ببخشید ایمنی به Covid-19 نمی خواهد مانند یک ابرقدرت

آن را به خوبی فکر می کنم که بازیابی به شما حفاظت مطلق اما که واقعا چگونه این کار می کند.

نشانه هایی وجود دارد که این بیماری همه گیر اوج گذشته در شهر نیویورک و شاید دیگر نقاط از عفونت بیش از حد. در حالی که وجود خواهد داشت مقدار درد و رنج بیشتر به آمده هر دو در این مکان و در جای دیگر بحث تبدیل شده و در روزهای اخیر به چگونه ما در حال رفتن به مردم بازگشت به جامعه دوباره. مرکزی به این بحث شده است مفهوم ایمنی. که از ما امن است از Covid-19 و چگونه ممکن است که توان اندازه گیری کرد ؟ موجود هستند و تست آنتی بادی به اندازه کافی خوب برای روشن شدن مردم برای رفتن به محل کار ؟ ما باید در جای خود قرار داده در سراسر کشور سیستم ایمنی پاسپورت یا گواهی ؟ آنچه در مورد بالا بردن ارتش از بهبود را برای رهبری کشور را در برابر ویروس ؟

پاسخ به این سوالات با هشدارهای قابل توجهی. به عنوان بسیاری از در حال حاضر اشاره کرد ما نمی توانیم فرض کنیم که هر یک قبل از قرار گرفتن در معرض ویروس آن را به طوری که یک فرد نمی تواند به بیمار دوباره. حتی اگر بدن ما یاد بگیرند که برای مبارزه با این بیماری خاموش, ما نمی دانیم که چه مدت این حمایت ممکن است تحمل است. “ایمنی پس از هر گونه عفونت می تواند طیف وسیعی از مادام العمر و کامل برای تقریبا وجود ندارد” توضیح داد اپیدمیولوژی مارک Lipsitch در نیویورک تایمز در روز یکشنبه. “تا کنون تنها glimmers از داده ها در دسترس هستند در مورد ایمنی به SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث Covid-19.”

اما بحث های عمومی در مورد ایمنی به Covid-19 هنوز هم می تواند به عنوان یک خائنانه misapprehension, حتی یک بار هشدارهای فوق باید اذعان شده است. مشکل شروع می شود فقط با کلمه ایمنی. این امر منجر به التماس کردن چیزی دودویی: یا شما آن را و یا شما لازم نیست; یا شما یک عضو از superpowered لژیون بهبود و یا شما آسیب پذیر normie مانند بقیه از ما. خردمندترین مفسران اشاره به تمام عواملی که باقی می ماند ناشناخته; آنها به ما هشدار می دهند که ممکن است حفاظت از Covid-19 تنها در کوتاه مدت و یا که آن را تنها می رود به برخی از کسانی که آلوده دریافت. در عین حال نفت خام فرض هنوز هم می تواند پنهان در این دمه از عدم قطعیت که در هر نقطه داده شده در زمان مردم کاملا ایمنی بدن به Covid-19—و یا دیگری آنها نیست.

حقیقت این است که کمتر سیاه و سفید. ممکن است بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد چگونه بدن ما مبارزه با SARS-CoV-2, عفونت, اما یکی از گسترده تر نقطه بسیار روشن است: تطبیقی مصونیت است نه یک سوئیچ روشن/خاموش. به جای درمان آن را به عنوان چنین ما باید یاد بگیرند به فکر می کنم از نظر ایمنی زنجیره. در انتهای این است که آنچه به نام “استریل ایمنی” است که در آن قرار گرفتن در معرض پاتوژن تمایل به القاء مادام العمر ایمن حفاظت از آن است. (این مورد با سرخک.) در انتهای دیگر این است که هیچ ایمنی در همه جایی که سابقه قبلی بیماری به نظر نمی رسد به ماده—یا در واقع از آن جایی که حتی می تواند همه چیز را بدتر کند. داشتن یک واکنش سیستم ایمنی بدن به یک سویه از ویروس باعث تب دانگ برای مثال می تواند بدتر واکنش خود را به انواع دیگر.

کارشناسان می گویند که SARS-CoV-2 به احتمال زیاد می افتد جایی در وسط طوری که افرادی که در معرض دریافت کنید نه سترون در برابر بیماری بیشتر و نه چپ کاملا بی دفاع است. به جای آنها وارد دولت شما ممکن است فکر می کنم به عنوان “immunishness” یک سطح متوسط از حفاظت آن کاسته طول زمان است. استحکام این immunish دولت—آیا این مانع از تمام عفونت مجدد یا صرفا باعث می شود دور دوم بیماری با شدت کمتر و مدت زمانی که آن را طول می کشد بستگی به عوامل متعدد مانند یک بیمار ژنتیک و جنسیت (زنان تمایل به واکنش ایمنی قوی تر نسبت به مردان) از قدرت اولیه خود را پاسخ ایمنی و فنی ویروس خود را به عنوان آن را همچنان به تکامل است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

که در آن دقیقا ممکن است پاسخ به این کروناویروس جدید سقوط در این استمرار ناشی از immunishness? که هنوز هم ناشناخته است. ما حتی نمی دانیم که کدام نوع از آنتی بادی مهم ترین برای جلوگیری از SARS-CoV-2 از آلوده کردن سلول. بدون که اطلاعات آن خواهد شد بسیار سخت به طراحی آزمایش خون است که ارائه مناسب برآورد قدرت کسی مصونیت در حس چگونه به احتمال زیاد آنها برای تبدیل شدن به آلوده یا چگونه شدید علائم خود را ممکن است.

اگر ما می خواهیم به دانستن مدت از این ایمنی هر چه قدرت آن ما نیاز به یادگیری بیشتر در مورد چگونه مناسب ترین سطوح آنتی بادی تغییر در ماه ها یا سال ها پس از عفونت است. مطالعات قبلی از کمتر خطرناک coronaviruses به نظر می رسد نشان می دهد که حفاظت کوتاه مدت است: سطح آنتی بادی سقوط قابل توجهی در عرض چند ماه و در ادامه به کاهش است. یک مطالعه کوچک از سال 1990 دوباره در معرض نه بیمارانی که تا به حال توسعه یافته خفیف سرد به همان coronavirus یک سال بعد. دو سوم از آنها را توسعه داده اند یک دوره جدید از عفونت هر چند آنها مسری برای یک دوره کوتاه این زمان در اطراف. این الگو ممکن است بسیار متفاوت برای SARS-CoV-2. تحقیقات دیگر نشان می دهد که پوسیدگی نرخ برای ایمنی می تواند بسیار کمی متفاوت است از فرد به فرد حتی در پاسخ به همان پاتوژن (یا واکسن) قرار گرفتن در معرض.

چگونه بیمار شما با Covid-19 اولین بار نیز ممکن است ایجاد یک تفاوت. کسانی که بازیابی از موارد شدید می تواند در نهایت با ایمنی قوی تر از کسانی بودند که بدون علامت. تحقیقات از پاتولوژی و ایمونولوژی محقق اسکات بوید گروه در دانشگاه استنفورد نشان می دهد که مردم در این رده را به سطوح بالاتری از آنتی بادی ها به ویروس. نیز وجود دارد یک بیت از شواهد اولیه نشان می دهد که حداقل برخی از مردم ممکن است توسعه بسیار ایمنی در تمام در اولین قرار گرفتن در معرض. داده ها از 175 نفر در چین که تا به حال فقط علائم خفیف نشان داد که حدود یک چهارم از آنها توسعه یافته تنها یک پاسخ ایمنی ضعیف به عنوان اندازه گیری سطح آنتی بادی در حالی که حدود پنج درصد نشان داد هیچ قابل اندازه گیری پاسخ در همه. (که مطالعه اولیه است و در عین حال کارشناسی شده.)

یک گزارش از کره جنوبی دریافتند که 91 بیمارانی که بهبود می خواهم از SARS-CoV-2 آزمایش مثبت بعد از آن نشان می دهد یا که آنها می شده است reinfected یا که برای اولین بار از عفونت دوباره فعال شد. نیز وجود داشته اند گزارش ممکن است عفونت مجدد از چین و ژاپن است. یک توضیح برای این حوادث است که آنها نشانه آن است که مردم در حال آلوده شدن دوره نقاهت و پس از آن تبدیل شدن به آلوده دوباره اما نه که تست شده است مشکل ساز باشد. برای مثال آزمون ممکن است تبدیل کردن منفی کاذب و سپس بعد از چیدن نشانه هایی از عفونت اولیه.

یکی از جذاب امکان است که قبل از قرار گرفتن در معرض دیگر coronaviruses ارائه می دهد یک مقدار کم از حفاظت. (یک مطالعه خفیف تر coronaviruses نشان می دهد این می تواند درست باشد.) دانشگاه Tulane virologist رابرت گری و تحقیقات خود را در گروه دیده می شود برخی از بیماران مبتلا به Covid-19 کوه نوع پاسخ ایمنی بدن شما می خواهم انتظار از کسی که تجربه قرار گرفتن در معرض دوم به همان پاتوژن. “بدیهی است که آنها نمی مبتلا به SARS-CoV-2 قبل از” گری می گوید: اما ممکن است که این ویروس جدید است که به اندازه کافی شبیه به فصلی coronaviruses است که باعث سرماخوردگی که این باعث یک پاسخ حافظه. این می تواند توضیح دهد که چرا Covid-19 موارد به نظر می رسد کمتر شدید در کودکان نسبت به بزرگسالان: شاید بچه ها بیشتر احتمال دارد که تا به حال اخیر قرار گرفتن در معرض دیگر coronaviruses.

با گذشت زمان و تحقیقات بیشتر این ابهامات محو خواهد شد. در نهایت ما باید یک درک بهتر از نحوه ایمنی به SARS-CoV-2 تشکیل شده است و چه مدت آن را به سمت گذشته. اما حتی در آن زمانی که تمام داده ها در آمده است, ممکن است ما هرگز به وضوح ما طلب است. بیشتر و بهتر از علم می تواند روشن کردن حقایق اما نیست که همیشه آنها را کمتر سردرگم. در تمام بحث در مورد صدور گواهی یا کنسرت مچبند به طوری که افرادی که بازیابی می تواند فرستاده شده به مدارس و خانه های سالمندان و پناهگاه ما تمایل به چشم پوشی اغلب پیچ و تابدار معنای ایمنی. حقیقت این است که ما پاسخ ایمنی بدن به این ویروس به احتمال زیاد به طور دائم و یا کامل است. آن را به خوبی تصور کنید که یک بار کسی آلوده شده است آنها را تبدیل به یک شوالیه در آنتی بادی ضد زره اما که واقعا چگونه کار می کند.

عکس: استیو Pfost/گتی ایماژ; NIH/علم منبع


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش hereKickier

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>