برخی از شانه ژله زنده ماندن در زمستان با خوردن جوان خود را

وزارت بهداشت و خدمات انسانی/Wikimedia Commons

شما نمی خواهید این موجود به عنوان یک پدر و مادر است. گونه های مهاجم از jellyfishlike حیوانات در دریای بالتیک ممکن است زنده ماندن در شرایط سخت زمستان با مصرف تعداد زیادی از آن لارو تحقیقات جدید نشان می دهد.

Mnemiopsis leidyi—معمولا شناخته شده به عنوان دریای گردو (در بالا) به دلیل شکل آن است—بومی شمال غربی اقیانوس اطلس. اما این گسترش در اروپا آب در دهه های اخیر به احتمال زیاد پس از گیر کردن تو بازی سواری در آب بالاست از کشتی های باری. در بخش های غربی دریای بالتیک گونه’ end-of-the-تابستان جمعیت رونق ستمگري پایگاه دریایی در شبکه مواد غذایی از جمله ماهی و تخم مرغ و لارو ماهی و سخت پوستان کوچک. اما این موجودات نیاز به مقدار زیادی از مواد غذایی به صورت فله تا برای زمستان—و بزرگترین منبع روزی که در آن نقطه است که خود را فرزندان.

مطالعات ميدانی در یک آبدره در نزدیکی دانمارک از جمله تجزیه و تحلیل تازه گرفتار شانه ژله در بر داشت بزرگسالان است که تا به حال در واقع مصرف لارو گونه خود را. و مطالعات آزمایشگاهی به بالا که پیدا کردن محققان گزارش امروز در ارتباطات زیست شناسی.

آدم خواری ممکن است کمک به حل این رمز و راز که چرا این موجودات تولید بسیاری از لاروها در اواخر تابستان حتی اگر آنها می شود بعید است برای زنده ماندن از زمستان آینده. تیم تخمین می زند که مصرف تعداد زیادی از لاروها در پایان بالتیک تابستان فراهم می کند و بزرگسالان با برآورد 2 تا 3 هفته از تغذیه. که به نوبه خود برگ بزرگسالان با ذخایر کافی برای زنده ماندن 80 روز در زمستان درجه حرارت آب بدون مصرف هر گونه شکار در همه.

جزئیات طرح تولید انرژی در تعادل نیست و در عین حال به طور کامل درک محققان اعتراف. بله در آن طول می کشد مقدار زیادی از انرژی برای بزرگسالان برای تولید لارو است که نمی خواهد زنده ماندن در زمستان آنها توجه داشته باشید. اما حرکت صعودی آن لارو در اصل جمع آوری مواد غذایی برای بزرگسالان با مصرف طعمه بیشتر کردن مواد غذایی وب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de