آفریقای جنوبی است redeploying کارکنان مراقبت های بهداشتی از HIV و سل برای ردیابی افراد با رمان coronavirus.

آسوشیتد پرس

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

به عنوان COVID-19 pandemic برسد به آفریقای جنوبی, دهه کشور را صرف مبارزه با بدترین ترکیب بیماری سل (TB) و HIV می تواند آن را یک مزیت است. اما کسانی که عفونت همچنین می تواند به بدتر شدن این بیماری همه گیر را ضربه.

6 مارس آفریقای جنوبی تا به حال 1686 تایید COVID-19 عفونت کمترین تعداد در این قاره است تقریبا به طور قطع یک undercount. در همان زمان یکی از هر پنج نفر در سن 15 تا 49 HIV مثبت است و دو تا سه نفر در هر ساعت از TB. آفریقای جنوبی دانشمندان امیدوارند منابع و شبکههای بهداشت و درمان ساخته شده برای مبارزه با این بیماری کمک خواهد کرد که آنها را نبرد جدید بیماری همه گیر. “این COVID-19 پاسخ تساوی در همان مهارت های سل و اچ آی وی می گوید:” گاوین کلیسا مدیر Aurum موسسه ژوهانسبورگ-بر اساس تحقیقات و مراقبت های بهداشتی غیر انتفاعی.

کنترل عفونت اقدامات مشابه برای COVID-19 و TB او اشاره می کند چرا که هر دو به نظر می رسد به گسترش از طریق بازدم قطرات است. این بدان معناست که کارکنان مراقبت های بهداشتی آشنا هستند با دنده محافظ آنها نیاز به درمان مشکوک COVID-19 بيمار. و آفریقای جنوبی دولت repurposing تهاجمی “پیدا کردن درمان و جلوگیری از” استراتژی است که کلید آن HIV پاسخ حیاط کلیسا می گوید. آن شروع به ارسال mobile COVID-19 تست درمانگاه به مناطق پر جمعیت این هفته برای شناسایی موارد و اطلاعات تماس.

موسسه او به “انبوه آهسته” خود را به طور منظم فعالیت های پژوهشی متوقف شد, استخدام بیماران مبتلا به آزمایش های بالینی و بسیج آن 3000-قوی کارکنان—80 درصد از آنها خط مقدم کارگران—به کمک ملی COVID-19 تست و تماس با پیگیری و تلاش. Aurum پژوهشگران و همچنین برنامه ریزی برای مطالعه درمان و واکسن و نظارت خواهد شد که چگونه به خوبی آفریقای جنوبی COVID-19 پاسخ کار کلیسا می گوید.

آفریقایی پژوهشکده سلامت (AHRI) در دوربان آفریقای جنوبی که به طور معمول بر اچ آی وی و سل است و مستقر آن تمام زیرساخت ها و کارکنان برای مبارزه با این بیماری همه گیر. آن ساخته شده است که تلفن همراه خود را و درمانگاه و جامعه کارگران و آزمایشگاه های موجود برای coronavirus تست و محققان کمک خواهد کرد که اجرای یک آزمایش برای دیدن اینکه آیا کلروکين می توانید به حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی. تأمین کنندگان مالی—که شامل ولکام تراست و Howard Hughes Medical Institute—شده اند “طرز حیرت انگیزی انعطاف پذیر” می گوید AHRI مدیر Willem Hanekom.

COVID-19 آغاز به تلفات در سراسر آفریقا اما آفریقای جنوبی و بسیاری از کشورهای دیگر در حال حاضر نهاد محلی و یا در سراسر کشور مستندات. بسیاری از کشورها صورت این سوال که آیا بیماری های موجود بدتر خواهد شد این بیماری همه گیر است اثرات. در آفریقای جنوبی دو ملی نظارت سایت یک اجرا توسط AHRI و دیگر آفریقای جنوبی شورای تحقیقات پزشکی و دانشگاه ویتواترسرند روی صفحه نمایش خواهد شد 40,000 خانوار در مناطق با نرخ بالای سل و ایدز است. محققان امیدوارند به یاد بگیرند که آیا به HIV مثبت مردم را دچار اختلال ایمنی به کروناویروس جدید, و چگونه ریه ناشی از سل ممکن است تاثیر بیماری نتیجه. آنها همچنین بررسی تاثیر سراسر کشور مستند در روستایی خانوار و همچنین در سلامت روان می گوید: Kobus Herbst که سران آفریقای جنوبی جمعیت تحقیقاتی زیرساخت های شبکه که شامل Aurum و AHRI.

یک اسکودوی کیپ تاون, آفریقای جنوبی, آزمایشگاه های اجرا شده توسط دزموند توتو HIV بنیاد نیز به پیوستن به این تلاش. آزمایشگاه مطالعات چگونه TB منتقل می شود با قرار دادن بيمار در باجه تلفن–اندازه اتاق و نمونه خود را بازدم هوا برای میکروارگانیسم ها. آن است که برنامه ریزی برای دیدن اینکه آیا از روش های مشابه می تواند تشخیص جدید کروناویروس که می تواند عملکرد یک راه برای تشخیص بدون علامت COVID-19 مورد می گوید: بنیاد رهبر رابین وود. “من فکر می کنم ما مشاهدات از انتقال سل و COVID-19 باید مقایسه ای ارتباط” او می گوید.

کلیسا فکر می کند در آفریقای جنوبی است که در برای سوار خشن. با وجود میلیون ها صرف مبارزه با سل و HIV تلفات از هر دو باقی مانده است در میان بالاترین در جهان است. “فقط با داشتن این ظرفیت فنی تضمین نمی کند که ما حاوی این اپیدمی جدید,” او می گوید.

برای او این بیماری در حال حاضر آمار صفحه اصلی. هفته گذشته Aurum پژوهشگر ارشد و پیشگیری از HIV بی باک گیتا Ramjee شد یکی از اولین کسانی که در آفریقای جنوبی به مرگ از COVID-19. که یک ضربه سنگین, کلیسا می گوید اما گالوانیزه او و همکارانش. “گیتا مبارز بود. او می خواهم ما را به خارج وجود دارد انجام آنچه ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im