Sonos قوس Soundbar: قیمت, مشخصات, تاریخ انتشار

این Sonos قوس است این شرکت جدید بالا پایان خانه تئاتر گزینه است. این شرکت بزرگترین بی سیم بلندگو و ساب ووفر و همچنین دریافت به روز رسانی.

نزدیک به دو سال پیش بلندگوی بی سیم-ساز Sonos منتشر شد a $400 soundbar است که به سرعت تبدیل به یکی از محبوب ترین شرکت محصولات. سخنران به نام Sonos پرتو خطاب چند همگرا روند در زمان. آن یک راه آسان برای بهبود پیش فرض صدا بیرون آمدن از ما همیشه در حال کوچک شدن صفحه نمایش مسطح تلویزیون آن گنجانیده شده کنترل صدا به سینمای خانگی با گنجاندن الکسا و گوگل دستیار و قیمت مقرون به صرفه آن مجاز این شرکت برای رقابت با سیل ارزان تر بلندگو متصل شده در بازار است. با پرتو تاسیس به عنوان بهترین انتخاب برای صرفه خریدار Sonos است با تمرکز دوباره در پایان بالا از محصول خود را خط.

سانتا باربارا کالیفرنیا شرکت فقط نشان داد Sonos قوس جدید, $799 soundbar که خیلی sleeker به دنبال از بالا قبلی خود را پایان soundbar این Sonos Playbar. جدید داخلی طراحی سخت افزار باعث می شود آن را قادر به “3D صداهای,” Sonos می گوید با پشتیبانی از Dolby Atmos. این اولین Sonos سخنران به ارائه این فرمت صدای فراگیر.

pThere's Dolby Atmos inside the Arc.p

وجود دارد Dolby Atmos در داخل قوس.

عکس: Sonos

از خارج طراحی صنعتی تفاوت بین Arc و Playbar قابل توجه هستند. این Playbar اقدامات 3.4 اینچ قد بلند 35.4 اینچ و 5.5 اینچ عمیق در حالی که قوس اقدامات 3.4 x 45 x 4.5 اینچ است. Arc است دیگر, اما آن را نیز کوتاه تر با لبه های گرد و منحنی کوره. داخلی وجود دارد به روز رسانی به عنوان به خوبی. قوس سه تویتر—یکی در مرکز گفت و گو وضوح دو شلیک بیرون و هشت سفارشی بیضوی بلندگوهای; در حالی که Playbar است نه راننده سیستم. ارزان تر و فشرده تر Sonos پرتو soundbar همچنین دارای طراحی سفارشی بیضوی بلندگوهای یک ابزار بهینه سازی برای صدا اما نگه داشتن soundbar (که نشسته تلویزیون خود را) نسبتا کوتاه است. بیضوی بلندگوهای در Arc دارای یک شکل شبیه به آنهایی که در پرتو اما صفحه بزرگتر و موتور حرکت کمی فاصله بیشتری که قرار است به فشار بیشتر هوا و در نتیجه بهبود صدا.

“برای یک محصول مانند قوس با صدا است که می تواند بیرون آمدن از هر دو افقی و عمودی بعد از آن ما می خواستیم برای ایجاد چیزی خیلی پیچیده تر از بسیاری از Atmos soundbars که می تواند clunky جعبه می گوید:” نیک Millington, Sonos ارشد محصول افسر. “این یک اولویت برای ما است.”

pThe Arc costs 799 and comes in black or white.p

Arc هزینه $799 و می آید در سیاه و سفید و یا سفید.

عکس: Sonos

در کنار نرم افزار Sonos می گوید آن را با استفاده از مجازی سخنران آرایه برای لغو کردن و پر سر و صدا و به هدایت و صدا در اطراف اتاق. و مثل همه Sonos سخنرانان قوس با استفاده از TruePlay به سفارشی کردن صدا یا اکولایزر از بلندگو برای عناصر مختلف یک اتاق. یک بهبود کوچک است که قوس را نیز به حساب خود را به سقف آن را به عنوان اقدامات سطوح بازتابنده در اتاق که قرار است برای بهبود صدای فراگیر را تجربه کنند. Arc نیز far-field میکروفن به طوری که شما می توانید فریاد دستورات در الکسا یا گوگل دستیار.

pThe 45inch soundbar fits snugly beneath most modern televisions.p

45-اینچ soundbar به صورت چسبیده متناسب در زیر مدرن ترین تلویزیون.

عکس: Sonos

این Sonos قوس هزینه $799 می آید در سیاه و سفید و یا سفید شروع می شود و حمل و نقل ژوئن 10. که باعث می شود آن را برای اولین بار Sonos سخت افزاری محصول به کشتی پس از این شرکت به طور موثر تقسیم آن سیستم عامل به دو چنگال—معنی صاحبان میراث بلندگو (هر چیزی بزرگتر از 2015 بازی:5) که خرید Arc را مجبور به اجرای خود سخنرانان و جدید soundbar جداگانه در شبکه های.

نگه داشتن آن کم

Sonos نیز به روز رسانی زیر—ساب ووفر طراحی شده است که زوج با دیگر Sonos بلندگو برای افزایش باس و بازی:5 سخنران این شرکت top-of-the-line مستقل خانه سخنران. (دوباره طراحی بازی:5 است که در حال حاضر فقط به نام Sonos پنج.) به روز رسانی عمدتا داخلی; هر دو بلندگو را به یک تقویت حافظه و قدرت پردازش. نسل سوم فرعی و جدید Sonos, پنج, که جایگزین نسل دوم بازی:5 هزینه خواهد شد $699 و با قیمت 499 دلار به ترتیب زمانی که آنها کشتی در اوایل ماه ژوئن است.

شایان ذکر است که جدید Sonos, پنج ندارد, far-field میکروفن بنابراین آن را نمی خواهد کار با الکسا یا گوگل دستیار. “من فکر می کنم که در مورد محصولات مانند Sonos, پنج, آن را برای کسانی که واقعا می خواهید بدون وقفه صدای حق بیمه در خود صفحه اصلی” Millington می گوید. “اگر شما می خواهید برخی از نور را کنترل صوتی آن می تواند زوج با یک اکو نقطه یا Google صفحه اصلی مینی و یا برخی دیگر از محصولات است که می تواند ارائه است.”

“من احساس می کنم که [کنترل صوتی] رفته است که از طریق اعتیاد به مواد مخدره چرخه چیز” می گوید: مدیر عامل شرکت Sonos پاتریک اسپنس “که در آن وجود دارد که فوری هیجان و مردم از آن استفاده میکنند و سپس آن را می رود از طریق این دره, ‘من واقعا می خواهم به استفاده از آن ؟ بخشی از تفکر ما در حال حاضر بخشی از دلیل ما به دست آورد قیچی است که پس از آن می آید تا کمی در آن وجود خواهد داشت واقعی موارد استفاده و عمیق تر تجربه صدا.”

اسپنس اذعان دارد که Sonos نمی خواهد بود قادر به به طور مستقیم به رقابت با آمازون یا گوگل در صدای دستیاران به طور گسترده تر و در واقع Sonos اتفاق می افتد به در موقعیت بی دست و پا در لحظه ای از همکاری با گوگل برای دستیار صوتی نرم افزار در حالی که همچنین تحت پیگرد گوگل به اتهام نقض در Sonos اختراعات و سوء استفاده از آن تسلط بازار. اما اسپنس می گوید او معتقد است Sonos می تواند یک صدای بهتر تجربه است که مختص به موسیقی گوش دادن.

این آخرین اضافه شده به Sonos,’ خط تولید به وضوح در صوت که یا Sonos جانبازان و یا کسانی که مایل به صرف صدها هزار دلار در یک قطعه منحصر به فرد از خانه تجهیزات صوتی است. این Sonos قوس بوده است و در آثار حدود دو سال این شرکت می گوید که بدان معنی است که این نسخه شده است در این نقشه راه در حالی که برای. یکی می تواند استدلال که یک بخش خاصی از جمعیت است که صرف زمان زیادی را در مقابل صفحه تلویزیون خود را در لحظه ای که مایل کیفیت صدا می تواند بهتر و مایل به خرج کردن پول به آن را بهبود بخشد. اما آن را نیز تا حدودی خطرناک برای Sonos به انتشار آن حق بیمه محصولات زیرا از هر دو گسترده تر اقتصاد کلان نگرانی و چون خوب soundbars هرگز شده است بسیار ارزان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • این محکوم گراز دریایی ممکن است صرفه جویی در سایر حیوانات از انقراض
  • چگونه می توان بهتر از قهوه در خانه
  • پیامبر از دقت علمی و Covid contrarian
  • این بیماری همه گیر را نشان می دهد فضائل بی طرفی خالص
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de