Sonos رادیویی قرار می دهد و آگهی رایگان-پشتیبانی از موسیقی خود را بر روی Sonos سخنرانان

روز سه شنبه اولین علامت بلندگو ساز اولین تاخت و تاز کردن به جریان محتوای اصلی—فقط به میلیون ها نفر از شنوندگان در خانه گیر کرده به لحن.

Sonos سانتا باربارا کالیفرنیا مبتنی بر فن آوری شرکت شده است که در ساخت شبکه متصل سخت افزار های صوتی برای 15 سال است که در حال حاضر در تلاش دست خود را در جریان راه اندازی شده توسط یک رادیویی جدید خدمات در داخل خود نرم افزار تلفن همراه—آگهی رایگان-پشتیبانی جریان است که بازی به طور انحصاری در Sonos بلندگو.

بخش زیادی از محتوای در دسترس است که از طریق Sonos رادیو خواهد بود, موسیقی و اخبار جریان خدمات است که در حال حاضر در دسترس در برنامه Sonos در حال حاضر خواهد شد که بسته بندی و تولید شده به عنوان بخشی از Sonos رادیو. اما آن را نیز سخنران ساز رسمی اولین تاخت و تاز کردن به آنچه در آن است دعوت محتوای اصلی از برخی از ایستگاه های سیستم عامل برای Sonos-تولید محتوای میزبانی شده توسط رادیو شخصیت های این شرکت استخدام کرده است. Sonos همچنین قصد دارد به اهرم موجود در آن روابط با هنرمندان موسیقی مشهور به سعی کنید به منظور جلب شنوندگان به افراد مشهور-سرپرستی لیست پخش.

Sonos در حال راه اندازی این خدمات رادیویی در جهانی همه گیر است که مجبور به خاموش کردن کسب و کار در سراسر جهان است و منجر به بسیاری از مردم پناه در محل در خانه است. رایان تیلور شرکت مدیر توسعه کسب و کار می گوید گوش دادن در Sonos است: این سرویس در حال دیدن یک “شب سال نو-سطح تعامل بیشتر روز در حال حاضر.” حدود نیمی از آن گوش دادن است اختصاص داده شده به رادیو از جمله خدمات مانند TuneIn که پیشنهاد دیجیتال جریان از ایستگاه های رادیویی. (در ضمن پادکست گوش دادن در عمومی شده است روند رو به پایین است.)

Sonos’ ایستگاه های رادیویی طرح شده در آثار کمی بیش از یک سال و تیلور می گوید. “جالب آن زمان برای راه اندازی چیزی, اما آن را در هیچ راهی در ارتباط.”

pSonos Radio's offerings will include streamed playlists curated by celebrity guests.p

Sonos رادیویی ارائه خواهد شد عبارتند از جریان لیست پخش سرپرستی مهمانان مشهور.

عکس: Sonos

جدید Sonos خدمات رادیویی رول امروز به عنوان بخشی از یک نرم افزار به روز رسانی برنامه Sonos. این شامل بیش از 60 ، 000 ایستگاه های رادیویی با توجه به شرکت اما دوباره به جریان خواهد بود repackaged از معاملات با محتوای موجود شرکای مانند iHeartRadio, Radio.com و TuneIn, در میان دیگران. با کلیک بر روی فهرست آیکون در Sonos برنامه به ارمغان خواهد آورد تا یک لیست از خدمات شما در حال حاضر متصل به خود را Sonos حساب شرکت Sonos رادیو را نشان می دهد نیز وجود دارد. (شما می توانید انتخاب کردن از این مثال این شرکت می گوید: اگر شما می خواهم به جای استفاده از آگهی های جدید-پشتیبانی خدمات رادیویی.)

من قادر به سعی کنید Sonos رادیو پیش از راه اندازی اما بر اساس شرح برنامه و یک فیلم کوتاه از رابط کاربری به نظر می رسد که این ایستگاه رادیویی در حال تقسیم به سه سطل: Sonos ارائه Sonos ایستگاه های رادیویی محلی.

این اولین بار است که سرپرستی موسیقی و برنامه نویسی اصلی از جمله چیزی به نام Sonos Soundsystem. این کانال توسط Sonos-استخدام دی جی (که ضبط بیرون از شهر نیویورک تا همه گیر ضربه) و شامل مهمان رادیو ساعت توسط هنرمندان مانند تام یورک و Jamila جنگل. آن را کمی گیج کننده—دوباره من با استفاده از به روز رسانی برنامه است—اما Sonos ارائه نیز به نظر می رسد که شامل تمام آگهی رایگان, ایستگاه های که ایجاد شده و با الهام از مردم مانند David Byrne, Brittany هوارد و یورک.

Sonos ایستگاه است که خلاصه ای از بیش از 30 نوع مبتنی بر گوش دادن به موسیقی ایستگاه—فکر می کنم ساعت کوکتل, Indie در, طلا, تمرین Remix. و در نهایت رادیویی محلی دسته اشاره خواهد شد کاربران به هزاران پخش رادیو گزینه های Sonos کاربران در حال حاضر چه کسانی هستند اختصاص داده شده به موسیقی, اخبار و بحث های رادیویی و یا ورزشی.

در, راه اندازی, موسیقی جریان از طریق Sonos ارائه و Sonos ایستگاه در حال خدمت Napster.com. تیلور کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات صدور مجوز مشارکت است که این همه کار و یا چقدر عمیق Sonos مستقیم مکالمات شده اند با ناشران موسیقی—جز به می گویند که Napster تأمین اساسی مجوز و کاتالوگ برای چه Sonos خواستار آن “و متعلق به اداره” خدمات رادیویی.

Sonos رادیو راه اندازی با برخی از محدودیت. آن را تنها در دسترس در Sonos سخنرانان که بدان معنی است که شما می توانید گوش دادن به زمانی که خدمات خود را گرفته اید گوشی خود را روی پیاده روی روزانه و یا اگر خود را در زمان ایفای نقش به عنوان یک ضروری کارگر معنی است که شما در ماشین هستید زیادی است. شما نمی توانید با استفاده از کنترل صوتی مانند گوگل دستیار و یا آمازون الکسا برای راه اندازی و یا کنترل Sonos’ ایستگاه های رادیویی; شخص ثالث کنترل صدا چیزی است که Sonos کار کرده سال برای راه اندازی کسب و کار معاملات در اطراف و اخیرا آن را منجر به ستیز طرح دعوی در دادگاه بین Sonos و گوگل. و Sonos رادیو تنها در دسترس خواهد بود در ایالات متحده و بریتانیا و همچنین استرالیا و کانادا و ایرلند برای شروع.

Sonos می گوید که خدمات رادیویی کار خواهد کرد در هر دو جدیدتر Sonos سخنرانان و آنهایی که مسن تر حتی اگر آن را تقسیم آن سیستم عامل—و به طور موثر ایجاد شکاف میان “قدیم” و “جدید” سخنرانان در مردم خانه سیستم—بعد از این بهار.

pThe new service will stream genrefocused music stations among other free and adsupported offerings.p

این سرویس جدید را در جریان نوع متمرکز ایستگاه های موسیقی در میان دیگر رایگان و تبلیغ حمایت ارائه شده است.

عکس: Sonos

بخشی از Sonos’ استدلال پشت راه اندازی این سرویس جدید که در تلاش است برای حل یک مشکل که نه منحصر به فرد در این دوران جریان عظیم رسانه ای کتابخانه ها و بی پایان کتیبه ها: کشف. Sonos معتقد است بخش های خاصی از خود پایه مشتری فقط نمی دانند بهترین راه برای پیدا کردن چیزهای خوب برای گوش دادن به در نسخه فعلی از برنامه. به عنوان جریان آن شریک اند تا این حد رواج بیش از چند سال گذشته—آن را در حال حاضر ادعا می کند بیش از 120 همکاران—و به عنوان Sonos آغاز شده است به ادغام چیزهایی مانند کنترل صوتی پشتیبانی برای اپل پخش 2 و soundbar-ویژگی های خاص آن را تا به حال برای پیدا کردن راه هایی برای ساده کردن آن برنامه است.

“یادگیری آنچه در دسترس در Sonos در واقع نوع سخت امروز اگر من صادق بودن” تیلور می گوید. “پس Sonos رادیویی طراحی شده بود در یک راه برای برجسته کردن محتوا از خدمات ما برای کاربران ما حق خارج از جعبه و رایگان برای آنها است.”

اما آن را نیز به طور فزاینده ای مشترک برای دستگاه متصل به شرکت ها برای فشار بیشتر به خدمات به عنوان آنها به دنبال درآمد اضافی جریان و راه هایی برای قلاب مشتریان به محصولات خود را از طریق منحصر به فرد نرم افزار در نظریه ساخت آن مردم کمتر به احتمال زیاد به خندق سخت افزار دیگر با نام تجاری. “Sonos است زیر چند نمونه خوب از جمله اپل با Beats1 رادیو و Roku با کانال Roku,” راس روبین بنیانگذار و تحلیلگر اصلی در شبکه دوربین نجومی تحقیقات اشاره می کند. “دومی است که به خصوص در مقایسه خوب چون اعمال نفوذ محتوای شرکای اما قرار دادن خود ارزش افزوده چرخش در آن است.”

این امکان وجود دارد که Sonos در نهایت می تواند ارائه یک سرویس اشتراک, اگر Sonos رادیو موفق است به اندازه کافی برای توجیه, مدل, روبین می گوید. اما این شرکت را مجبور به حرکت با احتیاط وجود دارد: “این یک چیز را به رقابت برای شنونده زمان خود را با محتوا و همکاران. آن یک چیز دیگر به رقابت برای اشتراک دلار با آنها.” به عبارت دیگر این یک چیز با ارنج زدن به کاربران از رفتن به طور مستقیم به Spotify در برنامه خود را و آن را چیز دیگری که به سعی کنید به آنها را به پرداخت برای خدمات خود را علاوه بر (یا به جای) خدمات شما در حال حاضر در همکاری با.

Sonos نیز در اواخر وارد شدن به اصل محتوای صوتی بازی روبین می افزاید. “هنوز هم وجود دارد چیزهای جالب اتفاق می افتد در صوتی مانند آرام و Audm اما نسبتا کمی تجدید نظر افزایشی که رفتن را از حمایت از چنین خدمات.” و در حالی که Sonos سالم مخاطبان پایان سخنران شرکت—آن را می گوید آن را در بیش از 10 میلیون خانه با 29 میلیون دستگاه های فعال در استفاده—که یک پایگاه کاربر در مقایسه با دستگاه های ما با ما در تمام طول روز و می توانید گوش دادن به هر موسیقی جریان برنامه در تلفن های ما.

یکی از چیزهایی است که تمایل به تنظیم Sonos شنوندگان از هم جدا است و وفاداری. Sonos صاحبان تمایل به خرید بیش از یک بلندگو و به عنوان نشان داده شده چند ماه پیش زمانی که شرکت قرار داده و از آن طرح اولیه برای کنارگذاشتن, پیر, بلندگو, آنها تمایل به بسیار آوازی که چیزی کار نمی کند برای آنها. اگر Sonos می تواند به جلب حداقل برخی از این مشتریان برای دیدن Sonos رادیو به عنوان ارزشمند خدمات که شروع است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • منتظر چه مقابله با کرم های ضد آفتاب? کار می کند یا نه ؟
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • توقیف: یک عکاس قطاری کابین-تب رویاهای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net