خاص باکتری های روده ممکن است همراه با ريوی خون فشار خون بالا

محققان شناسایی متمایز مجموعه ای از باکتری های موجود در روده که ممکن است به کمک و پیش بینی توسعه ریوی خون فشار خون بالا (PAH) با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده امروز در این انجمن قلب آمریکا مجله فشار خون بالا.

PAH یک بیماری مزمن و پیشرونده بیماری است که در آن شریان ها که عرضه خون به ریه ها تنگ شده و در نتیجه علائمی مانند تنگی نفس و تپش قلب و خستگی و دیگران. در PAH, مداوم فشار خون بالا در ریه شریان ها باعث می شود سمت راست قلب کار بیش از حد سخت برای پمپ خون منجر به نارسايی قلب راست (ناتوانی قلب برای پمپ خون به اندازه کافی). آن است که بسیار کمتر از فشار خون سیستمیک که نشان دهنده نیروی خون در حال حرکت از طریق رگ های خونی در سراسر بدن.

هر کس مجموعه ای از باکتری ها در روده-شناخته شده به عنوان microbiota-که کمک به هضم. محققان دریافتند که داشتن خاص microbiota مشخصات در روده خود پیش بینی حضور PAH با 83 درصد دقت و صحت.

“ما نشان داد برای اولین بار است که خاص باکتری های موجود در روده ها در افراد با PAH. در حالی که زمان PAH درمان تمرکز بر روی ریه در ریه/روده محور می تواند باز کردن درب به درمان های جدید و متمرکز در سیستم گوارشی” گفت: Mohan Raizada دکتری سرب مطالعه نویسنده و استاد برجسته در بخش فیزیولوژی و عملکرد بيولوژيک در دانشگاه فلوریدا warrington کالج پزشکی در گینسویل, فلوریدا.

برای مطالعه نمونه مدفوع جمع آوری شد از 18 PAH بیماران و 12 نفر بدون سابقه بیماری قلبی. این microbiota DNA از نمونه مدفوع جدا شد و توالی. این آزمایش نشان داد یک گروه از باکتری های منحصر به فرد در PAH بیماران بودند که در ارتباط با PAH.

این اولین بار است که ارتباط بین مجموعه های خاص از باکتری ها و ریوی خون فشار خون بالا. این اولین بار است که باکتری های روده متصل شده به شرایط پزشکی. انواع مختلف microbiota روده پروفیل های مرتبط شده اند به انواع بیماری های قلبی و عروقی از جمله فشار خون بالا.

“ما بسیار شگفت زده برای دیدن این ارتباط در یک گروه کوچک از افراد مورد مطالعه” گفت: Raizada. “آن معمولا نیاز به صدها نفر از بیماران برای رسیدن به چنین اهمیت است.”

Microbiota روده به طور مداوم در حال تغییر با توجه به آنچه می خوریم, ما, محیط زیست و به خصوص ما آرایش ژنتیکی. اما Raizada گفت: باکتری های مرتبط با PAH منحصر به فرد هستند و به نظر نمی رسد تغییر: “ما معتقدیم که این خاص باکتری های ثابت هستند.”

اگر نتایج معتبر می باشند در یک مطالعه بزرگتر محققان گفت که منحصر به فرد باکتریایی مشخصات می تواند کمک به تشخیص PAH اولیه احتمالا به جای تهاجمی قلب کاتتریزاسیون است که امروز استفاده می شود برای تشخیص این بیماری است. همچنین انواع جدید درمان متمرکز بر تغییر میکروبیوم روده از PAH بیماران می تواند توسعه یافته ارائه جدید امید برای متوقف کردن پیشرفت این بیماری است.

یکی دیگر از سوال مهم تحقیق این است که چگونه باکتری های روده اثرات ریه ها از PAH بیماران. “ما نمی دانیم که اگر و چگونه روده باکتری ها و ویروس ها را راه خود را به ریه ها گفت:” Raizada. “برخی از مطالعات با اشاره به افزایش شیوع در روده نشت در میان افراد مبتلا به پرفشاری خون ریوی که ممکن است اجازه می دهد برخی از باکتری های روده به جریان خون و گردش به ریه ها که در آن آنها می توانند باعث التهاب و منجر به تغییرات عروقی.”

“هنوز هم وجود دارد این سوال که آیا خاص microbiota مرتبط با PAH است که علت یا نتیجه از این بیماری در نتیجه تحقیقات بیشتری مورد نیاز است” به این نتیجه رسیدند Raizada.

Co-نویسنده: Seungbum کیم Ph. D.; Katya Rigatto Ph. D.; Marcelo Gazzana, M. D., Ph. D.; Marli Knorst, M. D., Ph. D.; Elaine ریچاردز, Ph. D.; Carl Pepine, M. D. نویسنده آشکار هستند در این مقاله.

مطالعه بودجه توسط کمک های مالی از موسسه ملی بهداشت (NIH), NIH مرکز ملی تحقیقات منابع و وزارت دفاع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر