برخی از خانه سالمندان فرار Covid-19—در اینجا چیزی است که آنها حق

به عنوان متحده شروع به بازگشایی ارشد مراقبت امکانات باید تعادل نیازهای ساکنان در برابر بالقوه کشنده تر Covid-19 شیوع است.

در اواسط ماه مارس به عنوان سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد صادر سراسر شهر بود stay-در-خانه سفارش پگی Cmiel شروع به آماده شدن. Cmiel مدیر بالینی عملیات در سان فرانسیسکو مرکز یهودی زندگی می کنند و یا SFCJL 9 هکتار ارشد مجتمع مسکونی در اکسلسیور محله که شامل مراقبت دراز مدت تسهیلات کوتاه مدت بازتوانی مسکن و مراقبت از حافظه بال. پردیس خانه های بیش از 300 نفر از سالمندان ساکنان اعضای یکی از جمعیت های آسیب پذیر به کشنده و بسیار مسری coronavirus که در سراسر جهان گسترش یافته.

Cmiel کارکنان مواجه نگردند شخصی تجهیزات حفاظتی و ماسک برای کارگران و ساکنان; نمایش هر کس که در درب راه می رفت برای علائم; استخدام کارکنان بیشتر برای تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی و زمینه های مشترک و آغاز آموزش هر کس در بهترین شیوه برای حاوی ویروس مانند شستن دست و اجتناب از تماس نزدیک و نگه داشتن یک چشم را برای علائم مانند تب یا سرفه. و در حالی که خانه های پرستاری حساب برای نزدیک به نیمی از کالیفرنیا coronavirus مرگ و میر در SFCJL نه تنها ساکن آزمایش مثبت برای ویروس. “گرفتن اولیه شروع شد واقعا مفید ترین کاری که کردیم می گوید:” Cmiel. “این دستگیره های درب در این مرکز هرگز پاک تر از قبل است.”

نه هر خانه بود و خیلی خوش شانس و به خوبی آماده شده است. خانه های پرستاری در سراسر ایالات متحده ویران شده اند Covid-19. در بسیاری از ایالت ها از جمله کلرادو ماساچوست و ویرجینیا خانه سالمندان ساکن مرگ و میر حساب برای 50 درصد یا بیشتر از coronavirus مرگ و میر. اما موفقیت یک تعداد انگشت شماری از خانه ها مانند SFCJL ممکن است پیشنهاد خود را به همکاران برخی از سرنخ در مورد چگونه به نگه داشتن ساکنان امن به عنوان ملت پرانتز به صورت بالقوه موج دوم از عفونت.

Geriatricians و خانه سالمندان اپراتورهای درک کنند که چرا این فضاهای آسیب پذیر هستند. مراقبت دراز مدت امکانات در بسیاری از راه های کامل ویروس رشد. ساکنان مسن تر هستند و ضعیف و ناتوان و اغلب بیماریهای همراه مانند بیماری قلبی یا دیابت هستند بیشتر در معرض شدید Covid-19 عفونت. بسیاری از نیاز به کمک به انجام وظایف اساسی مانند غذا خوردن پانسمان و یا حمام کردن—مراقبت از آن را نمی توان از طریق یک ویدیو انتصاب ساخت آن را بیشتر احتمال دارد آنها می تواند یک عفونت از مشاوران که به آنها کمک کند و یا تصویب ویروس همراه خود را به مراقبان. کسانی که مشاوران ممکن است در چندین امکانات مختلف و ندانسته آن را حمل از یک خانه به دیگری.

طرح از این امکانات نیز جمع مخاطب در زمینه های مختلف. اکثر ساکنان به اشتراک گذاری اتاق خواب, حمام و سرویس بهداشتی, فعالیت, اتاق و اتاق ناهار خوری و کارکنان به اشتراک گذاری یک اتاق استراحت. کسانی که در گروه فضاهای طراحی شده تا حدودی به کاهش هزینه ها و همچنین به منظور تشویق اجتماعی. اما فضاهای مشترک نیز کمک به گسترش این ویروس است. ارشد, امکانات, لازم, پروتکل برای رسیدگی به شیوع بیماری ها مانند آنفولانزا اما همه گیر وارد به سرعت و SARS-CoV-2 ویروس مسری است که امکانات بسیاری را گرفتار شدند آمادگی. “وجود دارد یک حدی که این ویروس فقط در حال دست بالا می گوید:” آنا Chodos یک متخصص امراض دوران پیری در UCSF. بر خلاف بيمارستان ترین خانه های پرستاری نیست معمولا به خوبی مواجه نگردند با دنده مانند ماسک و لباسهای که لازم نیست که حاوی آنفولانزا.

در حال حاضر به عنوان متحده به آرامی شروع به بازگشایی ارشد مراقبت امکانات روبرو هستند پیچیده تر تلاش: figuring چگونه به نگه داشتن ساکنان امن و حفظ کیفیت خود را از زندگی به عنوان Covid-19 همه گیر در امتداد. حتی برای امکانات مانند SFCJL مسیر رو به جلو است به دور از روشن. “چگونه ما با خیال راحت و به آرامی معرفی ملاقات و فعالیت های گروه? آن را به بسیار مراقب باشید و با احتیاط می گوید:” Cmiel. “آن خواهد شد بسیار ترسناک برای شروع آوردن مردم و بازگشت به جامعه دوباره.”

بر خلاف بيمارستان اکثر ساکنان خانه سالمندان زندگی می کنند در این امکانات به طور دائم بنابراین کارکنان باید برای ایجاد محیط های که در حال راحت برای مردم دراز مدت و عاطفی و اجتماعی و جسمی خوبی بودن. اما رمان coronavirus است و قرار است در آن مهم خدمات روانشناختی در خود نگه دارد. “راه زندگی داخل خانه های سالمندان است بنابراین مختل می گوید:” کاتلین Unroe دستیار پروفسور طب سالمندان در دانشگاه ایندیانا است. “این است که در آن مردم زندگی می کنند. این مکان های اجتماعی.”

و یا حداقل آنها استفاده می شود. بسیاری از امکانات در حال حاضر در حال محدود کردن جنبش به عنوان آنجا که ممکن است نگه داشتن مردم در اتاق خود و در خارج از فضاهای مشترک. Unroe مشورت برای چندین پرستاری امکانات و می گوید که در یکی از آنها اعضای خانواده شده اند مجاز به بازدید از دو ماه. “من باید این اعضای خانواده که به من می گویند:” من هرگز به دور از 95 ساله برای این مدت طولانی در زندگی من,'” او می افزاید. “آن عمیق.”

Unroe همچنین اشاره می کند که در برخی از امکانات و حتی افرادی که از بهبود Covid-19 همیشه نمی توانید به بازگشت به اتاق خود را. اگر آنها همچنان به ریختن ویروس و تست مثبت برای هفته ها پس از نشانه های خود را حل و فصل آنها را به ماندن در انزوا که می تواند ترسناک و ناراحت کننده است. برخی درک نمی کنند که چرا آنها نمی توانند خود را از بازگشت به معمول اتاق; “دیگران فقط احساس رها شده و فقط اشتباه و یا دیوانه است.”

اوایل پرندگان

پس چه کمک SFCJL کرایه بهتر از بسیاری از همتایان خود? آن را به احتمال زیاد ترکیبی از اقدام اولیه و موفق باشید. این مرکز یکی از اولین در کالیفرنیا شروع به غربالگری بازدید کننده قبل از آنها وارد محوطه. آنها نگردند تا در تجهیزات حفاظتی و آماده بودند به دست ماسک برای هر ساکن و عضو هیات. لاگونا هوندا بیمارستان و مرکز توانبخشی یکی دیگر از مراقبت دراز مدت تسهیلات در سان فرانسیسکو که قرنطینه اولیه تا کنون بیش از 700 تخت و تا به حال موفقیت های مشابه—گزارش تنها 29 مورد در میان ساکنان و کارکنان. “سان فرانسیسکو عمل واقعا زود بنابراین من فکر نمی کنم آن را شانس می گوید:” تروی ویلیامز رئیس کیفیت افسر در زوکربرگ SF عمومی بیمارستان و مرکز تروما است که مسئول لاگونا هوندا پاسخ به همه گیر.

UCSF را Chodos موافق است که لاگونا هوندا اولیه حرکت به قفل کردن تسهیلات و منزوی کردن ساکنان آلوده بودند انتگرال در مصاحبه شیوع. “آنها خرد شده آن را مانند یک اشکال,” او می گوید. اما او می گوید امکانات در سان فرانسیسکو نیز خوش شانس: “من خوش شانس است که ما تا به حال بزرگ رهبری است. خوش شانس است که ما تا به حال کمتر virus.” سان فرانسیسکو صادر stay-at-home سفارشات اولیه در مقایسه با بقیه ملت و دیده است نسبتا کم نرخ ابتلا به عفونت. با کمتر ویروسی گسترش در جامعه آن را کمتر احتمال دارد که کارکنان را به طور تصادفی معرفی آن به مرکز.

عامل دیگری است که احتمال دارد که هر دو لاگونا هوندا و SFCJL شرکت در سان فرانسیسکو تست برنامه لازم الاجرا توسط شهردار و پیشگام این شهرستان در بخش بهداشت عمومی. هر دو امکانات ادامه خواهد داد به آزمون تمام کارکنان و ساکنان هر چند هفته تست بیشتر اگر آنها شروع به دیدن نتایج مثبت تر. (کارکنان به خانه هر شب و هر روز تیم فیزیکی و تنفسی درمانگران و مشاوران و پرستاران و دیگر کارکنان مجددا این مجتمع به طور بالقوه آوردن در عفونت های جدید با آنها.) “ما باید برای نگه داشتن پدال به فلز” ویلیامز می گوید: “از آنجا که آن می تواند تغییر کند.”

آنها همچنین کار بر روی استراتژی های دیگر برای کاهش خطر. برای مثال SFCJL جدید باز کرده که بال می پذیرد بیماران از بیمارستان های محلی که دوره نقاهت بعد از Covid-19 و کسی که نیاز به کوتاه مدت بازتوانی مراقبت های قبل از آنها می توانند به خانه دوباره. که واحد کاملا جدا و پزشکی و پرستاری و کارکنان تمیز کردن. بیماران با استفاده از ورودی های مختلف و کارکنان تمیز کردن آسانسور بلافاصله پس از آنها گرفته شده به اتاق خود.

برای همه سالمندان در خانه های سالمندان یا نه وجود دارد و ویروسی شیوع, اقامت در تخت خواب بدون هیچ گونه تماس فیزیکی با عزیزان بد است برای سلامت روانی و جسمانی. به طور معمول, امکانات بسیاری از فعالیت ها و بازدید کنندگان; داوطلبان موسیقی بازی را درمان سگ و یا بازی کارت بازی با ساکنان. برای انطباق با طول همه گیر هر دو لاگونا هوندا و SFCJL کارکنان خریداری iPads بنابراین ساکنان می تواند تصویری تماس با خانواده خود را. لاگونا هوندا در حال حاضر شروع به اجرای یک چند به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته فعالیت هایی مانند یکنوع بازی شبیه لوتو بازی ها و کلاس های هنری که در آن شرکت کنندگان می تواند شش فوت از هم جدا و پوشیدن ماسک.

Chodos می گوید این اقدامات می تواند کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس از حامل بدون علامت. با این ویروس عفونی او می افزاید: “بدون احتياط اضافی در هر شرایط است.”

اما این اقدامات تنها مفید به یک نقطه با توجه به Unroe. “این بیماری ادامه دارد و آنها در حال رفتن به در خانه های پرستاری,” او می گوید. هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد چرا و چگونه این ویروس به سرعت در برخی از خانه ها اما نه در دیگران. بر اساس آمار اولیه, او می گوید: “این مورد به اندازه امکانات و میزان گسترش در جامعه خود را.”

با این وجود Unroe هشدار می دهد که در حالی که محققان در حال کار با عصبانیت به شکل راه حل های آنها هنوز هم لازم نیست که تمام پاسخ: “این یک زمان آشفته و ما در تلاش هستیم بالینی و تصمیم گیری های عملیاتی با اطلاعات ناقص.”

به عنوان سان فرانسیسکو شروع به بازگشایی SFCJL را Cmiel عصبی است. “این مرا می ترساند مرگ,” او می گوید. “در واقع من فکر می کنم ما نیاز به سفت کردن حالا که این شهرستان بازگشایی.” اگر جامعه انتقال این ویروس شروع به افزایش در این شهر ساکنان خانه سالمندان خواهد شد و حتی بیشتر در معرض خطر. اما چه مدت می تواند به مردم بدون دیدن عزیزان خود و یا ورزش و یا تحریک فکری? “این ثابت تعادل” می افزاید: Cmiel “بین ایمنی و سلامت ساکنان و نیازهای خانواده است.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

بسیار گسترده تر رویکرد به نگه داشتن افراد مسن امن از Covid-19 خواهد بود به مراقبت از آنها در خانه های خود و نگه داشتن آنها را از دراز مدت مسکونی تنظیمات. دو طرح در کالیفرنیا Community-Based Adult Services و Multipurpose Senior Services Program (CBAS و MSSP بود) خدمت هزاران نفر از سالمندان کم درآمد—که اکثر آنان افراد از رنگ. برنامه های ارائه خدمات ضروری مانند در خانه پرستاری مراقبت های جسمی و روحی و درمان و غذا و حمل و نقل است که در تاریخ همتراز با حمایت دریافت شده توسط ساکنان در ارشد خانه.

از نزدیک به 10 ، 000 سالمندان خدمت توسط MSSP تنها سه نفر از Covid-19 تا کنون می گوید کلر رمزی ارشد کارکنان وکیل در دادگستری در پیری, یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای سالمندان کم درآمد. “این یک راه امن تر راه را برای ارائه مراقبت” او نظرات. Chodos اشاره می کند که سالمندان که دریافت مراقبت در خانه های خود نیز نرخ پایین تر از افسردگی و تجربه کندتر شناختی و فیزیکی کاهش است. و مراقبت در منزل نیز معمولا آنچه سالمندان ترجیح می دهند, می گوید Unroe: “مردم باید مراقبت شود که در آن آنها می خواهند به مراقبت شود. تقریبا هر کسی می گویند که در خانه های خود.”

طرفداران می گویند که خانه های پرستاری لازم است اما آنها نباید به طور پیش فرض راه حل برای مراقبت از سالمندان که نیاز به برخی از کمک. “باید وجود داشته باشد استمرار مراقبت و مراقبت از نهادی واقعا باید محفوظ است برای افرادی که به آن نیاز دارید که نمی تواند موفق و امن در خانه های خود می گوید:” رمزی.

اما آثار اقتصادی Covid-19 متحده مجبور به کاهش بودجه; هر دو در کالیفرنیا و نیویورک پیشنهاد کاهش به برنامه هایی که ارائه سالمندان کم درآمد در خانه کمک کند که آنها را نگه می دارد از موسسات. در طلایی, دولت, فرماندار, گاوین Newsom را به تجدید نظر در بودجه را از بین بردن هر دو CBAS و MSSP و کاهش ساعت از مراقبت در خانه, پزشکی, بودجه 7 درصد است. ایالت نیویورک در حال حاضر تصمیم گرفته است به منظور محدود کردن واجد شرایط بودن برای مصرف کننده به کارگردانی شخصی کمک برنامه می پردازد برای خانه پرستاری مشاوران معلول یا بیمار نیروهای جدید است. رمزی می گوید که بدون این برنامه ها بسیاری از سالمندان را هیچ چاره ای جز حرکت به تسهیلات مراقبت دراز مدت. “شما به معنای واقعی کلمه رفتن برای بیشتر مردم می میرند اگر شما این کار را,” او اضافه می کند.

نگرانی دیگر این است که حتی اگر سالمندان نیست مجبور به بالا-خطر زندگی در شرایط دیگر کاهش می تواند به خطر اندازد سلامت کلی خود را. کالیفرنیا پیشنهاد بودجه نیز کاهش واجد شرایط بودن برای پزشکی و از بین بردن اختیاری مزایای پزشکی مانند فن معالجه ودرمان امراض پا, ورزش درمانی و پیشگیری از دیابت برنامه های. کسانی که مزایای مهم برای نگه داشتن افراد سالم و زنده بدون در نظر گرفتن تهدید از رمان coronavirus. “یکی از چیزهایی که ما بسیار نگران این است که چگونه بد اینها در مجموع برای مردم می گوید:” رمزی. “این واقعا مرگ 1,000 کاهش است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>