فیلترهای ویژه ای در کمک می کند رنگ کور دیدن رنگ های بهتر مطالعه می یابد

جدید UC Davis چشم مرکز پژوهش های انجام شده در همکاری با فرانسه INSERM سلول های بنیادی و مغز موسسه تحقیقات نشان داده است که ویژه و انحصاری عینک مهندسی با مشخصات فنی پیشرفته طیفی شکاف فیلتر افزایش دید رنگ برای کسانی که با شایع ترین نوع قرمز-سبز کمبود دید رنگ (“غیر عادی trichromacy”). قابل توجه توانایی شناسایی و تجربه گسترده رنگ نیز نشان داد که کور رنگی تست افراد پوشیده نیست ،

حداقل هشت نفر در 100 نفر (8%) و 200 (0.5%) رنج می برند از قرمز-سبز کمبود دید رنگ (CVD) در مجموع 13 میلیون در آمریکا و 350 میلیون نفر در سراسر جهان است. در حالی که کسانی که با رنگ طبیعی چشم انداز دیدن بیش از یک میلیون رنگ و سایه آن با CVD ببینید بسیار کاهش طیف وسیعی از رنگ. مردم با CVD تجربه رنگ به عنوان خاموش تر و شسته و برخی از رنگ ها باعث سردرگمی یا مشکل تر به افتراق. با مدرک کارشناسی و دانشجوی کارشناسی ارشد بدن در حدود 40,000, UC Davis دارای حدود 1700 نفر با قرمز-سبز CVD.

مطالعه ارزیابی تاثیر طیفی درجه یک فیلتر بر افزایش رنگی پاسخ از ناظران با رنگ قرمز-سبز CVD بیش از دو هفته از استفاده. فیلتر (EnChroma عینک) طراحی شده برای افزایش جدایی بین کانال های رنگ برای کمک به افراد مبتلا به کوررنگی دیدن رنگ تر vibrantly به وضوح و مجزا است.

پژوهش منتشر شده در زیست شناسی کنونی بود CVD شرکت کنندگان پوشیدن فیلتر مخصوص عینک و یا دارونما ، بیش از دو هفته نگهداری آنها خاطرات و دوباره آزمایش در روز 2 4 و 11 اما بدون پوشیدن عینک. محققان دریافتند که با پوشیدن فیلتر, عینک, افزایش پاسخ به رنگی و کنتراست پاسخ در افراد با رنگ قرمز-سبز رنگ کوری. معلوم نیست چه مدت بهبود طول می کشد و بدون استفاده از فیلترهای اما شواهد نشان می دهد که این اثر همچنان ادامه دارد, برای برخی از زمان.

“تمدید استفاده از این عینک افزایش رنگی پاسخ در کسانی که با غیر عادی trichromacy (قرمز-سبز کمبود دید رنگ)” گفت: John S. ورنر استاد برجسته چشم پزشکی و یک رهبر در چشم انداز علم در دانشگاه UC Davis سلامت. “ما دریافتیم که استفاده مداوم بیش از دو هفته نه تنها منجر به افزایش کنتراست رنگی, پاسخ, اما مهمتر از این پیشرفت همچنان ادامه داشت زمانی که تست شده و بدون فیلتر در نتیجه نشان دادن تطبیقی بصری پاسخ.”

ورنر به ذکر است که این اثر را نمی توان با broad-band فیلتر فروخته شده به عنوان ایدز به رنگ کور. او و پژوهشی همکاران بر این باورند يافتههای حاصل از مطالعه نشان می دهد که تغییرات photoreceptor سیگنال فعال کردن یک پلاستیک پست-receptoral بستر در مغز است که به طور بالقوه می تواند برای بهره برداری بصری توانبخشی.

“زمانی که من پوشیدن عینک بیرون تمام رنگ ها بسیار پر جنب و جوش و چربی های اشباع شده و من می توانم نگاهی به درختان و به طور واضح بگویید که هر درخت کمی سایه های مختلف از رنگ سبز نسبت به بقیه گفت:” الکس Zbylut یکی از رنگ کور شرکت کنندگان در این مطالعه که دارونما عینک برای اولین بار و پس از آن تلاش ویژه فیلتر نسخه پس از آن. “من تا به حال هیچ ایده چگونه رنگارنگ جهان است و احساس می کنید این عینک می تواند کمک به رنگ افراد نابینا بهتر حرکت رنگ و درک جهان است.”

واکنش از دیگر شرکت کنندگان در مورد تجارب خود را با این عینک می توان در مکمل بخش از زیست شناسی کنونی مقاله.

ورنر نویسنده سرب از مطالعه منتشر شده متعدد علمی آثار و اهدا شد معتبر 2015 Verriest مدال بین المللی رنگ چشم انداز جامعه است.

نویسندگان در این مطالعه با عنوان “تطبیقی تغییرات در دید رنگ از دراز مدت فیلتر استفاده غیر عادی اما طبیعی نیست Trichromacy,” عبارتند از: Kenneth Knoblauch از دانشگاه Université de Lyon و Inserm سلول های بنیادی و مغز موسسه تحقیقاتی در فرانسه و برنان مارش-آرمسترانگ یک دانشجوی پزشکی در حال حاضر در دانشگاه سان دیگو. این پژوهش با حمایت موسسه ملی چشم و کمک های مالی از LABEX قشر دانشگاه د لیون که توسط تحقیقات ملی فرانسه آژانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر