشت عمومی. “این است که این نوع از تجزیه و تحلیل دقیق است که حیاتی خواهد بود برای پاسخ دادن به سوالات کلیدی در مورد نقش افراد بدون علامت و کودکان در انتقال است.”

در اینجا چگونه آن دسته از کشورهای آسیایی در حال انجام آن: با توجه به یک مقاله جدید در مجله لانست, هنگ کنگ, ژاپن و سنگاپور و تمام توسعه آزمون خود را برای Covid-19 به عنوان به زودی به عنوان توالی ژنتیکی برای این ویروس منتشر شد و ramped تا تولید مواد لازم برای این آزمون. (که تضاد با آمریکا که هنوز هم به اندازه کافی ندارد آزمون در سراسر کشور برای استفاده و در واقع ممکن است در حال اجرا از مواد لازم برای آنها را.) هر کشور نهاد کنترل بر مهاجرت (یک حرکت جنجالی که که توصیه می شود در برابر, اما آنها به هر حال). آنها rejiggered ملی خود را به سیستمهای مالی را به مطمئن شوید که مردم نمی مجبور به پرداخت برای آزمایش یا درمان. (ساده تر در مکان های که در آن بسیاری از مراقبت های بهداشتی است که در حال حاضر ملی تا مطمئن شوید—و در برخی از پیشرفته تر از ایالات آمریکا مانند کالیفرنیا و واشنگتن و نیویورک است. در واقع, فرماندار نیویورک اندرو کومو حتی دستور پرداخت مرخصی استعلاجی برای قرنطینه مردم و ضد عفونی کننده دست.)

تایوان در واقع ترکیب ملی خود مراقبت های بهداشتی و مهاجرت پایگاه داده برای تولید خودکار هشدار بر اساس مسافران بالقوه برای آلوده شدن. در ژانویه 20, زمانی که چین گزارش شده بود تنها چند مورد از این بیماری در تایوان چرخید تا مرکزی اپیدمی مرکز فرماندهی ایجاد شده پس از سارس—به منظور هماهنگی ملی تلاش کنند. در میان چیزهای دیگر, CECC قرار دادن محدودیت در قیمت تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و اعزام پرسنل نظامی برای تولید بیشتر. در ایالات متحده, ماسک کمبود led غذا و دارو به آرامش قوانین در چه نوع از ماسک کارکنان مراقبت های بهداشتی می توانید استفاده کنید; در ژانویه 20, تایوان معادل آن از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد که آن را به حال “44 میلیون فولاد ماسک 1.9 میلیون N95 ماسک و 1100 فشار منفی جداسازی اتاق” آماده رفتن به, با توجه به یک مقاله در مجله انجمن پزشکی آمریکا.

مردم در سنگاپور در حال حاضر دریافت اطلاعات از وب سایت های دولتی اغلب به روز شده و همچنین از دولت حساب WhatsApp. مردم خود را در دماهای گرفته شده قبل از آنها می توانید وارد کنید اکثر ساختمان ها از جمله کسب و کار و مدارس و سالن های ورزشی و سازمان های دولتی به دلیل تب یکی از علائم اصلی Covid-19. (با توجه به my sister-in-law که خانواده زندگی می کردند در سنگاپور به مدت شش سال هر کس که در دمای عادی می شود یک برچسب و مردم در حال انتظار برای به دست آوردن دو یا سه پوستر در هر روز است.) Hibberd که در سنگاپور در حال حاضر مشغول کار بر روی جدید coronavirus می گوید: “در هر آسانسور من سوار وجود دارد توجه کرد و گفت آنچه که من باید انجام دهید. در همه جا شما راه رفتن وجود دارد اطلاعات … وجود دارد اعتماد به نفس است که اطلاعات در دولت و چه آنها می گویند و انگار انتظار شما باید آن را دنبال کنید.” این کشور می دهد کمی از پول را به افرادی که لازم نیست که این نوع از مشاغل که حمایت از کار و جریمه افرادی که نمی قوانین را دنبال کنید.

در حداقل یک بیمارستان تجربه سارس منجر به تکمیل reimagining از راه های پزشکان در برخورد با بیماران. یک مقاله از پرسنل در بخش رادیولوژی در بیمارستان عمومی سنگاپور توصیف نگه داشتن تیم از کارکنان مراقبت های بهداشتی مجزا از یک دیگر در مورد یکی باید قرنطینه و جداسازی فیزیکی برای انواع بیماران—انواع به ظاهر کوچک سیستماتیک تغییرات که محدود کردن گسترش یک بیماری عفونی. به عنوان یک پژوهشگر سنگاپوری گفت: نگهبان “ما هیچ کاری انجام نمی های مختلف ما فقط آن را به خوبی.”

این کشورها همه باید ساختارهای اجتماعی و سنت است که ممکن است این نوع از نظارت و کنترل کمی آسان تر از در نمی-آج-در-me, ایالات متحده است. اما پس از آن هیچ یک از این کشورها هستند چین یا با آن کامل در نظارت دولت است. “کپی کردن چین خواهد یک تاثیر بزرگ در اقتصاد” Hibberd می گوید از سنگاپور. “اما همه گرفتن این بیماری به سرعت و کشور وحشت نیز تاثیر بزرگی در اقتصاد است.”

بنابراین سنگاپور است که مصرف یک میانه راه او می گوید. البته اگر این بیماری همچنان به گسترش این رویکرد ممکن است بیشتر شدیدی. “اگر Covid-19 معلوم نیست به کنترل” Hibberd می گوید: “پس از آن مهار روند تغییر خواهد کرد به دنبال هر صورت اما شناسایی و حمایت از کسانی که در اکثر موارد خطر بیماری شدید به جای.”

حتی این اطلاعات مفید خواهد بود در گسترده تری در راه است ، در مقیاس گسترده ای را تست به عنوان این کشورها در حال انجام نوردد تا موارد خفیف افرادی که نمی رفتن به بیمارستان است. که باعث افزایش مخرج پس به صحبت می کنند. آن را می دهد یک تصویر بهتر از با چه سرعتی و تا چه حد گسترش بیماری به طور کلی آن را می توان در مقایسه با تعداد افرادی که مریض و یا می میرند اجازه می دهد برای محاسبه دقیق تر از مورد مرگ و میر و یا CFR. آن را نیز به ارمغان بیاورد وضوح بیشتر به سوالاتی که در مورد مردم بیشتر آسیب پذیر—تا کنون افراد مسن تر به نظر می رسد بسیار بیشتر احتمال دارد دچار عوارض ناشی از Covid-19 اما این است که با توجه به آسیب ریه ایمنی ضعف و یا چیز دیگری است ؟ “که گفت: ما باید بسیار مراقب باشید به تعمیم مورد مرگ و میر تخمین می زند از هر کشوری به کشور دیگر می گوید:” مایا Majumder یک محاسباتی اپیدمیولوژی در دانشکده پزشکی هاروارد و بیمارستان کودکان بوستون. “تا آنجا که CFR عملکرد مورد-پیدا کردن آن را نیز تابعی از کیفیت مراقبت و جمعیت جمعیت است.” سنگاپور نظام سلامت بسیار بهتر از گفتن یک در چین هوبئی که غرق در اوایل و دیدن آنچه که قرار بود در چین اجازه همه این کشورهای دیگر زمان برای آماده سازی.

سنگاپور, هنگ کنگ, تایوان و کره جنوبی همه مشخصه با استفاده از تجارب خود را با قبل از شیوع بیماری به ساخت یک سیستم و سپس حفظ آن است. هیچ یک از آنها تا به حال برای مقابله با ترس از اینکه اول تکان دهنده از اول بودن شهر و یا کشور به موسسه به ظاهر شديد و اقدامات متقابل. خود را از اقدامات متقابل شد و در حال حاضر در محل در حال انتظار برای فعال. در ایالات متحده همه مردم زنگ زنگ سخت ترین برای سنگاپور-مانند رویکرد امیدوارم که آنها شنیده می شود و آن کار خواهید کرد—و بنابراین ارادت آنها به نظر می رسد مانند احمق ها برای داشتن شده است بسیار نگران است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه یک بیماری همه گیر? خود را coronavirus سوال پاسخ داده
  • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس واکسن
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • باهوش ترین (و اشتباهترین) فیلم در شیوع
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im