برنامه های گوشی های هوشمند در حال حاضر یک سلاح در اختلافات بین المللی

هند ممنوعیت 59 چینی برنامه های هفته پس از مرز درگیری به کشته شدن 20 سربازان هندی. روسیه و برزیل قبلا مسدود شده و برنامه های برای دلایل خود را.

در آی فون سن خود را گوشی های هوشمند صفحه نمایش می تواند یک جغرافیای سیاسی میدان نبرد. در اوایل این ماه 20 سربازان هندی کشته در یک زد و خورد با نیروهای نظامی در این کشور اعتراض مرزی هیمالیا. دوشنبه, هند زده یک ضربه در عرصه دیجیتال خود شهروندان در دستگاه های تلفن همراه.

وزارت کشور از فناوری اطلاعات ممنوع 59 نرم افزار موبایل, همه چینی به اتهام به خطر انداختن امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی. آنها عبارتند از چین غالب پیام برنامه WeChat و wildly محبوب به اشتراک گذاری ویدئو سرویس Infinite متعلق به Bytedance که دانلود شده است بیش از 600 میلیون بار در هند با توجه به برنامه ردیاب سنسور برج.

ممنوع کردن برنامه های هند می افزاید: به تورم جهانی مقاومت مواجه چین بخش فن آوری در راه است که مصرف کنندگان به ارمغان می آورد به طور مستقیم به جنگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل محدودیت های تجاری در چین شرکت های فن آوری و سرمایه گذاری با استناد به نقض حقوق بشر و ما مالکیت معنوی توسط دولت چین. آن کمک کرده است متقاعد کردن متحدان مانند استرالیا و ژاپن برای جلوگیری از چین Huawei از ارائه تجهیزات برای آینده 5G شبکه های تلفن همراه بیش از نگرانی های امنیتی. نمایندگان کنگره آمریکا را متهم Infinite بودن بیش از حد نزدیک به دولت چین; تنظیم کننده نیز کاوش Infinite را کسب US اجتماعی برنامه موسیقی.ly.

هیچ کدام از این حملات در چین با تکنولوژی که تا کنون بسیار ناراحت متوسط ما گوشی های هوشمند معتاد. بسیاری از مصرف کنندگان هند می تواند پیدا کردن خود دولت را مبنی بر برنامه های محبوب سخت برای جلوگیری از. فراتر از چین و روسیه سرکوب از جمله برنامه های مربوط, در حالی که مقامات برزیلی را به طور موقت مسدود شده WhatsApp چندین بار.

اگر چه چینی شرکت های اینترنتی به دست آورده اند نسبتا کمی کشش در آمریکا یا اروپا شده اند بسیار موفق در هند بزرگ بازار اینترنت که نشان دهنده بیش از یک سوم جهانی جمعیت آنلاین.

سنسور برج داده ها نشان می دهد که هند Infinite بزرگترین بازار محبوبیت جلوتر از چین و ایالات متحده است. Statcounter گزارش می دهد که مرورگر UC نیز ممنوع دوشنبه و ساخته شده توسط یک شرکت تابعه از چین Alibaba است به طور گسترده ای استفاده می شود مرورگر تلفن همراه در هند پس از گوگل کروم با تقریبا 20 درصد سهم بازار. برنامه های دیگر در هند لیست شامل برنامه اشتراک گذاری ویدیو Kwai یک برنامه خواهر Zynn که به تازگی در صدر ما برنامه نمودار قبل به طرز مرموزی ناپدید میان ادعای سرقت محتوا.

فروشگاه App اپراتورها مانند گوگل و اپل در حال حاضر خواسته می شود برای جلوگیری از کاربران در هند از دانلود و یا به روز رسانی ممنوع apps. دولت نیز انتظار می رود به درخواست ارائه دهندگان خدمات اینترنت برای جلوگیری از دسترسی به خدمات ممنوع, قطع برنامه های که قبلا دانلود شده است. این تاکتیک آینه چین سیستم خود را از اینترنت کنترل که شامل کنترل دولت در برنامه فروشگاه ها و فایروال فیلتر است که ترافیک اینترنت.

برجسته و تأثیر گذار چینی شرکت های اینترنتی باید نگران مقامات هندی قبل از. در سال 2017, هند, فناوری اطلاعات وزارت, راه اندازی یک بررسی مرورگر UC پس از دانشگاه تورنتو شهروند آزمایشگاه در بر داشت نقض حریم خصوصی است که شامل انتقال داده ها از قبیل دستگاه شناسه و جستجو نمایش داده شد به آن سرور مناسب و بدون حمایت از برنامه باقی مانده در دسترس است. گوگل و اپل حذف Infinite از فروشگاه های خود را در هند به مدت دو هفته در سال گذشته پس از یک دادگاه در ایالت تامیل نادو به این نتیجه رسیدند که این سرویس در معرض کودکان به محتوای نامناسب و سوء استفاده احتمالی.

“شده اند وجود دارد دیرینه نگرانی در مورد برخی از این برنامه ها می گوید:” Tanvi مادان یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز و نویسنده یک کتاب اخیر بر نقش چین در ایالات متحده-هند روابط. “این مرز بحران ممکن است به عنوان یک نقطه اوج در گیری در نظر گرفته شده برای حفظ حریم خصوصی و امنیت ملی دلایل به هر حال.” هند گرفته در خارج از کشور خدمات اینترنت قبل از; در سال 2016 آن رگولاتور مخابراتی ممنوع یک Facebook ارائه خدمات دسترسی به اینترنت رایگان برای پوشش تمام سایت های نقض بی طرفی خالص.

مادان می گوید او در حال حاضر در انتظار برای دیدن چگونه چین پاسخ می دهد. این امر می تواند کمتر معنی دار برای چین به ممنوعیت هند برنامه های در بازگشت چون چین شده است کمتر استقبال به خارج از شرکت های فن آوری از هند است.

هر چه واکنش بسیاری از سرخپوستان در حال حاضر ممکن است دریابید که دولت خود را ژئوپولیتیک استراتژی قطع معمول خود راه های برقراری ارتباط و یا بیان خود را. میلیون ها نفر از Infinite کاربران را مجبور به نوبه خود به دیگر خدمات است. افرادی که استفاده از WeChat برای در تماس ماندن با دوستان و خانواده و یا تماس های کسب و کار در چین را مجبور به پیدا کردن دیگر کانال های ارتباطی و یا راه حل.

“این است که به طور موثر سانسور می گوید:” گراهام وبستر یک همکار در اتاق فکر جدید امریکا که آهنگ های چین tech سیاست. اگر چه دلسوز به نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی نقض و سانسور می بیند هند را عمل—بدون خیلی آشکار به علت روند نگران کننده است. “این ميميرد هند توانایی کاربران برای دسترسی و مشارکت در حوزه عمومی” او می گوید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • درمانگر در است—و آن را به یک برنامه chatbot
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im