برخی از کرم ها برنامه ریزی برای مردن زود به خاطر مستعمره

برخی از کرم های ژنتیکی مستعد به مرگ قبل از رسیدن به سن که به نظر می رسد به نفع مستعمره با کاهش مواد غذایی تقاضا می یابد جدید UCL-چراغ مطالعه.

این مدل سازی مطالعه منتشر شده در پیری سلولرا فراهم می کند برای اولین بار شواهدی از برنامه ریزی تطبیقی مرگ یک حیوان تکامل یافته است که با توجه به مزایای به جامعه است.

منجر نویسنده پروفسور دیوید جواهرات (UCL موسسه پیری سالم) گفت: “با توجه به تکامل نظریه های نوع دوستانه مرگ به ترک مواد غذایی بیشتر به بستگان خود را به طور معمول نمی تواند تکامل است. دلیل این است که افراد دیگر زندگی می کنند که بیشتر مصرف منابع به جا مانده از نوع دوستانه رفقا و outcompete آنها را در آنچه به نام تراژدی از عوام.

“اما آن را به تازگی کشف کرده اند که وحشی C. elegans کرم های گرد زندگی در مستعمرات یکسان کرم ها که مانع از طولانی-زندگی کرم ها با ژن های مختلف از مصرف بیش از.”

محققان توضیح می دهند که تکاملی نظریه پردازان در ابتدا بر این باور که پیری تکامل یافته به منظور کاهش جمعیت به منظور افزایش مواد غذایی در دسترس برای جوان اما دانشمندان پس از نشان داده شده است این نمی تواند درست باشد برای بسیاری از گونههای حیوانی به عنوان دیگر زندگی غیر نوعدوست که معمولا مورد علاقه انتخاب طبیعی است.

با این حال برخی از موجودات زنده دارای چه رسد به خود تخریبی برنامه های جلوگیری از آنها را از زندگی فراتر از یک سن خاص. برای مثال در کوچک انواع C. elegansجهش به طور خاص ژن می تواند انبوه افزایش طول عمر خود را احتمالا با تعویض کردن زندگی-کوتاه شدن برنامه.

در مطالعه حاضر UCL محققان به بررسی جزئیات C. elegans چرخه زندگی به درک چرا مرگ برنامه ریزی شده ممکن است برای آنها کار می کنند با ابداع مدل های کامپیوتری از یک C. elegans کلنی رشد محدود عرضه مواد غذایی. آنها آزمایش کردند که آیا کوتاه تر طول عمر را افزایش باروری ظرفیت مستعمرات با تولید معادل مستعمره دانه (یک پراکندگی شکل کرم به نام dauer).

آنها دریافتند که طول عمر کوتاه تر و همچنین کوتاه تر باروری و کاهش span بالغ تغذیه, نرخ افزایش باروری موفقیت از مستعمره.

اول نویسنده دکتر Evgeniy Galimov (UCL موسسه پیری سالم) گفت: “آن شناخته شده است برای سال های سال است که مرگ سلولی برنامه ریزی شده مزایای موجودات زنده اما ما در حال حاضر متوجه وجود برنامه ریزی organismal مرگ نیز هست که می تواند به نفع حیوانات مستعمرات.”

این یافته ها دارای پیامدهای عمده برای مطالعات زیست شناسی از پیری زیادی از آن انجام شده است با استفاده از C. elegans. دیگر حیوانات دارای ژن های مشابه را به طول عمر کوتاه worm ژن که ترویج اواخر عمر به بیماری تا درک بیشتری از این ژن ها تابع می تواند کمک به تحقیقات پزشکی.

اما محققان هشدار می دهند که آخرین یافته های خاص به کرم ها که چرخه زندگی مناسب به مانند یک مکانیزم تطبیقی.

استاد سنگهای گفت: “یافته های ما سازگار با نظریه قدیمی که پیری مفید است در یک راه به عنوان آنها نشان می دهد چگونه افزایش مواد غذایی در دسترس برای بستگان خود را در حال مرگ زود هنگام می تواند یک استراتژی برنده است که ما مصرف کننده قربانی. اما تطبیقی مرگ تنها می تواند تکامل تحت برخی شرایط خاص که در آن جمعیت از نزدیک مربوط به افراد نمی مخلوط با غیر خویشاوندان. بنابراین این پیش بینی به درخواست به انسان اما به نظر می رسد اتفاق می افتد زیادی در استعمار میکروارگانیسم ها.”

Dr Galimov ادامه داد: “به نظر می رسد ممکن است که تطبیقی مرگ می تواند اتفاق می افتد در برخی از انواع ماهی قزل آلا که تخم ریزی کردن و مردن در اعداد بزرگ در رسد بالای رودخانه. این نشان داده شده است که فاسد, مرده, تغذیه ماهی قزل آلا ماهی قزل آلا سرخ. ما به این شکل تطبیقی مرگ توده قربانی.”

این کار نشان میدهد که چگونه کاهش تکاملی تناسب اندام افراد می تواند افزایش تناسب اندام از جوامع در موجودات زنده که در مستعمرات.

نویسندگان می گویند در مرحله بعدی در کار خود به مطالعه واقعی C. elegans مستعمرات به آزمون برای رفتارهای پیش بینی شده توسط مدل و سپس با استفاده از دانش که برای ساخت مدل های واقع بینانه به درک تطبیقی مرگ است.

این کار تامین شده بود خوش آمدید, با پشتیبانی از BBSRC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>