سونی نویز در Wirefree Earbuds در فروش برای $189

هدفون ؟ سونی WF-1000XM3 wirefree سر و صدا لغو earbuds ( 9/10 سیمی توصیه می کند) در حال حاضر در فروش برای $189 ($40 خاموش). که یکی از بهترین معاملات ما دیده ایم در این بسیار خوب از earbuds.

به عنوان نویسنده ارشد آدرین به طوری که اشاره شد در بررسی بدترین بخشی از این حق بیمه از earbuds است زبان-دام نام. آنها نیز کمی بزرگ برای ورزش اما هر چیز دیگری در مورد آنها تقریبا بی عیب و نقص.

WF-1000XM3 آمده در یک اندازه کف مورد با تلنگر-پوشش بالا. سونی مفید شامل هفت جفت از سیلیکون earbud راهنمایی در جعبه اعم از نرم افزاری به شرکت ساخت آن آسان برای دریافت مناسب در هر گوش است. این نرم افزار تلفن همراه اجازه می دهد تا شما را به پیگیری عمر باتری تنظیم تطبیقی کنترل صدا و نیشگون گرفتن و کشیدن اکولایزر به کت و شلوار خود را گوش. نیز وجود دارد یک ویژگی مفید است که اجازه می دهد تا شما را به نوبه خود تا محیط برای تلفن های موبایل از جهان خارج با نگه داشتن انگشت خود را در سمت چپ earbud.

در حال حاضر شما می توانید خرید سونی WF-1000XM3 wirefree earbuds در آمازون ($189) خارج شده (با شارژ مغناطیسی مورد $188) و بهترین خرید ($198).

هنگامی که شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا چگونه کار می کند. شما همچنین می توانید پشتیبانی ما گزارش و بررسی با خرید 1-سال چاپ + دیجیتال سیمی اشتراک برای $5.

در حال سونی WF-1000XM3 Wirefree Earbuds برای شما ؟

ما توصیه می کنیم سونی بیش از حد گوش نویز در قوطی های WH1000XM3 به عنوان هر دو بهترین های ما سر و صدا لغو هدفون و ما بهترین هدفون بی سیم. اما اگر آن را بیش از حد بزرگ و حجیم را با تخفیف WF-1000XM3 به ما سفر انتخاب کنید در راهنمای ما به بهترین Wirefree Earbuds.

سیمی: این چیزها صدای عالی و نویز در توانایی های خیلی خوب هستند و شما ممکن است هرگز خود را به گوش بچه/هم اتاقی/همکاران دوباره. از earbuds به طور خودکار تنظیم به محیط برای تلفن های موبایل و ارائه آسان مبتنی بر لمس کردن کنترل برای کسانی که بار زمانی که شما نیاز به شنیدن جهان اطراف شما. آنها به خوبی ساخته شده و راحت و عمر باتری بسیار خوب است. ما نمی دریافت کامل 24 ساعت سونی ادعا می کند اما ما موفق 6 ساعت عمر باتری و 18 بیشتر با این مورد.

خسته: آنها مقاوم در برابر آب. وجود دارد هیچ کنترل حجم (فقط روشن/خاموش از ویژگی های). آنها کمی بزرگ برای کار کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>