مقیاس کوچکتر راه حل های مورد نیاز برای پیشرفت سریع نسبت به انتشار اهداف

کم کربن فن آوری که در مقیاس کوچکتر و بیشتر مقرون به صرفه و می تواند توده مستقر هستند احتمال بیشتری برای فعال کردن سریع تر انتقال به شبکه-صفر تولید گازهای گلخانه ای بر اساس یک مطالعه جدید توسط یک تیم بین المللی از محققان.

نوآوری اعم از پانل های خورشیدی به دوچرخه برقی نیز کاهش سرمایه گذاری خطرات بالقوه بیشتری برای بهبود در هر دو هزینه و کارایی بیشتر در حوزه کاهش تقاضای انرژی — کلید ویژگی های است که کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به پیشرفت در decarbonisation.

به منظور دیدار با بین المللی آب و هوا اهداف انتشار گازهای گلخانه ای نیاز به نصف ظرف دهه آینده و رسیدن به خالص-صفر در اطراف اواسط قرن. برای انجام این کار نیاز به یک اقدام بی سابقه و تحول سريع در راه انرژی عرضه می شود, توزیع و استفاده می شود.

محققان از Tyndall مرکز برای تغییر آب و هوا پژوهش در دانشگاه East Anglia (UEA), موسسه بین المللی تحلیل سیستم های کاربردی (IIASA) در اتریش و دانشگاه موسسه لیسبون, اطلاعات جمع آوری شده در طیف گسترده ای از فن آوری های انرژی در مقیاس های مختلف و سپس تست چگونه به خوبی آنها انجام شده و در برابر نه ویژگی های شتاب کم کربن تحول مانند هزینه نوآوری و دسترسی.

آنها سپس پرسید: بهتر است به اولویت بندی در مقیاس بزرگ پر هزینه و غیر بخش پذیر یا “lumpy” فن آوری های مانند انرژی هسته ای جذب و ذخیره سازی کربن با سرعت بالا سیستم های حمل و نقل و کل ساختمان تعمیرات اساسی?

یا بهتر است به تمرکز بر روی بیشتر “گرانول” گزینه های که در اندازه کوچکتر کاهش در هزینه و بیشتر مدولار به طوری که آنها در مقیاس با بزرگتر شدن اما با تکرار? نمونه هایی از این بیشتر گرانول فن آوری شامل پانل های خورشیدی, برق, ذخیره سازی باتری پمپ های حرارتی ترموستات هوشمند برقی دوچرخه و به اشتراک گذاشته تاکسی یا تاکسی-اتوبوس’.

انتشار یافته های خود را در مجله علمی, این تیم در می یابد که منوط به شرایط خاصی بیشتر گرانول جایگزین کردن-انجام مقیاس بزرگتر فن آوری در تعدادی از راه های مهم.

محقق Dr چارلی ویلسون در UEA گفت: “سریع گسترش کم کربن نوآوری های توزیع شده در سراسر سیستم انرژی ما شهرها و خانه ها می تواند کمک به درایو سریع تر و عادلانه تر پیشرفت به سوی اهداف آب و هوا.

“ما که بزرگ جدید در زیرساخت هزینه میلیاردها دلار است که بهترین راه برای سرعت بخشیدن به decarbonisation. دولت ها و شرکت های سرمایه گذاران و شهروندان باید به جای اولویت بندی در مقیاس کوچکتر راه حل های که استقرار سریع تر است. این به این معنی کارگردانی بودجه, سیاست های مشوق ها و فرصت ها برای آزمایش به دور از چند و نسبت به بسیاری از کوچک است.”

و همچنین به عنوان سریع به استقرار مقیاس کوچکتر فن آوری های کوتاه دوره و کمتر پیچیده تا نوآوری ها و پیشرفت ها را می توان به ارمغان آورد به بازار با سرعت بیشتری. آنها همچنین به طور گسترده ای در دسترس و کمک به ایجاد مشاغل بیشتر دادن دولت به صورت صوتی برای تقویت سیاست های آب و هوا.

همکاری نویسنده پروفسور Arnulf Grubler در IIASA گفت: “بزرگ ‘گلوله نقره ای’ فن آوری های مانند انرژی هسته ای و یا کربن و ضبط سازی سیاسی هستند اغوا کننده است. اما در مقیاس بزرگتر فن آوری ها و زیرساخت های جذب زیادی سهام موجود منابع عمومی بدون ارائه سریع decarbonisation ما نیاز داریم.”

محققان تاکید است که در مقیاس کوچکتر فن آوری هستند یک راه حل جهانی. در برخی از شرایط وجود دارد مانند برای مانند جایگزین مقیاس بزرگ فن آوری و زیرساخت مانند هواپیما پرواز مسافت های طولانی و یا کارخانه های صنعتی در تولید آهن و فولاد و سیمان.

در شرایط دیگر تعداد زیادی از مقیاس کوچکتر فن آوری نیاز به ادغام در زیرساخت های موجود: استقرار گسترده ای از پمپ های حرارتی و پانل های خورشیدی نیاز به برق شبکه های وسایل نقلیه الکتریکی نیاز به ایستگاه های شارژ و محصولات عایق نیاز ساختمان.

“مقیاس کوچکتر نوآوری هستند و نه نوش دارو” اضافه شده همکاری نویسنده دکتر Nuno بنتو از دانشگاه موسسه لیسبون “اما در بسیاری از زمینه های مختلف آنها بهتر مقیاس بزرگتر جایگزین به عنوان یک وسیله شتاب کم کربن تحول به ملاقات جهانی آب و هوا به اهداف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>