رسانه های اجتماعی باید استفاده شود به نمودار اقتصادی و بهبود کسب و کار در کشور تحت تاثیر COVID-19 گیر با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده در طبیعت ارتباطات. دانشگاه بریستول دانشمندان توصیف یک “زمان واقعی” روش دقت trialled در سراسر سه جهانی بلایای طبیعی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به قابل اعتماد هوا تاثیر مالی فعلی بهداشت جهانی بحران.

سنتی بهبود اقتصادی برآورد مانند نظرسنجی و مصاحبه ها معمولا پر هزینه و وقت گیر و نه مقیاس بالا هست. محققان از بریستول دانشکده مهندسی ریاضی و مهندسی عمران نشان می دهد آنها قادر به دقت برآورد خرابی و بهبود کسب و کارهای کوچک در کشور تحت تاثیر سه روش متفاوت مخاطرات طبیعی با استفاده از جمع آوری داده های رسانه های اجتماعی.

این روش متکی بر این فرض است که کسب و کار تمایل به انتشار بیشتر رسانه های اجتماعی پست های زمانی که آنها باز هستند و کمتر زمانی که آنها بسته شده و از این رو تجزیه و تحلیل جمع آوری شده ارسال فعالیت یک گروه از کسب و کار در طول زمان ممکن است به استنباط زمانی که آنها را باز یا بسته.

با استفاده از داده های عمومی Facebook پست از کسب و کارهای محلی جمع آوری شده و پس از سه بلایای طبیعی شامل 2015 Gorkha زلزله در نپال در سال 2017, Chiapas زلزله در مکزیک و در سال 2017 طوفان ماریا در پورتوریکو تیم جدولها تعداد کوچکتر شهری کسب و کار که بسته شد و پس از آن قادر به اندازه گیری بازیابی آنها پس از رویداد. تیم اعتبار تجزیه و تحلیل آنها با استفاده از نظر سنجی درست, رسمی, گزارش, Facebook, نظرسنجی, Facebook posts متن تجزیه و تحلیل و مطالعات دیگر موجود در ادبیات.

از همه مهمتر این چارچوب کار می کند در “زمان واقعی” بدون نیاز به تجزیه و تحلیل متن است که می تواند تا حد زیادی وابسته به زبان و فرهنگ یا معنایی تجزیه و تحلیل و می توان به هر اندازه منطقه و یا نوع بلایای طبیعی در کشورهای توسعه یافته و اجازه دادن به دولت های محلی برای بهتر هدف توزیع منابع است.

Dr Simini ارشد مدرس و مطالعه منجر نویسنده توضیح می دهد: “چالش nowcasting اثر مخاطرات طبیعی مانند زلزله و سیل و طوفان و بیماری های همه گیر در دارایی های مردم و جامعه شده است هرگز به موقع تر از همیشه برای ارزیابی توانایی کشورها برای بازیابی از حوادث شدید.

“اغلب کوچک به متوسط کسب و کار از طریق لغزش خالص سنتی نظارت بر فرایند بازیابی. ما متوجه شدیم در مناطق زده مخاطرات طبیعی حوادث است که همه مناطق و جمعیت واکنش نشان می دهند در همان راه است.”

دکتر فلاویا د لوکا نویسنده سرب و مدرس ارشد در بریستول بخش مهندسی عمران و افزود: “ما تا به حال این ایده حمایت از پست اورژانس به کارگیری منابع پس از یک خطر رویداد با استفاده از Facebook پست از کسب و کار به اندازه گیری که چگونه یک منطقه خاص است که دوره نقاهت پس از این رویداد. آن شگفت انگیز بود برای پیدا کردن که روش بود از ارائه اطلاعات در مورد بازیابی در “زمان واقعی”.

“ما می خواهیم برای تست این روش برای اندازه گیری تاثیر اقتصادی این COVID-19 بیماری همه گیر.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه بریستول. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de