سلامت کارگر, مصاحبه های مقیم خارج از خانه اش در شهر کیپ تاون, آفریقای جنوبی.

رویترز/Sumaya هشام

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

با آفریقای جنوبی در هفته سوم از یک COVID-19 مستند است که در گذشته حداقل از طریق آوریل دانشمندان ارائه مشاوره به دولت به یک پیش نمایش از مرحله بعدی از پاسخ در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز دوشنبه. آنها ارائه “یک نگاه اجمالی در علم پشت این تصمیم گیری” وزیر بهداشت Zweli Mkhize گفت: در این جلسه و یک نقشه راه برای بازگشایی این کشور است.

آفریقای جنوبی شناسایی اولین رمان coronavirus عفونت در 5 مارس. برای چند هفته آینده این بیماری به دنبال یک منحنی نمایی شبیه به کسانی که در بریتانیا و ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر. در 15 ماه مارس در این کشور رئیس جمهور سیریل Ramaphosa اعلام کرد یک دولت ملی اضطراری ممنوعیت بازدید کنندگان از در معرض خطر کشورهای توقف اجتماعات بزرگ, بسته شدن بیش از نیمی از آن مرزهای زمینی و بستن مدارس. در 27 مارس این کشور آغاز شده 21-day مستند, بسته شدن همه مرزها و محدود هر کس به جز کسانی که در انجام خدمات ضروری به خانه های خود را به جز برای خرید مواد غذایی و دارو و یا برای جمع آوری پرداخت های رفاهی.

بر اساس دیگر کشورهای مدار بیماری افسران انتظار می رود تعداد موارد به افزایش به 4000 2 مارس حتی اجتماعی فاصله اقدامات—اما پس از مستند, افزایش روزانه در موارد آهسته به طور ناگهانی و تعداد باقی مانده است بیشتر یا کمتر ثابت در حدود 70 موارد جدید روزانه. در 14 مارس این کشور تا به حال 2415 مورد تأیید و 27 مرگ و میر.

برخی از مردم تعجب که آیا کاهش در موارد جدید در نتیجه کمتر تست به عنوان اپیدمی منتقل شده به مناطق فقیر. اچ آی وی از دانشمند سلیم Abdool کریم که صندلی Mkhize را COVID-19 مشورتی گروه گفت: در این جلسه که کاهش در موارد جدید در واقع همزمان با افزایش تست در جوامع فقیرتر.

او گفت: این احتمال وجود دارد که کشور را به مرز تعطیلی اجتماعی فاصله اقدامات و نهایی مستند کار کرده و به سرعت گسترش ویروس. “ما نمی توانیم بگوییم آن قطعی است, اما ما می گویند این احتمال وجود دارد,” او گفت:.

اما Abdool کریم تا به حال برخی از خبرهای بد بیش از حد. آن را “بسیار بعید” او گفت که این کشور را برای جلوگیری از یک آینده افزایش موارد است. اضافه شده در هفته در مستند مورد نیاز برای کمک به تصمیم گیران و تصمیم گیری در این راه به جلو. “این مستند را خریداری کرده است ما برخی از زمان برای تبدیل شدن به بیشتر فعال,” او گفت:.

کشور است که با استفاده از زمان برای آماده سازی با ارسال دهها هزار نفر از کارکنان بهداشت جامعه به روستاها و شهرهای کوچک به صفحه نمایش مردم و مراجعه کسانی که با علائم برای تست. با ابتلا به جامعه کوچک شیوع بیماری و جداسازی موارد آفریقای جنوبی پاسخ امیدوار است برای جلوگیری از کوچک شعله ور شدن یو پی اس را از تبدیل شدن به بزرگ آتش سوزی از عفونت است.

این کشور همچنین احداث بیمارستان و گسترش ظرفیت خود را برای تدفین, Abdool کریم گفت. در آینده آفریقای جنوبی برنامه های تصادفی نمایش فیلم در بیمارستان و مدارس و شرکت ها بیشتر به ارزیابی جامعه گسترش ویروس.

یک قطره در مورد اعداد

پس از آفریقای جنوبی برقرار مستند در 27 مارس, جدید آن COVID-19 موارد کاهش سرعت و باقی مانده نسبتا کم است.

Mar. 611162126Apr. 1611063125188250تغییر روزانه در موارد مثبت

هنگامی که موارد جدید کاهش از یک هفته به بعد آفریقای جنوبی را بلند مستند در با دقت در نظر گرفته مراحل Abdool کریم گفت. آن ممکن است شروع با باز کردن حمل و نقل مراکز در پایین انتقال مناطق و درخواست جمعیت های آسیب پذیر مانند سالمندان و کسانی که با اختلال در سیستم ایمنی بدن برای ادامه اقامت خانه—احتمالا تا زمانی که وجود دارد واکسن و یا درمان. “اگر ما در پایان این مستند به طور ناگهانی ممکن است ما خنثیسازی نفع ما زمانی است,” او گفت:.

بسیاری دیگر از کشورهای جنوب صحرای آفریقا نیز کشتی با نحوه حرکت از بسته شدن مرزها و محدود از جمعیت خود را به خانه های خود. “در کشورهای منطقه خواهد شد و احتمالا این قطعه خوب از آفریقای جنوبی تجربه به علاوه قطعه خوب از جاهای دیگر به هنر و صنعت خود را در پاسخ” کاترین Kyobutungi مدیر اجرایی آفریقایی جمعیت و مرکز تحقیقات بهداشت, یک سازمان غیر انتفاعی در نایروبی کنیا گفت: علمخودی.

انسی ال-Sadr, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا می گوید: آفریقای جنوبی “پر انرژی و مبتنی بر شواهد” در پاسخ به COVID-19 “کاملا در تضاد” با این کشور در اوایل توقف پاسخ به اپیدمی اچ آی وی در اواخر 1990s و 2000s که دیدم دولت مانع اجرای درمان و انکار ارتباط بین HIV و ایدز است.

اما او می گوید: هوشیاری مورد نیاز خواهد بود نه فقط به نگه داشتن چشم در این بیماری همه گیر اما همچنین برای نظارت بر تاثیر مستند اقدامات اجتماعی و رفاه اقتصادی مردم به خصوص در مناطق که در آن بسیاری از مردم در حال حاضر زندگی می کنند دست به دهان است. “این چالش است که آفریقای جنوبی و کشورهای دیگر چهره امروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im