انگشتان دست انسان در حال مجسمه از یک بدوی پد مانند ساختار در دوران جنینی توسعه است. گاهی اوقات این فرآیند می رود به چپ چپ و نوزادان متولد شده با ذوب انگشتان دست یا پا. یک مطالعه جدید از دانشگاه کالیفرنیا در ایروین نشان می دهد جدید عوامل درگیر در ناهنجاری های مادرزادی به نام syndactyly.

یکی از شایع ترین ناهنجاری در اندام انسان syndactyly بود که تصور می شود ناشی از ناکافی حذف بافت همبند بین در حال توسعه رقم است. در یک مطالعه منتشر شده امروز در رشد و نمو سلول هایمحققان نشان می دهد که پوشاننده پوست نیز نقش فعال و مورد نیاز است برای مجسمه سازی از رقم و یک لایه غیر چسبنده سلول ها بر سطح پوست مورد نیاز است برای جلوگیری از تلفیقی از رقم مجاور.

“مطالعه ما مشخص اپیدرمی توسعه فرآیندهای مورد نیاز برای رقمی جدایی که گسترش فراتر از کافی حذف بافت همبند است. این عوامل اضافی بازی نقشی اساسی در syndactyly و ممکن است دخیل در دیگر پیچیده سندرم از جمله Van der Woude, سندرم” گفت: Ghaidaa Kashgari, دکترا, یک محقق فوق دکترا در UCI دانشکده پزشکی گروه علوم زیستی, شیمی و اولین نویسنده در این مقاله با عنوان “اپیتلیال مهاجرت و غیر چسبنده periderm مورد نیاز برای رقمی جدایی در پستانداران توسعه است.”

Van der Woude سندرم مشخص شکاف لب و/یا شکاف کام. علاوه بر این هفت تا هشت درصد از Van der Woude بیماران نقص عضو, شایع ترین بافت نرم syndactyly که نشان می دهد وجود دارد به اشتراک گذاشته شده توسعه مکانیزم در دهان-clefting و رقمی جدایی.

“تحقیقات ما نشان می دهد که GRHL3 ژن مورد نیاز برای عادی رقمی جدایی. زمانی که این ژن جهش یافته آن می تواند بر عملکرد غیر چسبنده سلول ها بر سطح پوست ایجاد شرایط مانند Van der Woude سندرم در ارتباط با syndactyly و همچنین شکاف لب و کام گفت:” Bogi اندرسن, MD, استاد پزشکی و بیولوژیکی شیمی در UCI دانشکده پزشکی و مدیر UCI پوست شناسی مبتنی بر منابع ،

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – ارواین. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im