اجتماعی خوبی ایجاد اقتصادی افزایش

به عنوان نرخ بیکاری موشک وار رفتن در سراسر جهان در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر جهانی-مطالعه برای اولین بار نشان داده است اجتماعی, سرمایه گذاری, شروع یو پی اس نه تنها به کاهش مشکلات اجتماعی اما همچنین بسیار مهم است برای ایجاد شغل از آنچه قبلا تصور.

نوشته شده توسط پروفسور مارتین Obschonka مدیر QUT استرالیا, مرکز کارآفرینی تحقیقات و تاسیس آن مدیر و استاد در هر Davidsson, همراه با همکاران از سوئد کاغذ — اشتغال منطقه ای اثرات اجتماعی جدید شرکت — ورود به تازگی منتشر شده است در Springer دسترسی باز.

آنها ادعا تاثیر اجتماعی سرمایه گذاری شروع یو پی اس در منطقه ایجاد اشتغال شده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. آنها همچنین استدلال می کنند که برای اولین بار از آن نوع تحقیقات می تواند مهم ورودی به استخدام سیاست به خصوص به عنوان جهانی دولت, تقلا برای سرپا نگه داشتن اقتصاد بیمار.

“این شده است اذعان کرد که ورود و رشد شرکت های جدید کمک زیادی به اشتراک گذاری ایجاد شغل در بسیاری از کشورها. اجتماعی, سرمایه گذاری, شروع یو پی اس, اما عمدتا جشن برای ارزش خود را در کمک به محرومان و رفع نگرانی های اجتماعی — نقش خود را در ایجاد شغل نیست واقعا در نظر گرفته شده است” گفت: استاد Obschonka.

“در عین حال با استفاده از روش تاسیس برای ردیابی مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد جلوه های سراسر 67 مناطق در سوئد بیش از هشت سال دوره از آغاز تا ورود به بازار یافته های ما نشان می دهد متوسط ایجاد شغل اثر در هر شرکت بزرگتر بود برای اجتماعی شروع یو پی اس نسبت به همتایان تجاری خود را.

“ایجاد شغل است که اغلب تمرکز اصلی اجتماعی ماموریت این استارت به خصوص برای گروه های به حاشیه رانده و از جمله افراد معلول و دراز مدت بیکار افراد است.”

استاد Davidsson گفت: این یافته ها در تضاد با اتکا به داوطلبان توسط بسیاری از اجتماعی تلاش.

“وجود دارد به نظر می رسد تعدادی از دلایل اجتماعی سرمایه گذاری ایجاد مشاغل بیشتر. اول تا, ترین, ‘تجاری’ شروع یو پی اس نمایندگی افراد انتخاب خود اشتغالی که می توانید آنها را بدون سوزاندن تمایل به رشد و کارکنان” استاد Davidsson گفت.

“تجاری شروع یو پی اس نیز اغلب در عمل شلوغ بازار با کمی اتاق را برای رشد. بنابراین حتی به بالاترین رشد در میان شرکت های تجاری دسته را افزایش نمی دهد متوسط به سطح بالا; تا حدودی به دلیل آنها outcompete و یا به دست آوردن برخی از همسالان خود.

“در مقابل, اجتماعی, سرمایه گذاری آدرس محروم ‘بازار’ از مشکلات اجتماعی مانند بی خانمانی, سوء مصرف مواد, خشونت خانگی, پناهندگان, نگرانی های زیست محیطی حیوانات, پناهگاه foodbanks بحران مراکز بیکاری جوانان و….

“این باعث ایجاد اتاق را برای رشد و بدون فشار خارج اجتماعی دیگر سرمایه گذاری. و پرشور در مورد حل به عنوان بسیاری از ” خود ” مسئله اجتماعی به عنوان آنها احتمالا می تواند اجتماعی کارآفرینان با انگیزه به رشد است.

“آنها همچنین میتوانند از هزینه های پایین تر با توجه به معافیت های مالیاتی و جزئی اعتماد داوطلبان به رشد استفاده بیش از شرکت های تجاری ارائه رقابت محصولات و یا خدمات است.”

نویسندگان این مطالعه اذعان کرد که به عنوان شرکت تجاری بخش بسیار بزرگتر از بخش های اجتماعی کل ایجاد شغل بیشتر است به طور کلی.

این مطالعه در مقایسه با مناطق در سوئد در شرایط اجتماعی و تجاری شروع یو پی اس بین سال های 1990 تا 2014 و خود را خالص ایجاد شغل اثر در هر یک تا هشت سال پس از آنها وارد بازار شد.

“مشابه مقایسه استرالیا و یا کشورهای دیگر هنوز وجود دارد” گفت: استاد Obschonka.

“با این حال کل اشتغال در بخش های اجتماعی رشد کرده است به تازگی در کشورهای دیگر, بنابراین یافته های ما خواهد بود به احتمال زیاد معتبر در استرالیا و جاهای دیگر همراه با سوئد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im