Skyrmions مانند آن داغ: چرخش سازه های قابل کنترل هستند حتی در دماهای بالا

این پروژه تحقیقاتی مشترک از دانشگاه یوهانس گوتنبرگ ماینز (JGU) و موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) که قبلا نشان داده استفاده از چرخش جدید سازه برای آینده مغناطیسی دستگاه های ذخیره سازی شده است و در عین حال زمانی یکی دیگر از نقطه عطف. این تیم بین المللی در حال کار بر روی سازه های است که می تواند در خدمت به عنوان مغناطیسی تغییر ثبت به اصطلاح مسیر مسابقه حافظه دستگاه. این نوع از ذخیره سازی وعده های کم زمان دسترسی بالا به اطلاعات تراکم و مصرف انرژی پایین. این بینش جدید منتشر شده در طبیعت الکترونیک نور در اثر حرارت در پویایی skyrmions. به گفته این محققان یافته های skyrmions حرکت موثر تر در دماهای بالاتر و خود مدار تنها بستگی به سرعت skyrmions. این باعث می شود دستگاه طراحی به طور قابل توجهی آسان تر است.

Skyrmions می تواند در خدمت به عنوان بیت های داده برای مسیر مسابقه حافظه دستگاه در آینده

این تیم در JGU و MIT مشاهده billionfold تکرار حرکت skyrmions جدید topologically تثبیت چرخش ساختار است که یک کاندیدای امیدوار کننده به عنوان بیت های داده در مسیر مسابقه دستگاه. آخرین آزمایش های انجام شده در فیلم های نازک از مواد مغناطیسی که ایجاد ثبات skyrmions در و بالاتر از دمای اتاق است که از ویژگی های است که مورد نیاز است برای هر برنامه. همانطور که معلوم شد وجود دارد در حال حاضر محدود به سرعت از یک skyrmion ناشی از آن تغییر شکل است که نیاز به بر طرف شود احتمالا در پادفرومغناطيس مواد.

“این لحظه ای که ما کار می کرد برای یک مدت زمان طولانی برای دریافت این مطالعه به پایان رسید. حالا که ما می دانیم که skyrmions را می توان نقل مکان کرد billionfold و در درجه حرارت بالا است که به نوعی برای داخل کامپیوتر ما می تواند تمرکز بر مقابله با سرعت بالا رژیم و دریافت دستگاه از آن تجربی دولتی بودن نسبت به ذخیره سازی موجود تکنولوژی,” دکتر گفت: کای Litzius سرب نویسنده این مقاله است. Litzius انجام این کار در دانشگاه یوهانس گوتنبرگ ماینز همراه با پژوهش اقامت در MIT. پس از اتمام دکترای خود را, او به ایالات متحده نقل مکان به کار در دانشگاه فنی ماساچوست به عنوان یک ” null.

همکاری با پیشرو شرکای بین المللی به عنوان سنگ بنای تحقیقات موفق

“من بسیار خوشحال برای دیدن گام بعدی گرفته شده برای استفاده از skyrmions به عنوان مغناطیسی بیت در رمان دستگاه. بین المللی با همکاری شریک برجسته دانشگاه ها بسیار مهم است برای فعال کردن چنین کار و چنین همکاری و مبادلات از مردم یک بنای ما فارغ التحصیل آموزش و پرورش برنامه های” تاکید کرد پروفسور ماتیاس Kläui, مربوط, نویسنده این مقاله است. “با تامین اعتبار از سوی سرویس تبادلات دانشگاهی آلمان (مرکز تحقیقات مشارکتی CRC/TRR 173 چرخش+X و برنامه های تحصیلات تکمیلی ماینز — علم مواد در ماینز و MPGC — ماکس پلانک مرکز تحصیلات تکمیلی با یوهانس گوتنبرگ دانشگاه ماینز ما تقویت این همکاری ها و مبادلات است که می تواند سنگ پله بعدی حرفه ای و گام به گام است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط یوهانس گوتنبرگ Universitaet ماینز. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر