فضاپیما افزایش در ‘aerogravity کمک’ تعاملات

در مقاله اخیر منتشر شده در EPJ مباحث ویژه, Jhonathan O. Murcia Piñeros یک محقق فوق دکترا در فضای الکترونیک بخش Instituto Nacional de Pesquisas Espaciais, São José dos Campos, برزیل و نویسندگان, نقشه انرژی تغییرات مدار فضاپیما در طول ‘aerogravity کمک’ (AGA) مانور. یک تکنیک است که در آن انرژی سود اعطا شده به یک فضاپیما توسط یک برخورد نزدیک با یک سیاره و یا آسمانی دیگر بدن از طریق بدن که جو و جاذبه.

در 2019, ویجر 2 دوم شد انسان ساخته شده, شی به ترک منظومه شمسی پس از همتای خود ویجر 1. انرژی برای حمل این پروب به دست آمده از طریق تعامل با سیستم خورشیدی غول سیارات-یک مثال از یک خالص گرانش کمک مانور.

این موضوع با نزدیک شدن کاغذ شده است که یکی از پنجه تعدادی از زوایای مختلف اما این تیم در زمان رمان رویکرد با توجه به عبور داخل اتمسفر یک سیاره و اثرات فضاپیما چرخش آن را به عنوان انجام یک مانور. در طول این دوره از شبیه سازی بیش از 160000 نفر آقا در مانور در اطراف زمین این تیم تنظیم پارامترهای مانند توده و اندازه و زاویه ای شتاب برای دیدن چگونه این امر تاثیر می گذارد ‘کشیدن’ در فضاپیما در نتیجه تغییر مقدار انرژی داده میشوند.

محققان کشف کردند که بزرگتر از ارزش های این منطقه به نسبت جرم (A/m — معکوس منطقه تراکم) که در آنها به کار گرفته شده در مدل های خود را بیشتر بکشید بود در پروب و در نتیجه بیشتر از دست دادن انرژی آن را تجربه کرده با توجه به این کشیدن و کاهش سرعت آن را به عنوان یک نتیجه ممکن است با افزایش انرژی سود از گرانش با توجه به بزرگتر چرخش سرعت فضاپیما است. همان اثر نیز افزایش یافته منطقه است که در آن تلفات انرژی رخ داده است در حالی که به طور همزمان کاهش منطقه است که در آن حداکثر سرعت را می توان به دست آورد.

نتایج خود را نشان می دهد که این را به عنوان معکوس از منطقه تراکم و چگالی می افتد و بیشتر در ارتفاعات کشیدن را می توان کاهش می یابد توسط یک مسیر است که به ارمغان می آورد یک هنر و صنعت در ارتفاعات بالاتر است. این در نهایت می تواند رویکرد ارزش از مسیر داده شده توسط خالص گرانش به کمک آقا.

به عنوان ماموریت ویجر نشان می دهد که انجام شده در حداکثر بهره وری آقا در مانور پتانسیل برای ارسال به بشر می رسد فراتر از منظومه شمسی ما به گسترده تر از کهکشان.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط اسپرینگر. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im