انگلستان پلانکتون جمعیت — جلبک های میکروسکوپی و حیوانات است که پشتیبانی از تمام مواد غذایی دریایی وب — دستخوش تغییرات گسترده در شش دهه گذشته با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده در تغییر جهانی زیست شناسی.

شامل پیشرو دریایی دانشمندان از سراسر بریتانیا به رهبری دانشگاه Plymouth, تحقیق برای اولین بار در ترکیب یافته از انگلستان دریایی نظرسنجی مانند مستمر پلانکتون Recorder (CPR) و انگلستان inshore طولانی مدت زمان سری.

سپس نقشه کسانی که مشاهدات در برابر ثبت تغییرات در سطح دریا متوسط برای نشان دادن اثر ما تغییر آب و هوا بر این بسیار حساس دریایی جوامع است.

نویسندگان این مطالعه می گویند یافته های خود را ارائه شواهد بیشتری است که افزایش مستقیم انسان فشار بر محیط زیست دریایی — همراه با آب و هوا-رانده تغییرات — در حال مختل اکوسیستم های دریایی در سطح جهان است.

آنها همچنین می گویند این بسیار مهم است برای کمک به درک تغییرات گسترده تر در سراسر انگلستان آب پس از هر شیفت در پلانکتون جوامع دارای پتانسیل برای عواقب منفی برای اکوسیستم دریایی و خدمات آن را فراهم می کند.

پس از پلانکتون ها پایگاه دریایی غذا, وب سایت تغییر در پلانکتون هستند به احتمال زیاد در نتیجه تغییرات تجاری ذخایر ماهی در دریا و پرندگان و حتی اقیانوس توانایی برای ارائه اکسیژن تنفس می کنیم.

این تجزیه و تحلیل از پلانکتون کاربردی گروه نشان داد عميق و دراز مدت تغییرات که منسجم در مناطق جغرافیایی درست در انگلستان خط ساحلی است.

برای مثال 1998-2017 decadal میانگین فراوانی meroplankton یک گروه از حیوانات پلانکتون که شامل خرچنگ و خرچنگ و که صرف زندگی خود را در بستر دریا بود 2.3 بار که برای 1958-1967 وقتی که در مقایسه CPR نمونه در دریای شمال در یک زمان افزایش دمای سطح دریا.

این در تقابل با یک کاهش کلی در پلانکتون که صرف تمام زندگی خود را در ستون آب و سایر سازه های دریایی گونه متوجه جمعیت کاهش می یابد و در حدود 75%.

این مطالعه به رهبری سابق پژوهشگر فوق دکترا دکتر یعقوب بدفورد و دکتر ابیگیل McQuatters-Gollop از دانشگاه پلیموث دریایی تحقیقات حفاظت ، آن را نیز درگیر دانشمندان زیستشناسی دریایی انجمن پلیموت دریایی آزمایشگاه سازمان محیط زیست دریایی اسکاتلند علم مرکز محیط زیست شیلات و آبزیان علوم (Cefas), کشاورزی, مواد غذایی و Biosciences موسسه ایرلند شمالی و اسکاتلند انجمن علوم و فنون دریایی.

Dr McQuatters-Gollop سرب دانشمند برای pelagic زیستگاه سیاست بریتانیا گفت: “پلانکتون ها پایه کل دریایی در شبکه مواد غذایی. اما کار ما نشان می دهد که تغییرات آب و هوایی باعث شده است که پلانکتون در اطراف آبهای انگلستان به تجربه قابل توجهی در ساماندهی. این تغییرات در پلانکتون نشان می دهد تغییرات به کل اکوسیستم دریایی و عواقب دریایی تنوع زیستی تغییر آب و هوا (کربن دوچرخه سواری) و مواد غذایی شبکه از جمله تجاری شیلات.”

دکتر کلر Ostle از دریایی بیولوژیکی ارتباط مستمر پلانکتون Recorder (CPR) بررسی گفت: “تغییرات در پلانکتون جوامع نه تنها بر سطوح بسیاری از اکوسیستم های دریایی و همچنین افرادی که بر روی آنها بستگی دارد که مهمترین اثرات آن بر تجاری ماهی سهام. این پژوهش یک مثال بزرگ چگونه مجموعه داده های مختلف — از جمله CPR داده ها — را می توان به ارمغان آورد با هم به بررسی تغییرات دراز مدت در مهم پلانکتون گروه با افزایش دما است. این نوع از مطالعات مشترک مهم هستند برای هدایت سیاست و ارزیابی ما در حال تغییر محیط زیست است.”

گزارش co-نویسنده پروفسور پل Tett از اسکاتلند انجمن علوم و فنون دریایی (SAMS) در ابن افزود: “در این مقاله, ما تلاش کرده اند به نوبه خود از چند دهه از حدس و گمان به شواهد. مدتهاست فکر می کردم که گرم شدن دریاها تاثیر بر پلانکتون مهم ترین موجودات دریایی در وب غذایی. با گرد هم آوردن چنین بزرگ و دراز مدت مجموعه از سراسر بریتانیا برای اولین بار ما را کشف کرده اند که تصویر است یکی از پیچیده است. بنابراین ما نیاز به ساخت در موفقیت این همکاری بیشتر حمایت مستمر پلانکتون ضبط و inshore پلانکتون رصدخانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de