فضایی را VR اتاق ملاقات در حال حاضر به روی همه باز

مجازی-واقعیت کاری راه اندازی فضایی است که ارائه یک نسخه رایگان برای کاربران. همه شما نیاز به یک مرورگر وب است.

من دست تکان داد با یک غریبه روز دیگر. حتی یک مشت دست انداز. قبل از اینکه شما خود را از چنگال این همه اتفاق افتاده تقریبا. من در بروکلین زندگی می کنند, اتاق پوشیدن تراش و یک hoodie و من شنود گذاشته پنجه با فضایی معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار و استراتژی که ایستاده بود در آپارتمان خود 6 مایل دور. هیچ ضد عفونی کننده دست مورد نیاز است.

فضایی است که یک راه اندازی است که مردم را قادر می سازد برای دیدار از طریق تقویت یا واقعیت مجازی است. این کمی شبیه به در حال حاضر از بین رفته Facebook فضاهای جز آن است بسیار گسترده تر پشتیبانی می کند. شما می توانید با استفاده از VR و یا مخلوط با هدست واقعیت از هزاران برندها—از مایکروسافت HoloLens و Nreal نور به Oculus تلاش—به عنوان وسایل نقلیه برای دیدار در فضاهای مجازی.

تا کنون تجربه مورد نیاز است هر کس به جک در استفاده از هدست به منظور پیوستن به یک جلسه. امروز اما فضایی اعلام کرد که آن را راه اندازی پشتیبانی از مرورگرهای وب بر روی دسکتاپ آندروید و iOS. آه و پلت فرم است که در حال حاضر به طور کامل رایگان و برای همه است.

“در Covid ما در واقع یک مقدار شدید تقاضا — در حدود 1000 درصد افزایش” آناند Agarawala فضایی مدیر عامل شرکت و مؤسسین می گوید من در یک اتاق مجازی پر از نور خورشید و احاطه شده توسط کوه ها. “زوم است یک جایگزین خوب برای بودن با افراد دیگر در حالی که چیزی شبیه VR را به شما می دهد که سطح حضور و تجسم.”

pThis week's Spatial update lets the 3D avatars of participants with headsets interact with the 2D webcam feeds of those...

این هفته فضايی به روز رسانی اجازه می دهد تا آواتار 3D از شرکت کنندگان با هدست تعامل با 2D, وب کم, تغذیه از کسانی که بدون هدست.

عکس: فضایی

او اشتباه نیست. من دوست دارم هفته ای دوبار زوم چت با همکاران من اما قادر به ایستادگی در کنار کسی مجازی آواتار (نزدیک تر از 6 پا!) و سازمان دیده بان خود را از دست gesticulate در حالی که آنها صحبت می کند من احساس می کنم بیشتر متصل شده و متمرکز شده است. به علاوه من در یک منظره اتاق که من می تواند حرکت در اطراف و من می توانید انتخاب کنید تا و بازی با اشیاء تصادفی در حالی که گوش دادن. آن است که به طور طبیعی درگیر شدن بیشتر از خیره در یک شبکه از چهره.

تا به حال این شرکت رو به رشد است به شدت شده یک شرکت فقط خدمات با مشتریان اعم از ماتل به Pfizer. آن را به معنای به عنوان یک راه برای کسانی که در دفاتر به اتصال از راه دور با اعضای تیم در سراسر جهان, اما کار از راه دور فوق العاده شتاب با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

یعقوب Loewenstein سر از کسب و کار در حوزه فضایی و کسی که به من داد که مجازی fist bump, می گوید: فضایی اولیه مورد استفاده شده است طراحی 3D همکاری. شرکت ماتل طراحان را که خلق خود را به جلسه مجازی اتاق ها و تکرار آنها را در به طور طبیعی مشترک محیط زیست است. سپس طراحان را در این تیم از چین به نشان دادن نهایی تولید محصول به عنوان یک 3D رندر به مقایسه کار خود را و نشان می دهد تغییرات. این نوع مجازی همکاری نمی کند و فقط اجازه می دهد مردم به کار از تمام نقاط جهان آن را نیز حذف نیاز برای مردمی برای پرواز به دفاتر فقط به لحاظ جسمی دیدن توسعه محصول است.

دیگر شرکت مشتریان Loewenstein می گوید: با استفاده از فضایی که مداوم اتاق جنگ که در آن مردم در دیدار با یک یا دو بار در هفته به صورت مجازی check-ins. در حال حاضر فضایی باز به صورت رایگان و تبدیل شدن به بیشتر قابل دسترس Loewenstein امیدوار است افراد بیشتری را با استفاده از پلت فرم برای اتصال برای تمام انواع دلایل. برخی از مردمی هستند که در حال حاضر با استفاده از فضایی برای آموزش سمینارها او می گوید.

نویسنده در دیدار با تیم فضایی در یک فضای مجازی.

تصویری: فضایی

“تصویری چت واقعا ساخته شده است که برای استفاده از مورد” Loewenstein می گوید. “چت تصویری یک ابزار است که اساسا خوب برای دو چیز: بسیار مکالمات شخصی در گروه های کوچک یا بزرگ آموزشی که در آن شما لازم نیست به تداخل می کنند. اما برای هر چیزی در بین آن شکسته و که در آن ما می بینیم فضایی واقعا خیلی بیشتر تعاملی و خیلی بیشتر شخصی راه حل همکاری.”

نسخه رایگان به طور موقت به شما می دهد دسترسی نامحدود به تمام ویژگی های سازمانی. Agarawala می گوید: یک نسخه رایگان همیشه وجود دارد اما محدودیت خواهد بود در اضافه (مانند جلسه 40 دقیقه و تا سه را نجات داد پروژه اتاق) یک بار اجتماعی-فاصله سفارشات باد کردن.

در طول جلسات در فضایی من در اطراف با یک مدل 3D از کاوشگر کنجکاوی—گسترش miniaturizing و تند روی آن را با دست من به برجسته کردن قسمت های خاصی از آن را فقط مانند من تصور کنید یک مهندس ناسا ممکن است. لازم نیست خود را به مدل های 3D خود را? مهم نیست. شما می توانید یک جستجو در گوگل برای هر چیزی و low-poly مدل های 3D به طور خودکار پاپ تا از هوا نازک. آن چه من موفق به اطراف خودم را با یک بسته از سگ مجازی.

شما همچنین می توانید نوشتن یادداشت ها در مکانی خود را به اشتراک گذاری صفحه نمایش از طریق وب نرم افزار ها و سخنرانیها و ظاهرا حتی مجازی ،

فضایی با این نسخهها کار بهترین با بیش از دو نفر در تکمیل و یا واقعیت مجازی—پیوستن به در از وب خوب است علاوه بر این شامل مردمی است که لازم نیست یک هدست اما اگر تنها یک فرد دارای یک نماد مجازی تجربه کمی بی دست و پا.

هزینه همهجانبه هدست بالا است بنابراین در حالی که این سرویس بیشتر کراس پلت فرم از دیگران آن را به عنوان در دسترس به عنوان مکانی ممکن است نشان می دهد حداقل تا زمانی که هزینه های VR و AR سخت افزار پایین می آید. این شرکت می گوید این کار بر روی آی فون و برنامه های آندروید است که با استفاده از دوربین گوشی برای تمدد اعصاب مجازی آواتار تجربه در بیشتر مقرون به صرفه و قابل دسترس در سطح.

همه شما نیاز به استفاده از فضایی است که یک آدرس ایمیل برای تامین امنیت یک حساب کاربری. کسانی که با تاریخ و VR دستگاه می تواند ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از چهره خود را به ساخت یک نماد است. (نتایج … OK. و نه من یک ماهی کفال در زندگی واقعی است.) سپس شما فقط نیاز به ایجاد یک اتاق. شما می توانید مردم را دعوت به اتاق خود را از طریق یک URL وب سایت و هر کسی می تواند در پیوستن به سازمان دیده بان سرگرم کننده است. اگر شما یک سوکت هدست تلفن همراه شما باید یک virtual بدن با اسلحه که نوسان در اطراف به شما به عنوان حرکت اندام خود را در زندگی واقعی یک دهان که حرکت می کند زمانی که شما صحبت می کنید و چشم است که چشمک زدن. (و اگر شما نمی خواهید به نظر می رسد به عنوان یک شناور مستطیل شکل 2D صفحه نمایش با فیلم از وب کم خود را بر روی صفحه نمایش.)

این آواتار می تواند استفاده از برخی از لهستانی—Agarawala می گوید که در دستور کار است. اما در حال حاضر من فقط خوشحال شما می توانید یک مشت دست انداز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • چه fleeceware و چگونه می تواند به شما در محافظت از خودتان ؟
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im