ورونیکا راث نویسنده پرفروشترین واگرا رمان که اقتباس شد به یک سری از فیلم های محبوب. او می گوید که داستان از سری ” قهرمان تریس قبل بود و تحت تاثیر برخی از کتاب های مورد علاقه.

“من 11 هنگامی که هری پاتر بیرون آمد من از نوع بزرگ آن است که در وهله اول من دیدم هر کسی از این واژه استفاده انتخاب یکی,'” راث می گوید در قسمت 409 از کامپیوتر راهنمای کهکشان پادکست. “من هم وقتی جوان بودم خواندن Animorphsاست که مرتب کردن بر اساس انتخاب و سپس تپه توسط فرانک هربرت یکی از بنیادی انتخاب یک داستان در داستان های علمی تخیلی.”

پادکست


در روث بای نورنبرگ جدید کتاب انتخاب آنهایی کهاولین بار بالغ رمان او می خواست به ساختارشکنی این ایده از یک انتخاب و یک نگاه واقع بینانه تر در پس از تایتانیک مبارزه است.

“از آن ساخته شده من کنجکاو در مورد آنچه روانی پیامدهای صرفه جویی در جهان خواهد بود,” او می گوید. “چرا که حتی زمانی که ما ادامه از انتخاب یک داستان پس از نبرد اصلی به پایان رسید ما معمولا نمی ساکن عاطفی خود را در واکنش به آنچه که آنها فقط تحمل.”

انتخاب آنهایی که می گوید داستان از پنج بزرگسالانی که یک بار شکست جادوگر بد به نام Dark One. پس از نبرد خود همه آنها شروع به مبارزه با PTSD سوء مصرف مواد افراد مشهور و بیکاری است. “چیزی که آنها حتی روت؟” راث می گوید. “آنها نمی رفته به مدرسه به طور منظم. آنها آموزش دیده برای این بسیار چیز خاص که آنها را و آن را یک پول-ساخت چیزی که صرفه جویی در جهان است.”

کتاب معاملات نیز با یکی دیگر از حرکت نزولی از صرفه جویی در جهان است که اکثر مردم احتمالا در نظر گرفته نشده—ظهور نژادپرستانه عضو شورای نظارت مدت که دفاع از تاریکی یک و شکایت دارند که او تحریف شده است توسط رسانه ها. “برای هر مرگبار پدر بزرگ قدیمی وجود دارد که وجود دارد یک دسته از مردم که فکر می کنم او سرد” راث می گوید. “ما که با قاتلان سریال پیدا کنیم که با هر کس. بنابراین من فقط شکل آن غیر قابل اجتناب بود از داشتن یک شکل مانند تاریکی است.”

گوش دادن به کامل مصاحبه با ورونیکا راث در قسمت 409 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

ورونیکا راث در راز نمایندگی:

“من یک مقدار زیادی از تحقیق و پژوهش برای این کتاب به طور کلی فقط برای worldbuilding و ساختمان متناوب سابقه اما بخش عمده ای از تحقیقاتی که من کردم من فقط به عنوان خوانده شده بسیاری از MK-Ultra اسناد و مدارک. MK-Ultra محرمانه دولت اسناد و مدارک در اطراف این پروژه را به آزمایش با LSD—گاهی اوقات در حالی که مردم دانست و آن را اتفاق می افتد و گاهی اوقات در حالی که آنها نمی. … در کپی و ویرایش آن یک بیت از یک ماجراجویی به دلیل [ویراستاران] می خواهم به سؤالم چیزهایی به آنها را کمی تنگ تر و کارآمد تر اما این که چگونه دولت اسناد و صدا. همه آنها با استفاده از بیش از حد بسیاری از کلمات برای گفتن چیزی ساده است.”

ورونیکا راث در سحر و جادو:

“خانواده من در اروپای شرقی به طوری که که در آن مقدار زیادی از تمرکز من بود. من پیدا کردن کسانی که در قصه های عامیانه به خصوص تاریک و عجیب و غریب که در آن من در بر داشت بسیاری از مسائل است. اما من هم می خواستم به مراقب باشید چرا که شما می خواهید را به یک افسانه ای شی که ندارد عاطفی واقعی و یا اهمیت معنوی به افراد دیگر, زیرا در غیر این صورت آن را یک نوع بی احترامی تخصیص شخص دیگری فرهنگ. بنابراین من تا به حال برای پیدا کردن خط بین [تصاحب] و ” این یک بازی سرگرم کننده myth اما این دیگر چیزی است که مردم در عمل.'”

ورونیکا راث در جهان های موازی:

“Genetrix بسیار نزدیک جهان است که جدا از ما در حدود سال 1969 تا به جای استفاده از فضای مسابقه تئوری من از جهان این است که آنها رفت زیر آب. و در روند بررسی درازگودال ماریانا آنها به طور تصادفی آتش یک موشک به زمین و آن را می فرستد این پدیده طبیعی—که ما می دانیم به عنوان “سحر و جادو” —در سراسر جهان است که کشته شدن یک دسته از مردم و باعث می شود همه چیز را به طور کامل بلا استفاده و این جهان توسعه یافته و در پی آن حادثه. … پس از آن احساس می کند مانند یک جهان مدرن به یک معنا است اما نه این که ما می دانیم.”

ورونیکا راث در مجازی کتاب های تور:

“من خواهید بود در گفتگو با لی Bardugo چارلی جین Anders, Seanan مک گوایر, ریتا, جنگل و C. A. Higgins. هر شب من بود صحبت کردن به یکی از آنها در مورد موضوع های مختلف و یا موضوع. بنابراین با لی Bardugo من صحبت کردن در مورد ‘کتاب-به-فیلم سازگاری” و با Seanan مک گوایر آن را ” گر چه هنر یک سری.’ باید آن را واقعا سرگرم کننده و جالب است و این فقط یک راه به تلاش برای حمایت از کتابفروشی های مستقل به دلیل رفتن در تور کتاب در آنها مردم را تشویق به رفتن به کتابفروشی و خرید کتاب—و نه فقط کتاب های من اما هر کتاب و متاسفانه من نمی تواند انجام دهد که در حال حاضر است.”


بزرگ تر سیمی داستان

  • تاریخچه راز از یک جنگ سرد متفکر
  • می خواهید الکتریکی کشتی ؟ ساخت یک باتری بهتر
  • چگونه برای ارتقاء خانه خود را از Wi-Fi و سریع به اینترنت
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به عنوان خوانده شده آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im