شما هرگز دیده می شود دوزیستان در این نور قبل از. مانند معنای این خاص لاجوردی نور است. امروز در مجله علمی, گزارشمحققان برای اولین بار نشان می دهد که دوزیستان glow اگر شما پرتاب نور آبی بر روی آنها. ببر سمندر ناگهان میآید با درخشان لکه های سبز. کرنولل را شاخدار قورباغه راه راه در ایران تب و تاب بودن. حتی marbled salamander کوچک استخوان پا fluoresce روشن—oh و به عنوان نشانی از آن cloaca شاید به عنوان یک نوع از صفحه نمایش.

شما نمی توانید به رفتن به محله خود را برکه و دیدن این پدیده تحت منظم قدیمی “نور سفید” یا روز روشن است. این نوع از biofluorescence تنها زمانی اتفاق می افتد که نور آبی بازدید دوزیستان که پوست و استخوان و در مورد marbled salamander—جذب است که طول موج و منتشر می کنند طول موج های مختلف معمولا برق سبز. (این همان است که بیولومینسانساست که در آن یک حیوان مانند اعماق دریا anglerfish یا تولید نور خود را از طریق فرآیندهای شیمیایی و یا با کمک درخشان همزیستی باکتری زندگی می کند که در آن بدن است.) بنابراین برای دریافت این تصاویر محققان آب گرفتگی دوزیستان با نور آبی و عکس آنها را با یک فیلتر ویژه ای است که تنها مجاز به نور فلورسنت از حیوانات برای ضربه زدن به دوربین.

آنها در نگاه 32 گونه دوزیستان و موفق به مطالعه 8 از 10 خانواده از سمندرها. هر یک می درخشد—برخی به شدت از دیگران کمتر. ببر سمندر در خصوص پرت کردن gobs از نور سبز. “هنگامی که ما تصویربرداری است که گونه های آن واقعا شگفت انگیز برای هر دوی ما چقدر روشن و درخشان فلورسانس بود می گوید:” St. Cloud State University متخصص خزنده شناسی جنیفر بره که چاپ کاغذ با او همکار Matthew Davis, یک ichthyologist. (یک ماهی پسر تحصیل دوزیستان? نگران نباشید—او مطالعات biofluorescence تحت دریای عمیق آبی بیش از حد.) “ما همچنین شاهد فلورسانس در حیوانات است که در غیر این صورت در زیر نور سفید ممکن است نوع نگاه مانند دشت Janes که شاید یک duller قهوه ای یا خاکستری” بره می افزاید.

دقیقا همان جایی که در آن بدن یک حیوان fluoresces ممکن است قرض دادن سرنخ به عملکرد اهمیت رنگ آن هر چند بره و دیویس احتیاط که خیلی از این تفکر است که هنوز هم فقط یک فرضیه است. برخی از گروه دوزیستان تولید فلورسنت مخاط. برخی از درخشش بیش از همه. سمندر تمایل به درخشش درخشان در شکم خود را اما نه در پشت خود است که ممکن است کمک به آنها را پنهان از شکارچیان بالا. Newts اضافی هستند چرا که آنها اغلب به رنگ زرد یا نارنجی شکم است که در حال حاضر کاملا روشن در روز روشن. هنگامی که آنها در معرض تهدید آنها قوس بدن خود را و نشان می دهد که شکم هشدار به شکارچیان است که آنها ممکن است سمی سیگنال شناخته شده به عنوان aposematism. “و ما نشان داد که کسانی که رنگ روشن سطوح نیز biofluorescent می گوید:” بره. “به طوری که آشنایی به این سوال: برنامه به طور بالقوه می تواند از این شکارچیان نیز قادر به انتخاب کنید تا که biofluorescent سیگنال? در آن صورت ممکن است فلورسانس در خدمت به عنوان یک”،”

برای سمندرها و caecilians—کمی عجیب و غریب بی شاخه دوزیستان که مانند کرم ها و خوردن مادر خود را پوست—نقطه به دنبال فوق العاده داغ ممکن است به خوبی تولید مثل. “اغلب وجود دارد یک غلظت فلورسانس در ارتباط با ویژگی های خارجی خود را به اندام های تناسلی می گوید:” دیویس. “که همچنین می تواند برخی از مرتب کردن بر اساس از پتانسیل کاربردی اهمیت است.”

با حفر عمیق تر به این توابع دانشمندان می توانید شروع به باز کردن تاریخچه تکاملی biofluorescence در دوزیستان. با توجه به این که محققان دریافتند این صفت در تمام قورباغه سمندر و caecilian گونه آنها آزمایش آنها ممکن است فرض کنیم که فلورسانس است که به شدت حفاظت شده در اصل و نسب خود را—است که چندی پیش از یک جد مشترک تمام این حیوانات تکامل یافته صفت و آن را ثابت کرد بسیار مفید است که آن را در اطراف گیر به عنوان دوزیستان راه جداگانه خود را رفت روی درخت زندگی.

یک کلید برای پاسخ دادن به این سوال خواهد بود کشف مکانیسم هایی که باعث فلورسانس. “اگر وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس یک پروتئین است که درگیر در این می تواند باشد که آن چیزی است که تکامل یافته پیش از آن در اصل و نسب می گوید:” دیویس. “اما اگر آن چیزی که شاید بیشتر خاص به برخی از ترشح یا بعضی از چیز دیگر می تواند باشد که آن را نیز به طور مستقل در حال تکامل” به این معنی که یک گونه توسعه این صفت در خود را دارد.

این است که نه تنها روشن-سبز رمز و راز است که محققان در حال حاضر می توانید اکتشاف. اگر چه این دوزیستان در حال biofluorescent در سراسر هیئت مدیره می تواند آنها—و یا شکارچیان—حتی دیدن این نور ؟ و برای این موضوع هنگامی که آنها حتی به تولید این فلورسانس اگر دانشمندان نبودند درخشان نور آبی در آنها و عکس گرفتن با ویژه دوربین ؟

برای شروع به پاسخ به این سوال ما انسان ها باید سعی کنید خارج از خود ما ادراکی حباب. چشم انداز ما این است که تنظیم شده به بخش کوچکی از طیف الکترومغناطیسی ما تماس با نور مرئی است که اجرا می شود از قرمز به بنفش اما مانع دیگر طول موج مانند مادون قرمز اشعه ماوراء بنفش و امواج رادیویی. در عین حال هر گونه راه خود را از دیدن چیزهایی که یک تجربه حسی شناخته شده به عنوان یک umwelt یا آن ادراکی جهان است. زنبورها برای مثال می توانید ببینید اشعه ماوراء بنفش نور و در واقع بسیاری از گل ها را متمایز اشعه ماوراء بنفش رنگ برای جذب حشرات است. گونه هایی که شکار در شب مانند جغدها باید دید که کوک به کار هنگامی که وجود دارد است vanishingly کمی نور از ماه.

برای دوزیستان, این می تواند مورد به عنوان به خوبی. تحقیقات اخیر نشان داده است که دوزیستان دارای سیستم بینایی است که به کمک آنها تمایز بین رنگ ها واقعا در نور کم. “در زمان های خاصی از روز مانند گرگ و میش شما نسبت بالاتری از نور آبی که در دسترس است می گوید:” بره. بنابراین زمانی که دوزیستان فعال هستند در سرد ساعت از شب آنها به خوبی ممکن است تب و تاب بودن کاملا روشن برای هر یک از دیگر. خود را نشانه گذاری می تواند نور را نشان می دهد گوش به denizens خاص خود را umwelt و در مورد newts خدمت به عنوان یک هشدار به شکارچیان.

این یافته همچنین ممکن است کمک به مردم درک دوزیستان جهان است. پوشش گیاهی گرایش به fluoresce قرمز زیر نور آبی, اما ما در حال حاضر می دانیم دوزیستان درخشش الکتریک سبز ساخت آنها را آسان تر برای پیدا کردن و مطالعه حتی در شرایط کم نور که سخت در چشم خود ما. محققان در حال مسابقه برای فروشگاه گونه به عنوان یک قاتل قارچ decimates دوزیستان جهان بیش از. شاید با این ابزار جدید اياد می توانید پیدا کردن بازماندگان آنها را به آزمایشگاه و ثبت نام آنها در پرورش وتولید برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در یک گونه است.

“دوزیستان در حال حاضر در یک بحران — در حدود یک در چهار گونه های در نظر گرفته شده است به کاهش باشد و یا در معرض تهدید یا در معرض خطر” می گوید بره. “و این biofluorescence می تواند یک نوع از رمان راه برای مشاهده این گونه در شب.”

درخشان یک نور جدید را بر روی آنها تا به گفتن.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im