مبارک جمعه و خوش آمدید به پخش سیمی را مختصر و مفید از تمام این هفته را بزرگ اخبار بازی های ویدئویی. آنچه اتفاق می افتد در این زمان در اطراف ؟ برای یک Covid-19 تأثیر است یک زن و شوهر آینده بازی کنوانسیون. همچنین آسمان هیچ انسان در حال حاضر زندگی در سفینه های فضایی است. اجازه بدهید به ما توضیح دهد.

Sony, Facebook رها کردن از کنوانسیون با توجه به Covid-19 نگرانی

شیوع Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus که به نظر می رسد برای اولین بار در چین در اواخر سال گذشته تا به حال تأثیر عمده ای در کسب و کار بین المللی به عنوان تعدادی از شرکت ها در چین و در سطح جهانی گرفته اند اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از حتی خطر تماس با این ویروس. در حال حاضر Covid-19 مؤثر است صنعت بازی های ویدئویی به عنوان به خوبی. این هفته سونی و Facebook از جیبش دو تا از بزرگترین رویدادهای بازی سال—PAX East کنوانسیون و توسعه دهندگان بازی کنفرانس—با استناد به Covid-19 و به عنوان سونی در بیانیه ای گفت: به دلیل این واقعیت است که “وضعیت مربوط به ویروس و جهانی محدودیت های مسافرتی در حال تغییر روزانه.”

Facebook که معمولا سیاهی آن واقعیت مجازی و واقعیت افزوده تلاش در GDC گفت: در یک پست وبلاگ که این رویداد “است که همیشه برجسته از بازی ما صف رویداد; اما سلامت کارکنان و گسترده تر های جامعه می آید قبل از هر چیز دیگری است.” یک سخنگو همچنین گفت CNBC در حالی که Facebook نخواهد بود ارسال هر گونه کارکنان به PAX East در این سال شرکت “مشتاق به حضور و شرکت در آینده PAX حوادث است.” سونی که به طور معمول نشان می دهد خود را پلی استیشن ارائه شده در کنوانسیون مشترک نگرانی های مشابه.

در پاسخ GDC منتشر شد بیانیه ای به CNBC گفت: “ما را به سلامت و ایمنی از بازی ما توسعه جامعه بسیار جدی است. پس سختگیرانه قرنطینه قوانین در جای خود قرار داده شده توسط دولت ایالات متحده و ارشاد از وزارت بهداشت ، WHO و CDC است که ما دیده می شود در جای خود قرار داده پیشرفته در سایت اقدامات ما مطمئن هستیم که این بازی در کنفرانس توسعه دهندگان خواهد شد به دنبال در قدم به قدم از دیگر بزرگ و موفق رویدادهای بین المللی در حال وقوع در مرکز Moscone” در سان فرانسیسکو. به طور مشابه PAX رویداد مدیر Kyle مارسدن-کیش گفت بوستون ایستگاه تلویزیون WHDH که در حالی که سازمان دهندگان این رویداد بودند “غمگین” است که سونی نمی خواهد شرکت “ما مشتاقانه منتظر استقبال دوستان ما در سونی به آینده PAX حوادث و تمرکز خود را بر روی ساخت PAX East 2020 موفق و لذت بخش رویداد برای تمام شرکت کنندگان و غرفه داران.”

Persona 5 سلطنتی‘s غربی انتشار را تغییر دهید برخی از صحنه های در نظر گرفته شده ضد همجنس

Persona 5, یک, ژاپنی, نقش بازی بازی برای اولین بار منتشر شده در سال 2018 است گسترش انتشار مجدد این سال در قالب Persona 5 سلطنتیکه شامل گسترش محتوا به عنوان به خوبی به عنوان برخی از تغییرات گسترده تر به شکل بازی است. یکی از این تغییرات به عنوان IGN گزارش خواهد شد به ویرایش برخی از صحنه هایی است که بسیاری از بازیکنان اصلی بازی در نظر گرفته ضد همجنس. صحنه های پراکنده در طول بازی از ویژگی های مردان رشد کرده بودن, خوب, منحرف سمت نو جوان جنس نر شخصیت در یک راه است که برای بسیاری از بینندگان, پیشنهاد یک درجه از کوردلی به عجیب و غریب بازیکنان.

Persona 5 سلطنتیپس از آن خواهد شد از ویژگی های نسخه های به روز شده از گفت و گو خواهد شد که ویرایش شده برای جلوگیری از چنین مشکل لایههای. هر چند آن را شایان ذکر است که این فقط به نظر می رسد اتفاق می افتد به این نسخه از بازی منتشر شده در غرب است. چه خواهد شد به نسخه ژاپنی همچنان نامشخص است.

آسمان بدون انسان است که در حال حاضر یک بازی با زندگی در سفینه های فضایی که عجیب و غریب است

آسمان هیچ انسانسلام بازی ” جهان شبیه ساز فوق العاده جنجالی پس از انتشار اولیه آن برای درک فقدان ویژگی های اصلی. (این تا حد زیادی بسیار ناعادلانه اما این چیزی است که اتفاق افتاده است.) در حال حاضر آن را پر از آنها و برخی از آنها … فوق العاده عجیب و غریب است. مثلا بازی در حال حاضر ویژگی های زندگی در سفینه های فضایی است. آنها مانند, عجیب و غریب, کارتون هیولا, سفینه با کاکپیت مملو از رگ و برابر و آنها احتمالا تنفس در برخی کاملا نگران کننده راه است. آنها را دریافت کنید, شما باید به رشد آنها هچ از موارد به نام “زمزمه تخم مرغ است.” تمام چیزی که نوع خزنده است, اما آن را نشان می دهد چه, خلاق, عجیب و غریب عنوان آسمان هیچ انسان تبدیل شده است.

پیشنهاد هفته: Bayonetta توسط Platinum Games در پلی استیشن 4, PC و Nintendo سوئیچ

آیا شما می خواهید به احساس سرد ؟ آیا شما می خواهید به احساس می کنم مثل baddest, سگ ماده زنده است ؟ آیا شما افسوس عدم زنان خوب در بازی ها اما هنوز هم از ذهن نیست که یک قهرمان سکسی است—تا زمانی که او صاحب آن است ؟ Bayonetta است برای شما. اگر شما هرگز آن را یکی از جالبترین بازی های دهه گذشته یا بیشتر بدون توقف سوار هیجان از شیاطین و فرشتگان و اسلحه و مرگ است. همچنین همه Bayonetta را به استفاده از سلاح ، که بسیار عجیب و غریب قضیه اما غرفه برای خلاقیت است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • احسان توسط از دست رفته زایمان? اطلاعات زرنگ و دانا تکنولوژی کمک می کند
  • این آتش سوزی عکس یادآوری مداوم از هرج و مرج
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de