تهدید به حشرات و دیگر موجودات کوچک از انبوه ترخیص و عواقب آن برای محیط زیست در مناطق گرمسیری هستند به رسمیت شناخته شده. آنچه مطالعه نشده است تا کنون این است که آیا و چگونه این مزارع روغن نخل قادر به حفظ جمعیت های کوچک در زیر زمین و حیوانات است که کار را به نگه داشتن خاک سالم است. در یک مطالعه جدید به رهبری دانشگاه گوتینگن دانشمندان کشف کرده اند که سطوح بالایی از فعالیت زیستی در مناطق بالاتر از سطح زمین است که ممکن است به عنوان آبادیها برای خاک و موجودات زنده. آنها شناسایی شده است که معلق خاک در شکاف که در آن برگ ساقه رشد می کند از کف تنه ممکن است در واقع ارائه رمان microhabitats که در آن خاک موجودات می تواند به رشد. پژوهش منتشر شده در مرز در اکولوژی و محیط زیست.

گسترش سریع از مزارع روغن نخل در سراسر جنوب شرقی آسیا با توجه به افزایش جهانی غذا تقاضا حذفی اثرات محیط زیست است. جنگلهای انبوه ممکن است پاک شود و در نتیجه ضرر و زیان عمده از ساختار خاک باروری و تنوع زیستی. در خاک بسیاری از موجودات مهم برای عملکرد اکوسیستم: ساخت مواد مغذی موجود تشکیل خاک سازه و ارائه خدمات دیگر مانند تجزیه گرده افشانی و آفات-کنترل. برای پیدا کردن در مورد فعالیت بیولوژیکی خاک در مزارع روغن نخل محققان از دانشگاه گوتینگن بررسی خاک در جوامع مختلف شش microhabitats 16-year-old روغن پالم کشت و زرع در سوماترا اندونزی. دانشمندان از همکاری مرکز تحقیقات تلاش (زیست محیطی و اجتماعی و اقتصادی توابع دشت گرمسیری جنگل انبوه دگرگونی سیستم ها) جمع آوری شده 9,205 افراد از macrofauna (کرم های خاکی و بزرگ بندپایان مانند مورچه ها, پرواز لارو و millipedes), 40,229 از mesofauna (کوچک بندپایان مانند springtails و کنه ها), 2,895 نماتدها و 4,467 testate amoebae (تک سلولی میکروارگانیسم ها است که دارای یک پوسته محافظ در اطراف آنها).

“از آنجا که بسیاری از مزارع روغن نخل ممکن است با ما به ماندن ضروری است به درک بهتر از خاک و تنوع زیستی در سراسر microhabitats” توضیح می دهد که دکتر آنتون Potapov از دانشگاه گوتینگن. “این خواهد شد کمک به کشاورزان و کشت و زرع-صاحبان به توسعه پایدار روش های است که می تواند به حفظ عملکرد اکوسیستم.” یکی از microhabitats محققان تشکیل شده است از تجمع برگ های مرده و دیگر ریزه شکاف در پایه نخل fronds. ریزه که اشکال خاک پر از شکاف معلق بالاتر از سطح زمین است که کمی گوشه و recesses برای خاک زندگی است. دانشمندان تجزیه و تحلیل نشان داد وجود دارد به مراتب بیشتر فعال خاک ساکنان در این حالت تعلیق در خاک از زیر زمین.

“این مهم است که درک کنند که فعالیت های معلق خاک نیست برای جبران تخریب خاک در زیر زمین” می افزاید: Dr Valentyna Krashevska. “اما در حال حاضر ما می توانید با استفاده از این دانش و بهتر حفظ معلق خاک در کشت و زرع مدیریت است که ممکن است تا حدودی جبران خسارت ناشی از روغن پالم کشاورزی به خاک سپرد و فرآیندهای زیستی.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه گوتینگن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im