برخی از کشورها بازگشایی مدارس. آنچه که آنها یاد بگیرند که در مورد بچه ها و Covid?

مطالعات در سراسر جهان نشان می دهد که موفقیت بستگی به اندازه کلاس فاصله سن دانش آموزان و چگونه شایع این ویروس به صورت محلی.

به عنوان مسئولان مدرسه سعی کنید به کشف کردن که آیا برای باز کردن کلاس های درس این سقوط علم آنها نیاز به این انتخاب سختی است که هنوز هم در حال تحول است. چند چیز روشن است: که اکثر بچه ها نمی شوند که به طور جدی بیمار از Covid-19 به عنوان بزرگسالان و بسیار پایین تر مرگ و میر نرخ. که با توجه به داده ها از آمریکا و چین منتشر شده توسط مراکز کنترل بیماری.

اما این سوال که چقدر احتمال دارد کودکان به گسترش آن به معلمان و کارکنان و دانش آموزان دیگر هنوز هم نشده است حل و فصل شده است. یک مطالعه جدید از کره جنوبی یافت می شود کودکان با سن کمتر از 10 به نظر نمی رسد انتقال این ویروس بسیار خوبی است. در حالی که این دقیقا روشن نیست که چرا اطفال بیماری های عفونی کارشناسان تماس گرفته توسط سیمی می گویند که این شاید به این دلیل که کودکان خردسال اخراج کمتر از هوا است که شامل ویروس و کوتاه تر هستند بنابراین هر گونه بالقوه قطرات تنفسی کمتر احتمال دارد برای رسیدن به بزرگسالان است. یک مطالعه منتشر شده در ماه آوریل توسط محققان در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون نشان می دهد که بچه های جوان تر نشده توسعه مولکولی کلید است که این ویروس سوء استفاده برای ورود به بدن و انتقام ویران کردن بر روی سیستم تنفسی میکروسکوپی ساختار شناخته شده به عنوان ACE2 گیرنده.

اما دانش آموزان مسن تر هستند و بیشتر شبیه بزرگسالان در توانایی خود را برای انتقال این ویروس با توجه به کره جنوبی, مطالعه, که باعث می شود باز کردن مدرسه تصمیم گیری سخت تر است. باید به مدیران اجازه می دهد تنها دانش آموزان ابتدایی برای حضور در فرد در حالی که متوسط و بالا دانش آموزان اقامت آنلاین در خانه ؟ اگر آنها را کودکان قادر به نگه داشتن ماسک خود را در تمام طول روز و یا اقامت شش فوت از هم جدا ؟ آنچه در مورد اثرات روانی ادامه داد: انزوا در, که بسیاری از والدین بر این باورند در حال حاضر racking تا بیش از حد صفحه نمایش زمان در طول اپیدمی خاموش و در حال حاضر رو به ماه آموزش آنلاین?

CDC اعلام کرد بازگشایی مدرسه دستورالعمل در روز پنج شنبه است که برای مقامات برای بازگشایی کلاس های درس این سقوط بر اساس این ایده که کودکان نه به عنوان بیمار از Covid-19 و کمتر احتمال دارد به گسترش آن به عنوان بزرگسالان و به belay هر عاطفی و روانی آسیب از اختلال در مدارس ماندن بسته شده است. این سازمان با صدور این دستورالعمل جدید رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله اولیه قوانین است که به نام برای میز بودن مجموعه 6 فوت از هم جدا مبهوت ناهار و متوسط قراضه به عنوان بیش از حد پرهزینه و سنگین.

Dimitri Christakis کمک کرد تا پیش نویس یک مجموعه جداگانه از بازگشایی دستورالعمل برای ما مدارس در گزارش آکادمی ملی علوم منتشر شده جولای 15. آن را می گوید مدارس باید مراحل را به بازگشایی برای دانش آموزان جوان در نمرات K-5 و کسانی که در تمام سنین است که دارای نیازهای ویژه. Christakis می گوید که با مناسب اجتماعی فاصله دست شستن و محافظ پوشش ریسک به معلمان و کارکنان و دانش آموزان در یک مدرسه می توان کاهش می یابد.

“با کسانی که اضافی احتیاطی معلمان دوره ابتدایی باید احساس راحت رفتن به مدرسه می گوید:” Christakis مدیر مرکز بهداشت کودک, رفتار و توسعه در موسسه تحقیقات کودکان سیاتل. “کسانی که بچه ها که فرد در یادگیری بسیار مهم است. ما باید اولویت بندی این کودکان است.”

در همان زمان Christakis اذعان می کند هنوز هم وجود دارد برخی از ناشناختهها در مورد انتقال در میان کودکان در سن مدرسه. “ما نمی باید جواب تا چه حد کودکان انتقال این ویروس به طور کلی و به ویژه در محیط مدرسه” او می گوید. “این است که به نام “رمان coronavirus’ دلیل خوب است. این اقدام بسیار متفاوت تر از بسیاری از ویروس های تنفسی و بسیاری دیگر از coronaviruses. کودکان به نظر می رسد کمتر تحت تاثیر قرار به طور مستقیم و به طور بالقوه کمتر به احتمال زیاد برای انتقال.”

پزشکان مانند Christakis شده اند پس از انتشار مطالعات اپیدمیولوژیک در سراسر جهان برای کمک به تصمیم گیری در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد در هنگام مدارس ممکن است بازگشایی در ایالات متحده است. برخی از کشورها مانند نروژ و دانمارک بازگشایی مدارس در اواخر بهار شروع با دانش آموزان جوان. مدارس وجود دارد افزایش مطابق با روش ها و محدود کلاس و اندازه نگه داشتن کودکان در گروه های کوچک در زنگ تفریح و قرار دادن فضای بین میز. با این شیوه در جای خود نه کشور شاهد افزایش موارد پس از بازگشایی مدارس در آوریل و مه با توجه به یک گزارش در سراسر جهان مدرسه شیوه های گردآوری شده توسط دانشگاه واشنگتن وزارت بهداشت جهانی در اوایل این ماه.

دیگر کشورها مانند اسرائیل باز مدارس در همان زمان که محدودیت برداشته شد در ماه مه در اطراف آن جوامع که منجر به Covid-19 شیوع بیماری که تا به حال آلوده 1,335 اسرائیل دانش آموزان و 691 کارکنان به عنوان ژوئیه 15. در اسرائیل, مدارس, بازگشایی بدون پوشش و یا اجتماعی فاصله گرفتن قوانین با توجه به وال استریت ژورنالو اجازه داده تا 40 دانش آموز در هر کلاس بر خلاف Scandanavian سازمان ملل که در حال محدود اندازه کلاس. پس ممکن است اسرائیل بسته شده است 125 مدارس و 258 مهد کودک به دلیل شیوع بیماری.

با وجود این اسرائیل اعداد دیگر وجود دارد اپیدمیولوژیک مطالعات موردی است که نشان می دهد که گسترش coronavirus را می توان محدود در مدارس. در آلمان, خارجه زاکسن, پزشکان از درسدن دانشگاه بررسی نمونه خون از 1500 نفر از دانش آموزان و 500 معلمان پس از بازگشایی مدارس در ماه مه. تنها 12 برگشتم مثبت آنتی بادی به coronavirus نشان می دهد سطح پایین جامعه عفونت است. خود را بررسی مقدماتی شده است ارسال شده در preprint سرور و کارشناسی توسط یک مجله علمی همچنین گزارش داد که حتی اگر coronavirus موارد شناسایی شده در سه از 13 مدارس مورد بررسی عفونت نیست در سراسر مدارس و یا در نزدیکی و جامعه است.

در میان 24 خانوار است که در آن حداقل یکی از اعضای خانواده قبلا آزمایش مثبت برای Covid-19 وجود دارد تنها یک انتقال این ویروس به دیگر اعضای خانواده. نویسندگان این مطالعه می گویند که بدان معنی است که دانش آموزان را آلوده با وجود زندگی با آلوده از اعضای خانواده و همچنین عبور نمی کند این ویروس به دیگر دانش آموزان. “مطالعه ما نشان می دهد که دانش آموزان یک بازی کمتر نقش مهمی در انتقال ویروس از ابتدا فکر کردم” یاکوب Armann یک نویسنده از مطالعه و اطفال متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه بیمارستان کودکان در درسدن نوشت: در یک ایمیل.

“ما نمی تواند شناسایی هر خوشه حتی در مدارس است که تا به حال شناسایی موارد قبل از مارس مستند” آرمان ادامه داد. “وجود دارد یک راه برای بازگشایی مدارس با خیال راحت در حالی که حفظ اقدامات خاص (به عنوان مثال جهانی ماسک پوشیدن در حمل و نقل عمومی در فروشگاه های, هیچ, رویدادهای ورزشی) را به صورت اعداد در جمعیت عمومی بسیار پایین است که شما می توانید نگه داشتن دانش آموزان در مدرسه در همان زمان.”

در حالی که مطالعه آلمانی ممکن است در نظر گرفته شود یک بیت از یک خبر خوب برای پدر و مادر که می خواهند فرزندان خود را به بازگشت به کلاس های حضوری وجود دارد یک نکته. بر خلاف ایالات متحده آمریکا است که گرفتار هرج و مرج فدرال پاسخ و نامتجانس اقدامات فردی فرمانداران آلمانی, مقامات بهداشت عمومی به دنبال دستورالعمل های بهداشتی و رفتار شیوع کروناویروس به سرعت پس از آن ظهور در ماه مارس است. آلمان برقرار اولیه و گسترده تست و درمانی و راه اندازی بسیاری از تخت های مراقبت ويژه. شهروندان آلمانی نیز اعتماد خود به دولت را به اقدامات احتیاطی و به طور گسترده ای مشاهده شده اجتماعی فاصله دستورالعمل.

پس از آن آلمان بازگشایی مدارس, اقتصاد و ورزش لیگ بدون از دست دادن کنترل ویروس. آلمان تا به حال 206,667 موارد و 9,124 مرگ و میر در جولای 26, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.که در مقایسه با بیش از 4.2 میلیون مورد تأیید و 146,831 مرگ و میر در ایالات متحده بیش از هر کشور دیگر.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

با 2000 نفر از شرکت کنندگان در این مطالعه در آلمان نسبتا کوچک بود. در اپيدميولوژي یک نمونه بزرگتر از اندازه می تواند نوع آماری قدرت به تقویت یک نتیجه گیری در مورد گسترش بیماری در میان جمعیت. پس از آن نیز به ارزش نگاه کردن است که مطالعه تقریبا از 5700 کره جنوبی coronavirus بیماران که منتشر شد این ماه در یک preprint سرور توسط محققان در کره ای مراکز کنترل بیماری. از طریق گسترده قرارداد ردیابی نویسندگان قادر به پیگیری گسترش ویروسی از به اصطلاح “شاخص بیماران” که اولین موارد تایید شده در یک جامعه مجموعه ای از عفونت های اضافی 59,000 مردم آنها را آلوده. آنها دریافتند که کودکان زیر 10 که مثبت بودند Covid-19 کمترين نرخ انتقال از هر گروه سنی در حالی که کودکان بین 10 و 19 به حال نرخ انتقال مشابه بزرگسالان است.

حجم نمونه این مطالعه چشمگیر است اما وجود دارد برخی از مسائل را در نظر بگیرید با توجه به ویلیام Raszka استاد و اطفال متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه ورمونت دانشکده پزشکی. Raszka اشاره می کند که محققان مشخص نیست که آیا کودکان بدون علامت ناقل این بیماری است. این مهم است زیرا به عنوان بسیاری از 40 درصد از افراد آلوده با Covid-19 را نشان نمی دهد هر گونه علائم و ممکن است پخش آن را ندانسته.

او همچنین اشاره کرد که تماس با ردیابی انجام شد که مدارس تعطیل شد و کودکان در خانه بودند. “نگاهی-صفحه اصلی از این مطالعه برای من این است که کودکان بسیار جوان هستند و بعید است به توان و حذف یا انتقال بیماری در خانواده” Raszka می گوید. “من همیشه در مورد کودکان بزرگتر و نگران آن است که همسر شما بیشتر احتمال دارد شما برای انتقال. A 10-year-old عمل خواهد شد بسیار متفاوت از 19 سال.” قدیمی تر صرف زمان بیشتری را خارج از خانه, اویختن با دوستان و کمتر احتمال دارد به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین از کودکان زندگی در خانه او اضافه شده است.

Raszka معتقد است بازگشایی مدارس می توانند برای کودکان اگر مقامات اقدامات احتیاطی و تست در دسترس است هنگامی که دانش آموزان و یا معلمان بیمار شدن. “من فکر نمی کنم شما می توانید مدارس صفر خطر” Raszka می گوید. “اما با استراتژی کاهش و راست سیاست در منطقه و یا در سطح دولت شما می توانید آن را کم خطر است. مدارس را نگاه متفاوت است.”

در هفته های آینده اعضای هیئت مدیره مدرسه و superintendents در اطراف ما خواهد شد (امیدوارم) با تکیه بر مشاوره و مطالعات علمی برای تعیین اینکه آیا برای باز کردن مدارس خود به فرد در یادگیری و اگر چنین است, چگونه برای مدیریت خطر است. دیگران ممکن است خم شدن به فشار سیاسی از فرمانداران یا رئیس جمهور که تهدید به خودداری فدرال آموزش و پرورش پول اگر مدارس نمی بازگشایی کلاس های درس خود را. (این روشن نیست که اگر دولت از نظر قانونی می تواند انجام این کار و اینکه آیا دولت محلی و یا مقامات مدرسه تحت تاثیر قرار خواهد.)

در مکان های که در آن ویروس همچنان به خشم مانند فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا ممکن است به نظر می رسد روشن است که آموزش آنلاین خواهد بود که شرط بندی امن تر در حال حاضر. “زمانی که شما چنین موج از بیماری در جامعه, شما در واقع درخواست برای مشکل اگر شما برای باز کردن مدارس می گوید:” تینا Q. قهوهای مایل به زرد و استاد اطفال دانشگاه و عضو هیئت مدیره انجمن عفونی آمریکا است.

بسیاری از مدارس در جایی در وسط هستند: عفونت نیست و از کنترل خارج شده اما این ویروس هنوز هم پایدار است. مسئولان مدرسه وجود دارد که به وزن خطرات به معلمان و دانش آموزان از باز کردن کلاس های درس در برابر روانی انزوا و آسیب عاطفی از نگه داشتن بچه ها در خانه در تمام طول روز برای شش ماه دیگر. کارشناسان می گویند زمان در حال اجرا است ، حتی اگر مقامات محلی تعطیل فضاهای عمومی و نیاز به ماسک و اجتماعی فاصله برای همه بلافاصله آن را از چند هفته به سرعت گسترش Covid-19 می گوید: لینا ون, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن و سابق بالتیمور کمیسیون بهداشت و درمان.

“ما دیدیم که چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما سعی می کنید به میانبر” ون گفت: در مورد عود Covid-19 موارد پس از برخی از کشورهای افتتاح بیش از حد سریع در ماه مه و ژوئن. افتتاح مدارس بدون اقدامات احتیاطی پروتکل ها و کافی تست ون می گوید: “رفتن است موثر باشد و آن را به هزینه های زندگی می کند.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • Q&A: لری درخشان در چگونه به خوبی ما در حال مبارزه Covid-19
  • چگونه به خواندن Covid-19 پژوهش (و آن را درک کنند)
  • Covid-19 شتاب و تحول انسان—اجازه دهید آن را هدر ندهید
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyatSfero Döküm