با سورتمه حمل کردن سگ هستند از نزدیک مرتبط با 9,500-year-old ‘باستان سگ’

با کالسکه سفر کردن سگ ها بسیار قدیمی تر و اقتباس کرده اند به قطب شمال شرایط بسیار زودتر از آنچه قبلا تصور. در یک مطالعه جدید از QIMMEQ پروژه محققان دانشگاه کپنهاگ نشان می دهد که اجداد مدرن را چکش سگ کار کرده اند و زندگی با انسان ها بیش از 9,500 سال است.

سگ نقش مهمی در زندگی بشر در سراسر جهان — که آیا به عنوان یک عضو خانواده و یا به عنوان یک کار حیوانی. اما در جایی که سگ می آید و چگونه گروه های مختلف سگ ها است که هنوز هم یک بیت از یک رمز و راز است.

در حال حاضر نور شده است برگ ریزان در منشاء سورتمه سگ. در یک مطالعه جدید منتشر شده در علم, محققان از دانشکده بهداشت و علوم پزشکی در دانشگاه کپنهاگ نشان می دهد که با کالسکه سفر کردن سگ است که هر دو بزرگتر و با اقتباس به قطب شمال بسیار زودتر از تصور. این پژوهش با همکاری دانشگاه گرینلند و موسسه زیست شناسی تکاملی, Barcelona.

“ما استخراج DNA از یک 9,500-سال سگ از سیبری جزیره Zhokhov که سگ است به نام بعد از. بر اساس که DNA ما قسمتی از قدیمی ترین و کامل ژنوم سگ به تاریخ و نتایج نشان می دهد بسیار زود تنوع سگ به انواع چکش سگ می گوید:” یکی از دو نویسنده این مطالعه دانشجوی دکتری Mikkel Sinding جهان موسسه.

تا به حال شده است باور رایج که 9,500 سال سیبری سگ Zhokhov شد یک نوع از باستان سگ — یکی از اولین اهلی سگ و یک نسخه از مشترک مبدا همه سگ. اما بر اساس مطالعه جدید, مدرن, با کالسکه سفر کردن سگ مانند سیبری نیرومند و درشت هیکل, the Alaskan Malamute و گرینلند با کالسکه سفر کردن سگ به اشتراک گذاری بخش عمده ای از ژنوم خود را با Zhokhov.

“این به این معنی است که مدرن و سورتمه سگ و Zhokhov همان منشاء مشترک در سیبری بیش از 9500 سال پیش. تا زمانی که ما فکر می کردم که با کالسکه سفر کردن سگ شد تنها 2-3 000 سال پیر می گوید:” دیگر نویسنده اول دانشیار Shyam Gopalakrishnan, جهان, موسسه.

اصلی سورتمه سگ

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ریشه های سورتمه سگ محققان بیشتر توالی ژنوم یک 33,000 سال سیبری گرگ و ده مدرن Greenlandic با کالسکه سفر کردن سگ. آنها را در مقایسه با این ژنوم به ژنوم سگ ها و گرگ ها از سراسر جهان است.

“ما می توانید ببینید که مدرن سورتمه سگ بیشتر از ژنوم خود را در مشترک با Zhokhov. بنابراین آنها بیشتر از نزدیک مرتبط با این باستان سگ نسبت به دیگر سگ ها و گرگ ها. اما نه تنها که-ما می توانید ببینید اثری از رگه با گرگ مانند 33,000 سال سیبری wolf — اما نه مدرن با گرگ. آن را بیشتر صرفا که منشاء مدرن را چکش سگ می رود بسیار بیشتر از ما فکر کرده بود می گوید:” Mikkel Sinding.

مدرن و سورتمه سگ بیشتر ژنتیکی همپوشانی با سایر مدرن نژادهای سگ از Zhokhov است اما مطالعات نشان نمی دهد ما که در آن یا زمانی که این رخ داده است. با این وجود, میان, مدرن, با کالسکه سفر کردن سگ گرینلند سورتمه سگ می ایستد و دارای حداقل همپوشانی با دیگر سگ به این معنی است که گرینلند سورتمه سگ است که احتمالا اصلی ترین سورتمه سگ در جهان است.

ویژگی های مشترک با Inuit و خرس های قطبی

در علاوه بر این به پیشبرد درک مشترک از مبدا سورتمه سگ مطالعه جدید همچنین می آموزد محققان بیشتر در مورد تفاوت بین سورتمه سگ ها و سگ های دیگر. با کالسکه سفر کردن سگ را به همان ژنتیکی سازگاری به قند و نشاسته رژیم غذایی غنی که سگ های دیگر داشته باشد. از سوی دیگر آنها سازگاری به بالا-چربی رژیم غذایی با مکانیسم های که شبیه به آنهایی که شرح داده شده برای خرس های قطبی قطب شمال و مردم است.

“این صرفا که با کالسکه سفر کردن سگ و قطب شمال مردم کار کرده اند و سازگار با هم برای بیش از 9500 سال است. ما همچنین می توانید ببینید که آنها سازگاری است که احتمالا مربوط به بهبود جذب اکسیژن که حس می کند در رابطه با سورتمه و به سورتمه سنت ریشه های باستانی می گوید:” Shyam Gopalakrishnan.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de