SpaceX راه اندازی دو فضانورد در حال تغییر Spaceflight برای همیشه

تست ماموریت به صورت منظم crewed راه اندازی از ایالات متحده برای اولین بار در نزدیک به یک دهه.
شنبه T-4:00

آن را در صبح روز شنبه و در فقط چهار ساعت فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley انتظار می رود برای تبدیل شدن به اولین انسان به یک اژدها سوار. جانبازان از ناسا, شاتل فضایی برنامه در حال برنامه ریزی برای گرفتن یک آسانسور برای ایستگاه فضایی بین المللی در داخل SpaceX خدمه کپسول اژدها خواهد شد که افزایش به مدار توسط این شرکت Falcon 9 rocket. نسخه ی نمایشی-2 ماموریت خواهد بود که تست نهایی قبل از ناسا گواهی SpaceX کپسول برای انسان spaceflight و رزومه منظم crewed راه اندازی از ما بعد از نه سال وقفه. اما پیش بینی آب و هوا است که به دنبال خوب است.

متورم و سفید ابر کاهل بیش از Kennedy Space Center, برتري از رعد و برق پیش بینی شده به رول در سراسر خلیج بعد از آن در بعد از ظهر. فضا نیروی 45 آب و هوا اسکادران گروه مسئول برای نظارت بر آب و هوا در اطراف گفتوگو پیش بینی کرد تنها 50 درصد شانس که راه اندازی خواهد شد امروز رخ می دهد. که بدتر شانس از آنها به روز چهارشنبه اولین تلاش در نسخه ی نمایشی-2 ماموریت بود که پاک فقط 17 دقیقه قبل از راه اندازی با توجه به نگرانی هایی در مورد رعد و برق در نزدیکی پد.

در کمتر از یک ساعت Behnken و هرلی را به گفتوگو در یک جفت سفید Teslas صعود به خدمه کپسول در موشک و شروع به آماده سازی برای راه اندازی است. نه SpaceX و نه ناسا می خواهید فضانوردان برای رفتن از طریق prelaunch روش دوباره برای هیچ چیز, آنقدر این سازمان دیدار به ارزیابی مجدد آب و هوا. در مطبوعات, سایت خدمه ناسا کارکنان قرار دادن نکات تکمیلی در مرحله بنا بر چمن برای رئیس جمهور و همراهان خود را که در حال برنامه ریزی برای رسیدن به بعد در بعد از ظهر.

نسخه ی نمایشی-2 راه اندازی نشان دهنده اوج نزدیک به یک دهه از کار توسط ناسا و اسپیس ایکس. پس از پایان برنامه شاتل ناسا بود که در سمت چپ بدون یک موشک برای ارسال فضانوردان به فضا بنابراین برای نه سال گذشته آژانس متکی است روسیه موشک برای سوار شدن به ایستگاه فضایی بین المللی. آن را گران گزاره—صندلی سایوز کپسول هزینه 80 میلیون دلار در هر فضانورد است. ناسا در آغوش تجاری خدمه قرارداد به عنوان یک راه برای رانندگی کردن هزینه فضای دسترسی توسط مهار قدرت از بازار است. و قمار است که در مورد به پرداخت کردن. هنگامی که SpaceX شروع به گذر گاه فضانوردان به مدار در ماموریت های عملیاتی صندلی در خدمه اژدها هزینه تقریبا نصف قیمت یک صندلی در روسی سایوز کپسول.

پس از رسیدن به مدار Behnken و Hurley صرف خواهد شد در حدود 19 ساعت تعقیب کردن ایستگاه فضایی بین المللی. اژدها طراحی شده است برای پرواز مستقل اما در طول راه آنها را به آزمون برخی از مانورهای دستی فقط به مطمئن شوید که نسخه پشتیبان تهیه سیستم های در حال کار. اگر چه هر دو فضانوردان صرف خواهد شد تا سه و نیم ماه کار بر روی ایستگاه فضایی نسخه ی نمایشی-2 ماموریت در نهایت یک پرواز آزمایشی به منظور نشان می دهد که خدمه کپسول اژدها انجام می دهد به عنوان انتظار می رود. Behnken و Hurley خواهد شد پیوستن به یک باشگاه منحصر به فرد از فقط هفت فضانوردان که تست خلبانان در یک نام تجاری جدید فضاپیما است.

SpaceX و بوئینگ دیگر شرکت ها شنود گذاشته شده توسط ناسا برای توسعه تجاری خدمه خودرو را در دهه گذشته را صرف مسابقه برای تبدیل شدن به اولین بار به ارائه فضانوردان ناسا به مدار. در طول راه هر دو شرکت مواجه تعدادی از موانع: SpaceX خدمه اژدها کپسول منفجر شد و در طول یک آزمون بوئینگ Starliner کپسول بود deorbited پس از یک تایمر شکست در طول یک uncrewed نسخه ی نمایشی پرواز به ایستگاه فضایی و هر دو شرکت با تجربه های متعدد و با چتر نجات از شکست در طول آزمون. اما هر عدم ارائه اطلاعات مهم که شرکت های مورد نیاز خود را از کپسول به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای crewed راه اندازی شد.

SpaceX فقط نمی تواند راه اندازی فضانوردان ناسا ، در سال گذشته بیگلو هوا و فضا—فضا شرکت اجرا شده توسط میلیاردر hotelier رابرت بیگلو—خریداری چهار پرواز در خدمه اژدها و فروش بلیط برای $52 میلیون هر کدام. در سال 2018 Elon Musk نیز به فروش بلیط به ژاپنی میلیاردر Yusaku, Maezawa برای around-the-moon قیمتها در SpaceX را در نسل بعدی کشتی فضایی موشک. اگر مشک است راه خود را از این نیز خواهد بود موشک می فرستد که انسان به سطح ماه و در نهایت به مریخ است.

نسخه ی نمایشی-2 راه اندازی نوید دوران سود محور انسان اکتشافات فضایی. در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از آن در هفته برگزار می شود از راه دور به علت بارش باران—ناسا مدیر جیم Bridenstine تأکید آژانس تعهد برای پروازهای فضایی تجاری به عنوان یک راه برای ایجاد یک قوی فرازمینی اقتصاد است. “ما نیاز به ساخت فضای تجاری ایستگاه های” Bridenstine به خبرنگاران گفت:. “و به منظور ایجاد بازار که در آن این نوع از برنامه ها را می توان با حروف بزرگ با مشارکت بخش خصوصی و دولتی ما نیاز به اثبات است که یک اقتصاد وجود دارد که برای فعالیت های انسانی در مدار زمین کم.”

فقط در چند ساعت ناسا و اسپیس ایکس در حال usher جهان به این شجاع مرحله جدیدی از فضای تجاری اکتشاف.

T-3:00

سه ساعت برای راه اندازی و آن را گرم به عنوان جهنم در کندی مطبوعات سایت. پارکینگ عرق باران از مختصر downpour و تکه ای از آسمان آبی به طور خلاصه به نظر می رسد بین ابرها.

خبرنگاران از تمام سایت های خبری عمده ازدحام در زیر چادر بنا بر بام یک خوشه از متزلزل ساخته شده و اتاق های خبر در طول آپولو عصر. دیگران در مورد آسیاب بر روی چمن بحث کوچک از پشت ناسا موظف ماسک. این Covid-19 همه گیر است و قرار است در یک دمپر در عینک—در شرایط عادی کندی خواهد بود خزنده با صدها نفر از خبرنگاران و تماشاگران است. راه اندازی روز است که به طور معمول از موشک متعصب و spaceheads بالا خاموش قبل از راه اندازی انرژی است. نه امروز. آن را احساس می کند مانند SpaceX سازمان جهانی بزرگترین حزب اما به سختی کسی زحمت به نشان می دهد تا.

اما هیچ کس در کندی است که صحبت کردن در مورد این بیماری همه گیر ، آن را تبدیل به یک نوع پس زمینه همهمه بسیار فراگیر و بی امان است که شما دیگر آن را متوجه. در عوض هر کس صحبت کردن در مورد جورج فلوید, مرد سیاه کشته شدن توسط یک افسر پلیس در این هفته و کل چیزی که در ویدئو; آنها در حال صحبت کردن در مورد شورش در مینیاپولیس و خبرنگاران گرفتن دستگیر زنده در هوا. آنها به کشورشان 1968 هنگامی که ناسا در حال آماده سازی برای ارسال انسان به ماه, مارتین لوتر کینگ ترور شد و کج سیاستمدار و رئیس جمهور انتخاب شد.

و البته آنها در حال صحبت کردن در مورد آب و هوا همیشه آب و هوا. دو مایل در فاصله فالکون 9 و خدمه اژدها ایستاده راست بر روی پد تحریف شده توسط مرطوب فلوریدا هوا. پیش بینی آب و کندی پیشرفت نمی کند و حتی اگر آن را ممکن است به اندازه کافی. ناسا نیاز به پاک کردن آب و تمام راه را از سواحل شرقی به سواحل ایرلند در مورد سقط جنین در طول پرواز.

دو مایل دورتر از مطبوعات سایت Behnken و Hurley رول به گفتوگو 39-یک در یک تسلا مدل X; عمده خروج از “astrovan” یک تغییر جریان هوا برترین آورده است که فضانوردان چادری در نارنجی پرواز مناسب برای پد طول شاتل عصر. این همان پد است که میزبان نهایی ماموریت شاتل فضایی در سال 2011 آخرین بار فضانوردان ناسا راه اندازی شد از ما. SpaceX اجاره تاریخی سکوی پرتاب چند سال پیش و پس از آن داده است و آن را یک جراحی کشیدن صورت. راه اندازی برج را باز نما, پس از متراکم مش از فولاد struts در حال حاضر دارای یک سیاه براق بیرونی یادآور بیگانه یکپارچه در 2001: یک اودیسه فضایی. یک پنجره به صف خدمه دسترسی بازوی گسترش از تاج برج به خدمه اژدها نصب شده در بالای این موشک و به عنوان پل ارتباطی بین آسمانها و زمین است. درخشان سفید از موشک فالکون 9 غرفه در تضاد به, برج, بیرونی آن مزین با گیلاس قرمز ناسا “worm” آرم که زنده شد, برای راه اندازی.

Behnken و هرلی می رسند پد و ظهور از تسلا gull-بال درب در تطبیق سفید SpaceX پرواز مناسب. پس از توقف به آخرین تماس تلفنی به خانواده خود را با استفاده از یک تلفن در گفتوگو برج—ناسا قبل از شروع پرواز سنت—صعود آنها به اژدها.

T-2:00

در حال حاضر کمبود در Behnken و هرلی در حال گذراندن نزدیک به دو ساعت چک کردن این کپسول سیستم. سقط سیستم مسلح ؟ بررسی کنید. هیچ نشت در spacesuits? بررسی کنید. ارتباط با کنترل ماموریت ؟ بررسی کنید. یک بار اولیه سیستم بررسی کامل است کوچک SpaceX پد خدمه با لباس سر تا پا سیاه, مهر و موم, تخم در کپسول و مشخص میکند که فشار نگه می دارد.

T-1:00

چند مایل از پد Air Force One لمس کردن در فرود شاتل نوار حمل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که انسان spaceflight سنگ بنای آن سیاست های فرازمینی. مدت کوتاهی پس از به دست گرفتن تهمت به کارگردانی ناسا برای بازگشت فضانوردان به ماه تا سال 2024. ماه گذشته ناسا شنود گذاشته SpaceX و دو شرکت دیگر به منظور توسعه یک کاوشگر قمری برای آینده crewed سفر به ماه. نسخه ی نمایشی-2 ماموریت یک نقطه عطف مهم در مسیر حرکت به سوی این هدف است.

توقف بعدی خود است که مطبوعات سایت در آن منطقه مشاهده flanked با پرچم آمریکا مونتاژ شده است برای رئیس جمهور و همراهان وی. این بهترین صندلی در خانه.

T-0:45

آن را 45 دقیقه قبل از راه اندازی. خدمه دسترسی بازوی جدا از کپسول و SpaceX خدمه شروع به بارگذاری موشک با superchilled اکسیژن مایع و نفت سفید است. ضخیم سفید plumes موج بلند کردن موشک به عنوان برخی از اکسیژن دریچه از مخازن و متراکم بخار آب در هوای مرطوب فلوریدا هوا.

Elon Musk و یک تیم کوچک از SpaceX ماموریت اپراتورهای پشت یک بانک از کامپیوتر در شیشه ای روبرو شلیک اتاق فقط در سراسر پارکینگ بسیاری از مطبوعات و سایت. آنها مسئول نظارت خدمه اژدها و کنترل موشک به سمت راست برای راه اندازی. که در آن نقطه آنها را انتقال کنترل ماموریت به اپراتورها در SpaceX کنترل ماموریت در هاوتورن کالیفرنیا.

T-0

ماموریت اپراتورها به رفتن پیش برای ادامه: “اژدها SpaceX برای راه اندازی.”

شمارش معکوس دنباله.

سیستم جرقه زنی.

فالکون 9 غرش موتور به زندگی و تف نزدیک به 2 میلیون پوند تراست از پایان دم از موشک. هوا کراکل با staticky برای تلفن های موبایل از نه موتورهای مرلین به عنوان آنها در تلاش برای شکستن اوراق قرضه از گرانش است.

وجود یک قانون قدیمی در میان خبرنگاران ورزشی که admonishes آنها را در برابر تشویق در مطبوعات جعبه—اما فضای سپاه مطبوعات نیست و محدود به چنین ایجاب میکند. به عنوان موشک صعود به مه آلود فلوریدا, آسمان, به سلامتی فوران از خبرنگاران ماسک. برخی از شده اند در انتظار برای این لحظه برای سال; دیگران برای یک عمر.

T+0:01

فالکون 9 موشک محو می شود به رنگ آبی است. از زمین به نظر می رسد مانند یک معکوس مشعل معلق در آسمان یک سوزن از شعله روشنایی راه به یک inconceivably وسیع مرزی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>