خواب و مرگ و … روده?

اولین نشانه های خواب ناکافی جهانی آشنا. وجود خستگی و خستگی و دشواری در تمرکز شاید تحریک پذیری و یا حتی خسته giggles. مردم به مراتب کمتر تجربه کرده اند اثرات طولانی مدت محرومیت از خواب از جمله سردرگمی پارانویا و توهم است.

مجموع طولانی مدت محرومیت از خواب می تواند کشنده باشد. در حالی که گزارش شده در انسان تنها در قول به طور گسترده ای ذکر مطالعه در موش انجام شده توسط شیکاگو محققان در سال 1983 نشان داد که در مجموع کمبود خواب به ناچار منجر به مرگ است. در عین حال با وجود چندین دهه مطالعه مرکزی سوال حل نشده باقی مانده است: چرا حیوانات می میرند زمانی که آنها نمی خواب ؟

در حال حاضر دانشکده پزشکی هاروارد دانشمندان علوم اعصاب را شناسایی کرده اند یک غیر منتظره ارتباط علیتی بین محرومیت از خواب و مرگ زودرس. در یک مطالعه بر روی خواب محروم مگس میوه, محققان دریافتند که مرگ همیشه قبل از تجمع مولکول های شناخته شده به عنوان واکنش اکسیداتیو species (ROS) در روده.

زمانی که مگس میوه داده شد ترکیبات آنتی اکسیدان است که خنثی کردن و پاک کردن ROS از روده محروم از خواب مگس فعال باقی مانده و به حال عادی دوره. اضافی آزمایش در موش تایید کرد که ROS تجمع در روده زمانی که خواب کافی است.

یافته های منتشر شده در سلول در ژوئن 4, نشان می دهد احتمال این که حیوانات در واقع می تواند زنده ماندن بدون خواب تحت شرایط خاص. نتایج باز کردن راه های جدید مطالعه برای درک کامل عواقب ناشی از خواب ناکافی و ممکن است روزی اطلاع رسانی طراحی روش برای مقابله با اثرات مضر آن در انسان نویسندگان گفت.

“ما در زمان یک رویکرد بی طرفانه و جستجو در سراسر بدن برای شاخص های ناشی از محرومیت از خواب. ما شگفت زده برای پیدا کردن آن روده است که نقش کلیدی در ایجاد مرگ” گفت: ارشد نویسنده مطالعه Dragana Rogulja استادیار بیولوژی اعصاب در Blavatnik موسسه در HMS.

“حتی بیشتر تعجب آور ما در بر داشت که مرگ زودرس می تواند مانع. هر روز صبح ما را جمع آوری همه به اطراف نگاه مگس با ناباوری به صداقت. آنچه ما دیدیم این است که هر زمان ما می تواند در خنثی کردن ROS در روده ما می تواند نجات مگس” Rogulja گفت.

دانشمندان به مدت طولانی مورد مطالعه خواب یک پدیده است که به نظر می رسد اساسی برای زندگی در عین حال که در بسیاری از راه های مرموز باقی مانده است. تقریبا هر شناخته شده حیوانات در خواب و یا نمایشگاه به نوعی از sleeplike رفتار است. بدون به اندازه کافی از آن عواقب جدی امدن. در انسان مزمن خواب ناکافی در ارتباط با بیماری های قلبی و دیابت نوع 2 و سرطان چاقی و افسردگی و بسیاری از شرایط دیگر.

تحقیقات قبلی نشان داده است که طولانی مدت در مجموع خواب محدودیت می تواند منجر به مرگ زودرس در مدل های حیوانی. در تلاش برای پاسخ به چگونه محرومیت از خواب را در نقطه اوج مرگ بسیاری از تلاش های تحقیقاتی باید با تمرکز در مغز که خواب سرچشمه اما هیچ کدام نتوانسته نتیجه قطعی.

روده تجمع

پیشگام مطالعه co-اولین نویسندگان الکساندرا Vaccaro و یوسف کاپلان Dor هر دو همراهان پژوهش در نوروبیولوژی در HMS این تیم به انجام یک سری از آزمایشات در مگس میوه که سهم بسیاری از خواب تنظیم ژن با انسان را به جستجوی نشانه هایی از آسیب های ناشی از محرومیت از خواب در سراسر بدن است. برای نظارت بر خواب, محققان با استفاده از پرتوهای مادون قرمز به طور مداوم ردیابی حرکت مگس قرار دارد در فردی لوله.

آنها دریافتند که مگس می تواند خواب را از طریق فیزیکی تکان دادن تا این تیم تبدیل به پیچیده تر از روش. آنها دستکاری ژنتیکی مگس میوه به بیان گرما حساس به پروتئین در سلول های عصبی خاص فعالیت است که شناخته شده به سرکوب خواب. زمانی که مگس قرار گرفت در 29 درجه C (84 درجه فارنهایت) پروتئین ناشی از سلول های عصبی باقی می ماند به طور مداوم فعال و در نتیجه جلوگیری از مگس از خواب.

پس از 10 روز از حرارت ناشی از محرومیت از خواب مرگ و میر مشخصی در میان میوه مگس و تمام درگذشت حدود روز 20. کنترل مگس بود که خواب طبیعی زندگی می کردند تا حدود 40 روز در همان شرایط محیطی.

به دلیل افزایش مرگ و میر در سراسر روز 10 محققان به دنبال شاخصهای آسیب سلولی در آن و قبل از روز. اکثر بافت ها از جمله مغز بودند غیر قابل تشخیص بین خواب محروم و غیر محروم مگس با یک استثنای قابل توجه.

جرات محروم از خواب مگس تا به حال نمایشی تجمع ROS — بسیار واکنش پذیر اکسیژن حاوی مولکول هایی است که در مقادیر زیاد می تواند آسیب DNA و دیگر اجزای داخل سلول منجر به مرگ سلولی می شود. تجمع ROS به اوج خود رسید و حدود 10 روز از محرومیت از خواب و زمانی که محرومیت متوقف شد ROS سطوح کاهش یافته است.

اضافی آزمایش ها تایید کرد که ROS می سازد تا در روده تنها آن دسته از حیوانات که تجربه پایدار از دست دادن خواب و روده است که در واقع منبع اصلی این ظاهرا کشنده ROS.

“ما دریافتیم که محروم از خواب مگس در حال مرگ بودند در همان سرعت در هر زمان و هنگامی که ما در شاخصهای آسیب سلولی و مرگ یک بافت است که واقعا ایستاده بود روده” Vaccaro گفت. “من به یاد داشته باشید هنگامی که ما برای اولین بار آزمایش شما بلافاصله می تواند بگوید در زیر میکروسکوپ است که وجود دارد تفاوت قابل توجه. که تقریبا هرگز اتفاق می افتد در آزمایشگاه تحقیقات است.”

این تیم همچنین بررسی اینکه آیا ROS تجمع رخ می دهد در گونه های دیگر با استفاده از وزش پیوسته مکانیکی تحریک به نگه داشتن موش بیدار تا پنج روز. در مقایسه با کنترل حیوانات محروم از خواب موش بود افزایش سطح ROS در کوچک و روده بزرگ اما نه در ارگان های دیگر پیدا سازگار با مشاهدات در پرواز.

مرگ نجات

برای پیدا کردن اگر ROS در روده بازی علی نقش مهمی در محرومیت از خواب ناشی از, مرگ, محققان, نگاه, آیا جلوگیری از ROS تجمع می تواند طولانی تر از زنده ماندن است.

آنها مورد آزمایش قرار ده ها تن از ترکیبات با خواص آنتی اکسیدانی شناخته شده برای خنثی کردن ROS و شناسایی 11 که به عنوان یک مکمل غذایی مجاز محروم از خواب پرواز را نرمال یا نزدیک به نرمال طول عمر. این ترکیبات مانند ملاتونین لیپوئیک اسید و ناد بودند به خصوص موثر در پاکسازی ROS از روده. ویژه, مکمل نیست گسترش طول عمر غیر محروم مگس.

نقش ROS حذف در جلوگیری از مرگ بیشتر تایید کرد آزمایش های که در آن پرواز بودند که از نظر ژنتیکی دستکاری شده به overproduce آنزیم های آنتی اکسیدان در خود جرات. این مگس به حال عادی نزدیک به نرمال دوره زمانی که از خواب محروم بود که این مورد برای کنترل مگس که overproduced آنزیم های آنتی اکسیدان در سیستم عصبی است.

نتایج نشان می دهد که ROS تجمع در روده نقش مرکزی در باعث مرگ زودرس ناشی از محرومیت از خواب, محققان گفت: اما هشدار داد که بسیاری از سوالات بدون جواب باقی می ماند.

“ما هنوز هم نمی دانم چرا از دست دادن خواب باعث ROS تجمع در روده و به همین دلیل این کشنده است” گفت: Kaplan Dor. “محرومیت از خواب می تواند به طور مستقیم تحت تاثیر قرار روده, اما ماشه نیز ممکن است سرچشمه در مغز است. به طور مشابه, مرگ می تواند به علت آسیب در روده و یا به دلیل سطوح بالای ROS باید عوارض سیستمیک و یا ترکیبی از این.”

خواب ناکافی شناخته شده است به تداخل با بدن گرسنگی مسیرهای سیگنالینگ پس از این تیم نیز اندازه گیری مگس میوه مصرف مواد غذایی برای تجزیه و تحلیل اینکه آیا وجود دارد بالقوه ارتباط بین تغذیه و مرگ است. آنها دریافتند که برخی محروم از خواب مگس خوردن بیشتر در طول روز در مقایسه با غیر محروم کنترل. اما محدود کردن دسترسی به مواد غذایی هیچ تاثیری در بقای نشان می دهد که عوامل فراتر از مصرف مواد غذایی دخیل هستند.

محققان در حال کار برای شناسایی مسیرهای بیولوژیکی که منجر به ROS تجمع در روده و پس از آن اختلالات فیزیولوژیکی.

این تیم امیدوار است که کار خود را اطلاع رسانی خواهد شد توسعه روش یا روش های درمانی برای جبران برخی از پیامدهای منفی محرومیت از خواب. یک سوم بزرگسالان آمریکایی می شود کمتر از توصیه می شود هفت ساعت خواب در هر شب, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و خواب ناکافی است یک بخش طبیعی از زندگی برای بسیاری از سراسر جهان است.

“بسیاری از ما در حال مزمن خواب محروم. حتی اگر ما می دانیم که ماندن تا دیر هر شب بد است و ما هنوز هم آن را انجام دهد” Rogulja گفت. “ما اعتقاد داریم که ما شناسایی کرده ایم یک موضوع مرکزی است که زمانی که حذف اجازه می دهد تا برای بقا بدون خواب حداقل در مگس میوه.”

“ما نیاز به درک زیست شناسی چگونه محرومیت از خواب خسارت بدن به طوری که ما می توانید پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از این آسیب” او گفت:.

این مطالعه با حمایت نیویورک سلول های بنیادی بنیاد خیریه پیو تراست و موسسه ملی بهداشت (R73 NSO72030). پشتیبانی اضافی شامل یک برزخ طولانی مدت یاران, Fondation Bettencourt <url> یاران یک Edward R. and Anne G. Lefler مرکز فوق دکتری یاران آلیس و Joseph E. بروکس فوق دکترا کمک هزینه تحصیلی و زندگی علوم تحقیقات بنیاد کمک هزینه تحصیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net