برخی از آلودگی فرآیندهای آسیب N95 ماسک صورت

روش خاصی از decontaminating پزشکی ماسک صورت برای استفاده مکرر در طول COVID-19 همه گیر به نظر می رسد آسیب ماسک’ یکپارچگی و عملکرد حفاظتی با توجه به تحقیقات توسط دانشگاه ماساچوست امهرست بهداشت محیط دانشمند.

“برخی از درمان های ضد عفونی هیچ تاثیری در عملکرد تنفسی در حالی که درمان های دیگر منجر به آسیب قابل توجهی به ماسک” می نویسد: ریچارد Peltier دانشیار در دانشکده بهداشت و علوم سلامت و سرب نویسنده این مقاله منتشر شده جولای 16 در مجله کنترل عفونت و بیمارستان اپیدمیولوژی.

Peltier دریافت سریع کمک مالی از بنیاد ملی علوم آمریکا در ماه مه به مطالعه تاثیر انواع عقیم سازی تکنیک های مجاز برای استفاده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در نور از کمبود پزشکی ماسک صورت, همچنین شناخته شده به عنوان N95 ماسک.

“با توجه به جهانی N95 کمبود پزشکان در صورت انتخاب: پوشیدن استفاده می شود و به طور بالقوه آلوده تنفسی و یا پوشیدن یکی که decontaminated از طریق یک فرایند است که ممکن است بر یکپارچگی تنفسی می گوید:” Peltier که نویسندگان شامل پزشکان و محققان در انگلستان بیمارستان باپتیست در بوستون و UMass یادبود مرکز پزشکی در Worcester.

Peltier با استفاده از دولت از هنر تشخیص آلودگی ابزار و یک سر مانکن در آزمایشگاه برای اندازه گیری که آیا ذرات میکروسکوپی می توانند از طریق ماسک پس از سترون. “ماسک باید موثر در سراسر طیف وسیعی از شرایط بالقوه برای حفاظت از قطرات حاوی ذرات ویروس بلافاصله شروع به تبخیر و کوچک” او توضیح می دهد.

در حالی که این تست محدود بود اما در دسترس بودن پردازش ماسک ارائه شده توسط بیمارستان ماساچوست در مطالعه تساوی چندین generalizable نتیجه گیری Peltier می گوید.

ماسک بودند که تحت درمان بین یک تا 10 بار با خاص بخار هیدروژن پراکسید (vHP) ستریلیزرس یا تا پنج بار با کوتاه تر زدايي چرخه گاز پلاسمای هیدروژن پراکسید (gpHP) خود را حفظ اصلی تصفیه قابلیت های. یک ضد عفونی فرایند با استفاده از ultraviolent زدا تابش (UVGI) به آرامی کاهش می یابد و تصفیه و بهره وری و رسیدن به یک سطح “است که حکم احتیاط” پس از نه درمان های مکرر تحقیقاتی یافت می شود. “هنوز هم وجود دارد تعدادی از استريلايزر سیستم است که با استفاده از این ماسک که ما لازم نیست که اطلاعات در مورد و به همین دلیل نمی تواند تعیین اگر آنها نگه داشتن کارگران امن” Peltier می گوید.

درمان با غلظت بالا از gpHP و یا طولانی تر شدن زمان رسیدگی به پرونده تخریب عملکرد فیلتراسیون زیر نیاز برای N95 ماسک که باید قادر به فیلتر کردن 95 درصد از 300 نانومتر (nm) ذرات.

برای مقایسه Peltier همچنین آزمایش KN95 ماسک برخی از مارک های که حذف شده اند از FDA اضطراری-استفاده از لیست با توجه به عملکرد ضعیف و چهار لایه پلی استر bandana. نه درمان شده بود با هر زدايي روش و هر دو انجام شده در زیر N95 استاندارد. Peltier همچنین دریافتند که فرو بردن یک N95 ماسک در 10% محلول سفید کننده و تخریب عملکرد آن است.

Peltier اشاره می کند که مطالعه خود را به آدرس نیست ماسک مناسب و یا به طور کلی یکپارچگی از جمله الاستیک عملکرد خوردگی در کالاهای اساسی و فشرده سازی از تنفسی که همه آنها مهم برای عملکرد مناسب. خود نشاندهندۀ اهمیت زدايي با استفاده از تکنیک های نشان داده شده به امن برای استفاده مجدد از N95 ماسک.

“ما امیدواریم که این کار پشتیبانی از تصمیم گیری خوب است که محافظت از کسانی که در خط مقدم از این بیماری همه گیر نگه داشتن همه ما امن” Peltier می گوید. “بدون آنها هیچ کدام از ما امن هستند.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ماساچوست امهرست. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر