‘صحبت های شبیه ساز’ احساس های مختلف زمانی که شما یک لکنت

زمانی که آخرین بار شما را در مورد گفتن یک کلمه ؟ مانند واقعی فیزیکی زبان-در-دندان فرایند از گفتن آن ؟ Plosives و fricatives از یک مجتمع کلمه خاص جای لب خود را ملاقات و یا اصلا به شکل و فشار از یک پف از هوایی که حامل یک صدا. مگر اینکه شما یک مجری شما ممکن است رفته اند و تمام عمر خود را بدون فکر کردن در مورد این. همه در همه ، اکثر مردم یاد بگیرند به صحبت می کنید زمانی که آنها در حال نوزادان. این دانش ما را از خواب بیدار با زمانی که ما به ظهور خودآگاه جهان است. هر قادر دهن فرد با چند مورد استثنا می داند که چگونه به صحبت. شما هرگز در مورد آن فکر می کنم. شما فقط باز کردن دهان خود را و صحبت می کنند.

صحبت های شبیه ساز, توسط, توسعه دهنده, خوش برخورد, بازی قرار می دهد بازیکن در سر از یک ربات است که به پازل از هجا توسط هجا چگونه به صحبت. خوانده را به برنامه نویسان ظاهرا پرید بیرون که بخشی از آن را طراحی و به منظور حفظ انسان به شکل ماشین را از بودن و خواست که قطعا انسان نیست شما به عنوان بازیکن باید به راهنمای آن را از طریق گفتگو و پس از گفتگو. این بازی به صورت کمدی با یک زبان که یک حلقه overlong مار از یک چیز و دندان است که سقوط از ربات سر اگر شما را فشار دهید آنها را بیش از حد سخت است. هر تعامل است عمدا دست و پا چلفتی و دشوار است به طوری که حتی زمانی که شما موفق شما باید دود از گوش خود را.

صحبت های شبیه ساز است که بخشی از یک سنت از “شبیه ساز” بازی های که ضعیف طراحی شده بر روی هدف تنظیم نیست در واقع شبیه سازی عمل انجام کاری اما برای ارائه کل ورزش و پوچ است. Goat Simulator آشکار نوع پایه و اساس که موجب یک دسته از مقلدان—این یک بازی در مورد کنترل یک بز فقط شما به سختی می توانید و شما فقط پرت کردن خود از بز خود در سراسر جهان باعث هرج و مرج. این سیمز نیست به معنای به بازی می شود برای مدت زمان طولانی و یا درگیر با جديت. شما بازی آنها را برای نیم ساعت در اینجا و یا وجود دارد نشان دادن آنها به دوستان giggling در مورد آنها در جریان است. در بهترین حالت شما فکر می کنم عمیقا برای یک لحظه در مورد چگونه احمقانه عمل X واقعا آیا X برابر است با راه رفتن و یا صحبت کردن با یک بز است. در بدترین حالت شما خندیدن چند لحظه و در حرکت است.

شبیه ساز بازی ها قرار نیست به شما فکر می کنم واقعا. آنها قطعا قرار نیست شما را ناراحت.

من همیشه نمی تواند به یاد داشته باشید داشتن من لکنت. به این ترتیب, آن را تا حدودی به چالش کشیدن برای توصیف. اما در واقع گاهی اوقات هنگامی که دهان من باز و کلمات هستند و قرار است به اتفاق آنها … نیست. چیزی در مورد آن گیر می شود به عنوان اگر من یک مسدود تخلیه. آن را سخت برای تلفن های موبایل معمولا صامت در آغاز عبارت “t” در برج یا “c” در می توانید. این اتفاق می افتد اغلب در آغاز جمله زمانی که من در دهان و گلو هستند فقط شروع به نوسان از یک فکر است. گاهی اوقات این بلوک های کوچک و لرزان در سخنرانی من در حالی که بار دیگر آنها را تبدیل به دیوار که من با شدت بهم زدن به.

من هرگز گفته رضایت بخش, چرا من لکنت. تا آنجا که من اطلاع دارم وجود ندارد روشن علمی ، برخی از عجیب و غریب miscommunication بین مغز و اندام. وقتی که من بچه بودم آنها flattered من من گفتن که ذهن من بود به سادگی در حال حرکت سریع تر از دهان من می تواند نگه دارید تا. هر چه دلیل شروع کردم به دیدن یک گفتار درمانگر قبل از اینکه من به اندازه کافی به انجام قبل از مدرسه. آن را بدتر شد و پس از آن; یک lisp در کنار لکنت. من تو را دیدم یک گفتار درمانگر به طور منظم تا زمانی که من حدود 15 بود. ترین روز در حال حاضر شما نمی خواهد می دانم که من آن را داشته باشد. آن بیرون می آید بیشتر زمانی که من تاکید دارم خسته یا مضطرب است. حتی پس از, به نظر من صحبت کردن یک عملکرد ثانویه از یگانگی خویشتن. راه رفتن و نگاه کردن به اطراف دست زدن به نوشتن این توابع اولیه. صحبت کردن در ثانویه است. اگر چیزی را اشتباه می رود, آن شروع به لغزش.

در اولین مرحله از صحبت های شبیه سازمن در یک تاریخ را با یک همکار و تلاش برای فشار comically نوشته شده لاس و شاخص من نوشیدنی سفارش. اما در ذهن من من پشت در مدرسه ابتدایی. که زمانی که آن را بدترین. برخی از روزها من به سختی می تواند صحبت کردن در همه. من می خواهم به طور مداوم غرق توسط افراد دیگر قطع شده و قطع. صحبت های شبیه ساز بازدید این همان دکمه برای من. این مبارزه کوره به این مسخره ربات دهان حرکت نمی کند و من مات و متحیر کردن و یا جلو و برخی گرم و شناخت از من. از آن بدتر است. من خود به خود شروع به یاد تکنیک من آموخته بود به تسکین من لکنت. آهنگسازی برای تلفن های موبایل به فشار از طریق آنها: tuhhhhhhh-ake برای دریافت از طریق انسداد در یک کلمه مانند را; luhhhhake برای یک کلمه مانند دریاچه. به یاد داشته باشید و نفس عمیق بکشید. مکث و تنفس قبل از تلاش دوباره. اجازه ندهید افراد دیگر وقفه شما و یا پایان جملات خود را. انتخاب نیست یک کلمه جدید. هدف این است که فقط به درک. آن را قادر به می گویند آنچه شما می خواهید می گویند زمانی که شما می خواهید به آن را می گویند.

صحبت های شبیه ساز طراحی نمی به من ضربه, ضربه امتیاز خیلی موثر است. آن را به احتمال زیاد نیست طراحی شده است تا منعکس کننده زندگی واقعی بیان موانع در همه. به جای آن احساس می کند به طور گسترده تر با هدف اضطراب اجتماعی خود را ترس از دیده شدن به عنوان یک خارجی در موقعیت های استرس زا بودن خواست به عنوان یک نپرداخته است در محل کار و یا در یک تاریخ. و البته آن را با هدف گرفتن چند عصبی می خندد. اما این یک بازی در مورد اضطراب اجتماعی یا با وجود حضور حاشیه مکانیک مانند تماس چشمی است که به طور گسترده تر علاقه مند به تعامل اجتماعی مانند: آن را در مورد صحبت کردن به عنوان یک مکانیک کابوس. و که نمی تواند کمک کند اما افزایش برخی از سوالات. سوالاتی مانند چرا شواهدی وجود دارد که در زندگی واقعی بیان موانع در نظر گرفته شد که حتی یک سنگ محک برای این عنوان را توسعه ؟ و یا زمانی که تجربه من نشان داده شده توسط یک ضعیف ساخته شده ربات باید من احساس توهین?

من باور نمی کنم برای یک لحظه که صحبت های شبیه ساز در نظر دارد به من توهین. اما آن را احساس می کند ناشیانه ساخته شده است. را QWOPیک بازی است که به طور مشابه defamiliarizes و احمقانه عمل راه رفتن. من نمی توانم صحبت می کنند, چگونه آن را احساس می کند به بازی QWOP با یک موتور از کار افتادگی, اما آن را به یک بازی ساخته شده است به طور کامل در سراسر شادی از موفقیت غیر منتظره. هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید اما بهتر; بازی نمی کند مسیر خود را شکست اما خود را به بیشترین مسافت طی شده. صحبت کردن شبیه سازاز سوی دیگر دارای سوء ظن متر می شود که بالاتر از هر شکست. هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید اما به سختی دریافت کنید.

به سختی گرفتن این است که چگونه من در مورد احساس صحبت کردن برای بیشتر از زندگی من. که گمان می کنم باعث می شود زبان شبیه ساز دقیق ترین شبیه سازی از داشتن یک مانع سخنرانی من تا کنون ایفا کرده است. اما لازم نیست که برای یک پیشنهاد است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل SpinLaunch فضای صنعت بهترین راز نگهداری
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • الفبا را از دیگر مخفی محاسبات کوانتومی تیم
  • تاری مرزهای کار از خانه پدر و مادر
  • آینده از مرگ tech هیچ قوانین—و در عین حال
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر