رشد آهسته روتاويروس جهش نشان می دهد مراحل اولیه ویروسی مجمع

روتاویروس مسئول بیش از 130,000 مرگ و میر در نوزادان و کودکان کمتر از پنج سال در هر سال است. این ویروس باعث شدید ترانسفورماتور اسهال به عنوان آن را تکثیر ویروسی در کارخانه به نام viroplasms که فرم در داخل سلول های آلوده. Viroplasms دشوار بوده است به مطالعه چرا که آنها به طور معمول به شکل بسیار سریع اما یک نعمت غیر مترقبه مشاهده led محققان در کالج پزشکی بیلور به کشف بینش های جدید به شکل گیری viroplasms.

محققان ایجاد یک جهش روتاویروس که به طور غیر منتظره تکرار بسیار کندتر از اصلی virus اجازه می دهد آنها را به رعایت این اولین گام از ویروسی مجمع. یافته های منتشر شده در مجله ویروس شناسی, باز کردن فرصت های جدید برای درمان و پیشگیری از این بیماری ویروسی و برای درک چگونگی مشابه کارخانه ها از ویروس های دیگر کار می کنند.

“تشکیل viroplasms ضروری برای موفقیت روتاويروس. آنها فرم را به سرعت در داخل سلول های آلوده و ساخته شده از هر دو ویروسی سلولی و پروتئین است که ارتباط برقرار کردن با چربی قطرات اما جزئیات چگونگی این قطعات در کنار هم قرار دارند هنوز روشن نیست” گفت: اول نویسنده دکتر جانت M. Criglar سابق فوق دکتری کارآموز و در حال حاضر کارکنان دانشمند در بخش مولکولی ویروس شناسی و میکروب شناسی در بیلور در دکتر مریم استس آزمایشگاه.

برای دریافت بینش های جدید به شکل گیری viroplasms, Criglar و همکارانش مورد مطالعه قرار NSP2 یکی از پروتئین های ویروسی است که مورد نیاز برای این ویروس به تکثیر. بدون آن نه viroplasms و نه ویروس های جدید تشکیل می دهند.

مثل همه پروتئین NSP2 است ساخته شده از اسیدهای آمینه حساس هم مانند دانه های یک گردنبند. ‘مهره’ 313 است که اسید آمینه سرین. از همه مهمتر سرين 313 است phosphorylated — آن را به یک فسفات شیمیایی گروه به آن متصل است. فسفريلاسيون پروتئين است یک مکانیسم سلول استفاده برای تنظیم پروتئین و فعالیت است. آن را با این نسخهها کار مانند یک در و خاموش سوئیچ فعال یا غیرفعال کردن یک پروتئین است. در اینجا محققان بررسی نقش NSP2 را فسفريلاسيون از سرین 313 پخش در viroplasm سازند.

یک نعمت غیر مترقبه پیدا کردن

با استفاده از یک تازگی توسعه یافته معکوس ژنتیک سیستم Criglar و همکارانش تولید روتاويروس حمل NSP2 پروتئین با یک جهش در اسید آمینه 313, نام phosphomimetic جهش با تغییر سرین به آسپارتیک اسید. نام phosphomimetic نشان می دهد که جهش پروتئین تقلید phosphorylated پروتئین در اصل روتاويروس. معکوس ژنتیک شروع می شود با یک پروتئین و کار رو به عقب برای ایجاد جهش ژن که پس از آن ساخته شده است بخشی از این ویروس به مطالعه عملکرد پروتئین ویروسی در رفتار.

“در آزمایش های آزمایشگاهی ما phosphomimetic جهش پروتئین کریستال سریع تر از نسخه اصلی در عرض چند ساعت به عنوان روز” Criglar گفت. “اما هنگامی که در مقایسه با غیر جهش یافته روتاویروس به phosphomimetic ویروس آهسته بود به viroplasms و به تکرار.”

“این چیزی است که ما انتظار می رود. ما فکر کردیم که روتاويروس با جهش پروتئین نیز تکرار خواهد سریع تر” گفت: Estes, کالن بنیاد وقف صندلی و خدمات برجسته استاد مولکولی ویروس شناسی و میکروب شناسی در بیلور. “ما در زمان استفاده از تاخیر در viroplasm شکل گیری به رعایت خیلی زود حوادث شده اند که دشوار است به مطالعه است.”

مراحل اولیه: NSP2 و ليپيد قطرات گرد هم می آیند

محققان کشف کردند که یکی از اولین مراحل در viroplasm شکل گیری انجمن NSP2 با قطرات چربی نشان می دهد که NSP2 phosphorylated در موقعیت 313 به تنهایی می تواند ارتباط برقرار کردن با قطرات بدون تعامل با دیگر اجزای viroplasm.

چربی قطرات یک بخش ضروری از viroplasms. آن شناخته شده است که روتاویروس coaxes رتبه سلول های آلوده به تولید قطرات اما چگونه آن را ناشناخته است. یافته های جدید نشان می دهد که روتاویروس ممکن است با استفاده از phosphorylated NSP2 باعث چربی قطرات سازند.

“این بسیار هیجان انگیز بود برای دیدن که فقط تغییر یک اسید آمینه در NSP2 پروتئین تحت تاثیر تکرار از کل ویروس” Criglar گفت. “این phosphomimetic تغییر تغییر پویایی ویروسی تکثیر بدون کشتن ویروس. ما می توانیم با استفاده از این جهش روتاویروس به ادامه بررسی دنباله ای از حوادث منجر به viroplasm سازند از جمله یک سوال در زیست شناسی سلولی مورد چگونه چربی قطرات فرم.”

“این اولین مطالعه در آزمایشگاه ما است که با استفاده از معکوس ژنتیک سیستم توسعه یافته برای روتاویروس توسط Kanai و همکاران در ژاپن است که بسیار هیجان انگیز برای من” استس گفت. “شده اند وجود دارد تعداد بسیار کمی از مقالات که با استفاده از این سیستم برای پرسیدن یک سوال بیولوژیکی و ما یکی از آنها است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کالج پزشکی بیلور. Original نوشته شده توسط آنا ماریا رودریگز Ph. D.. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net