بنابراین شما پیدا کرده ام یک ستاره دنباله دار با یک مدار …

اخیرا کشف سنگ فضایی برخورد از طریق سیستم های خورشیدی دارای برخی از ویژگی های یک interstellar شی. در اینجا چگونه ستاره شناسان می دانند که برای اطمینان حاصل کنید.

در شب 28 مارس کوچک خودکار رصدخانه در آند استپ در شمال غربی آرژانتین را تماشا قبلا کشف نشده دنباله دار رانش از طریق سیستم های خورشیدی نزدیک به 500 میلیون مایل دور. جدید ستاره های دنباله دار بسیار نادر است به اندازه کافی—ستاره شناسان تنها اضافه کردن چند ده رسمی شمارش در هر سال—اما این خاص کمی از فضای راک آمد با جایزه اضافه شده است. مسیر خود را از طریق سیستم های خورشیدی نشان داد که ممکن است سرچشمه گرفته و در جای دیگر در کهکشان است که آن را به تنها سوم interstellar شی تا کنون کشف شده است.

هفته بعد ولادیمیر Lipunov روسیه شناس که مدیریت رصدخانه ساخته شده چندین مشاهدات غیر معمول دنباله دار. دو interstellar اشیاء کشف ‘Oumuamua و 2I/Borizov هر دو تا به حال مدار که به وضوح نشان داد آنها نمی شد از ما محلی کهکشانی محله. اما مسیر این شی جدید شناخته شده به عنوان C/2020 F5 تر بود مبهم است. شاید آن محلی بود شاید آن نبود. تنها راه برای گفتن بود برای جمع آوری داده های بیشتر.

زمان Lipunov مشترک مشاهدات خود را با Minor Planet Center بازوی بین المللی فصل های اتحادیه ای که رسمی تهاتری برای مشاهدات از سیارک ها و ستاره های دنباله دار وجود دارد هنوز هم به اندازه کافی عدم قطعیت در اندازه گیری به منظور بالا بردن ابرو چند در حرفه ای و آماتور ستاره شناسی جامعه. پس از اخبار از دنباله دار وجود ساخته شده در مارس 5 وجود داشته است بیش از 80 مشاهدات از جسم. اطلاعات اضافی مشاهدات کمی کاهش شانس است که ستاره دنباله دار است interstellar اما سنگ منشأ است که هنوز هم یک سوال باز است.

“این امر می تواند سرد اگر آن را تبدیل به interstellar اما من نوع شک و تردید در این مرحله می گوید:” Davide Farnocchia یک ناوبری مهندس ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت که مطالعات مدار ستاره های دنباله دار و سیارک ها. “Interstellar اشیاء بعید و فوق العاده ای ادعا می کند نیاز به حمایت شود تا با شواهد روشن.”

ناسا تخمین می زند که وجود دارد میلیاردها ستاره های دنباله دار کمین در لبه منظومه شمسی ما, اما ما فقط بخش کوچکی از آنها که در حال لگد به سفر به سوی خورشید توسط کشش جاذبه. یک ستاره دنباله دار در مدار خود می توانید در هر نقطه از چند ده سال به هزار سال برای تکمیل معنی ستاره شناسان بر روی زمین تنها دیدن یک تکه کوچک از این مدار است. پس چگونه آنها قادر به تشخیص تفاوت بین یک محلی کمی از فضای راک و یک interstellar interloper? آن را بیشتر پایین می آید به این ستاره دنباله دار را خروج از مرکز.

خروج از مرکز است که ستاره شناس-صحبت می کنند چقدر این مدار از یک شی انحراف از یک دایره کامل. سیارات و سیارک ها و ستاره های دنباله دار محدود خورشید گرانش همه باید بیضی بیضی شکل مدار که معنی آنها خروج از مرکز بین 0 تا 1. مهم نیست چقدر دور از خورشید در مدار خود طول می کشد و آنها را همیشه به عقب کشیده. Interstellar اشیاء گریز از مرکز بیشتر از 1 و اینها به نام مدار هذلولی. به جای یک بیضی مسیر خود را به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک چوب هاکی; آن را هرگز پشت دایره در اطراف.

هر دو interstellar اشیاء کشف شده تا کنون باید با سنجش زمان گریز از مرکز بیشتر از 1: ‘Oumuamua در آمد در حدود 1.2 و 2I/Borizov ثبت نام حدود 3.3. اما همه چیز روی حیله و تزویر زمانی که اشیاء گریز از مرکز است که فقط کمی بالاتر از 1. این مورد با تازگی کشف ستاره دنباله دار C/2020 F5 که خروج از مرکز است فقط 1.01. چون ستاره دنباله دار خیلی جدید, هنوز هم وجود دارد بیش از حد و عدم قطعیت در اندازه گیری به قطعی می گویند که آن را محلی و یا بین ستاره ای.

Farnocchia می گوید که تا کنون اضافی اندازه گیری را کاهش جسم خروج از مرکز کاهش شانس است که آن را ممکن است یک interstellar شی. نیز وجود دارد این واقعیت است که جسم در حال حرکت است بسیار به آرامی نسبت به منظومه شمسی که بیشتر محدودیت شانس است که آن را از جاهای دیگر در کهکشان است. “اگر شما تا به حال چیزی بود که واقعا interstellar شانس نسبی سرعت بسیار بالاتر خواهد بود می گوید:” Farnocchia.

متی Holman, مدیر Minor Planet Center می گوید: او بسیار شگفت زده اعلام C/2020 F5. او می گوید که ستاره های دنباله دار با گریز از مرکز است که فقط کمی بالاتر یا پایین تر از 1 هستند کشف شده توسط ستاره شناسان تا حدودی به طور منظم. در Minor Planet Center پایگاه داده وجود دارد شش قبلا کشف ستاره های دنباله دار با گریز از مرکز بزرگتر از C/2020 F5 را از جمله دیگر ستاره دنباله دار کشف شده در اوایل این سال است. “وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی است که می تواند چیزی شبیه به این مدار هذلولی با خروج از مرکز کمی بالاتر از 1 می گوید:” Holman. برای مثال کشش گرانشی سیارات بزرگ مانند مشتری و انتشار یک ستاره دنباله دار گازهای آن را به عنوان نزدیک خورشید می تواند هر دو با ظروف سرباز یا مسافر در غیر این صورت مدار بیضوی.

اما حتی اگر C/2020 F5 می کند تبدیل به فقط یکی دیگر عادی دنباله دار آن را تنها یک ماده از زمان تا زمانی که ستاره شناسان قرار دادن یکی دیگر interstellar شی. پس از کشف ‘Oumuamua در سال 2017, دیوید Jewitt یک ستاره شناس در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس محاسبه می شود که ممکن است به عنوان بسیاری از 10,000 دیگر interstellar اشیاء در حال حاضر در منظومه شمسی ما. اگر چه Jewitt اذعان کرد که ممکن است آن را که لب گنده میان ستاره ای دنباله دار ممکن است خروج از مرکز است که به سختی بالا 1, او می گوید آن است که به مراتب بیشتر احتمال دارد که از آن خواهد شد به طور قابل توجهی بزرگتر است. “بهره است در پیدا کردن بیشتر است که به روشنی interstellar,” Jewitt می گوید.

با توجه به این که اولین interstellar شی تنها در کشف سه سال پیش آن را حس می کند که ستاره شناسان در حال اضطراب به پیگیری کردن و مطالعه بیشتر از آنها. آنها در حال حاضر فرصت منحصر به فرد برای مطالعه شکل گیری دور جهان بیگانه هستند و فریبنده برای اهداف رباتیک ماموریت. “وجود دارد مردم در JPL که در حال انتظار برای این نوع از اشیاء و می خواهید برای شروع به جمع آوری اطلاعات در مورد آن معلوم می شود interstellar می گوید:” Farnocchia که می گوید او هشدار همکاران برابر با عجله به مطالعه C/2020 F5. “طبیعی است هیجان زده می شود و اگر آن را interstellar آن خواهد بود واقعا هیجان انگیز است. تنها وجود دارد نه به اندازه کافی وجود دارد و در عین حال برای توجیه هیجان.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویرانگر کاهش درخشان جوان coder
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>