انزوای اجتماعی مرتبط با شدید تر COVID-19 شیوع

مناطق ایتالیا با بالاتر خانواده تکه تکه شدن و تعداد زیادی از مسکونی و خانه های پرستاری با تجربه بالاترین نرخ COVID-19 عفونت در افراد بالای 80 بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده 21 مه سال 2020 در باز-دسترسی به مجله PLOS ONE توسط جوزپه Liotta از دانشگاه رم ایتالیا و همکاران.

ایتالیا همواره یکی از کشورهای تحت تاثیر قرار توسط COVID-19 بیماری همه گیر. محققان بر این باورند که این است که با توجه به ایتالیا سن جمعیت و همچنین ارتباط و نسل جوان و بالا رای از بین نسلی تماس بگیرید. اگر این امر نشان می دهد که مناطق با بزرگتر خانواده ها را شدید تر COVID-19 شیوع بیماری در افراد مسن است.

در مطالعه جدید محققان با استفاده از در دسترس عموم داده های منتشر شده توسط هر یک ایتالیایی اداری منطقه و همچنین وضعیت روزانه گزارش COVID-19 منتشر شده توسط ایتالیایی وزارت بهداشت و پوشا تاریخ 28 فوریه تا مارس 31 ، سال 2020 است. همه خانواده و جمعیت داده ها استخراج شد بین آوریل 1 و 7 سال 2020 است.

در سراسر ایتالیایی مناطق COVID-19 ميزان بروز در محدوده 0.27% به 4.09% از جمعیت را تحت تاثیر قرار. ميانگين تعداد اعضای خانوار در محدوده 2.02 به 2.58; درصد از یکی از اعضای خانوار در بازه زمانی از 28.5 به 40.9; و درصد COVID-19 موارد رخ داده است که در افراد بالای 80 در بازه زمانی از 4.3 به 23.6. یک مدل است که منعکس درصد از جمعیت بیش از سن 80 روز پس از 50 نفر ثبت نام کرده بودند در صد از خانه سالمندان تخت در کل جمعیت است و متوسط تعداد اعضای خانوار بود که قادر به پیش بینی COVID-19 بروز در میان افراد مسن در هر منطقه با یک تنظیم R-squared ارزش 0.695 (p<0.001). کاهش ميانگين تعداد اعضای خانوار و تعداد بیشتری از خانه سالمندان تخت همراه بود با بیشتر COVID-19 موارد در افراد مسن است. پژوهش محدود توسط این واقعیت است که سن خاص عفونت نرخ در دسترس نیست و تعداد COVID-19 تست های متنوع و فوق العاده های مناطق.

نویسندگان اضافه کردن: “متغیرهای مرتبط با انزوای اجتماعی عوامل خطر برای افزایش در بسیاری از موارد در بیماران سالخورده >80 سال در میان تعداد کل موارد است.” استاد Liotta همچنین اشاره می کند که “پرستاری در خانه, تخت, رای یکی از عوامل SARS-CoV-2 ميزان عفونت در میان افراد سالخورده>80 در ایتالیا.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط مجله PLOS. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im