عنکبوت زیست شناس تکذیب سوء ظن گسترده داده های تقلب در حیوانات شخصیت تحقیقات

حیوانات شخصیت محقق Jonathan Pruitt است زیر آتش خود را در مورد داده ها در شبکه های اجتماعی از عنکبوت.

این یک بد از چند هفته رفتاری بوم Jonathan Pruitt—دارنده یکی از معتبر کانادا 150 صندلی تحقیقات—و آن را ممکن است خیلی بدتر است. چه شروع با سوال در مورد دیتا در یکی از Pruitt مقالات اتحاد هایش به رسانه های اجتماعی–سوخت رسوایی در این زمینه از حیوانات, شخصیت, تحقیقات, با ده ها تن از مقالات در عنکبوت ها و سایر بی مهرگان در حال بررسی توسط نمرات دانش آموزان و دانشجویان مقطع فوق دکترا و دیگر نویسندگان برای مشکل داده است.

در حال حاضر دو مقاله همكاري با Pruitt در حال حاضر در دانشگاه مک مستر شده اند کردهاند برای اطلاعات ناهنجاری; زیست شناسی حروف است که انتظار می رود به حذف یک سوم در روز. و بیشتر Pruitt همکاری نویسندگان نگاه بالقوه بیشتری داده و مشکلات آنها را پیدا کنید. همه مقالات با استفاده از داده های جمع آوری شده و یا سرپرستی Pruitt بسیار پربار محقق که متخصص در اجتماعی عنکبوت هستند که تحت نظارت و کسانی که در زمینه پیش بینی وجود خواهد داشت بسیاری از retractions. این دیوانگی است حتی به دست آورده توییتر هشتگ#PruittData.

در عین حال حتی یکی از محققان که در ابتدا جستوجو کرد Pruitt داده اخطار می دهد که آنچه اتفاق افتاده است هنوز مشخص نیست. “وجود دارد هیچ مدرکی سخت است که [Pruitt را] داده ها ساخته می گوید:” رفتاری محیط زیست نیلس Dingemanse از دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ (LMU).

همانطور که برای Pruitt او را در وسط 4 ماه از کار میدانی در استرالیا و جنوب اقیانوس آرام و اصرار شده است وجود دارد هیچ اطلاعات ساخت و یا تقلب گفت: مسائل مربوط به داده ها در حال تمام اشتباهات است. “این اشتباهات نه بی سابقه در مدیریت داده ها,” او گفت: علمخودی در یک تماس تلفنی در روز پنج شنبه شب زمان ایالات متحده اولین مصاحبه خود پس از retractions. با اینحال “اگر یک دانشمند نمی تواند مراقب باشید که به عنوان بزرگ کیفرخواست به عنوان کسی که در اطراف می رود و تنظیم داده ها. … من درک مقدار از وقت مردم را صرف به حرکت این وضعیت نسبتا.”

یک دانشگاه مک مستر سخنگو گفت: این دانشگاه است که “آگاهی از اتهامات در مورد جاناتان Pruitt” است اما نظر بیشتر در مورد این موضوع. یک دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا سخنگو همچنین می گوید: مدرسه آگاه است از اتهامات در مورد Pruitt که در سمت چپ و موقعیت علمی وجود دارد در اکتبر سال 2018 برای کانادا. “در حالی که ما نمی توانیم به بحث در مورد موارد خاص حفظ بالاترین درجه از صداقت در همه تحقیقات و تلاش ضروری است به ماموریت ما است. ما باید قوی روش در دانشگاه ما به آدرس نمونه از تحقیقات سوء و ما را در همکاری با سایر نهاد انجام تحقیقات” او اشاره کرد در یک ایمیل.

به عنوان تفرقه به عنوان retractions می تواند رفتاری محیط زیست امیدوارند برای کنترل آسیب به خود را در این زمینه شهرت با باز بودن خود را در مورد تحقیقات و جزئیات آنها را در وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی. “این ممکن است لکه دار میشه ولی این چیزی است که ما فقط باید به آب و هوا می گوید:” لی سیمونز رفتاری بوم شناس در دانشگاه غربی استرالیا است. حتی خارجی ها به این رشته در حال توجه از تلاش در شفافیت. “این است که بسیار سخت برای جلوگیری از تقلب (در صورتی که آنچه در اینجا اتفاق افتاده است) اما [پاسخ] باید یک مدل برای پاسخ به آن” ست فینیگان یک paleobiologist در دانشگاه کالیفرنیا (UC) برکلی است.

اگر چه برخی از محققان توییتی که این امر نشان دهنده عدم دقت علمی در حیوانات مطالعات رفتاری—و به ویژه در اسناد و مدارک از حیوانات, شخصیت, Pruitt همکاران شتابزده رد آن. “این یک ناخالص اغراق بگویم این است که در حال حاضر مرگ و از میدان” Dingemanse می گوید.

او اضافه می کند که او همیشه نگرانی در مورد Pruitt رویکرد به جمع آوری داده ها نگران کننده است که Pruitt گیلاس برداشت داده ها برای حمایت از ایده های خود را. بنابراین زمانی که یک محقق جوان آمد به او را با سوال در مورد یک کاغذ در آمریکا طبیعت همكاري با Pruitt او استخدام رفتاری محیط زیست اریک Postma و تام Tregenza از دانشگاه اکستر و LMU را پتری Niemela به پروب آن داده است. آنها زد شبیه سازی آزمایش کنید تا ببینید که آیا آنها می تواند توضیح دهد که چگونه داده ها ممکن است به طور طبیعی تولید شده. آنها نمی تواند. “ما به سادگی پیدا کردن وجود دارد بیش از حد بسیاری از تکرار از همان نقاط داده ها,” Dingemanse می گوید.

او سپس با نزدیک شدن Pruitt همکاری نویسنده کیت Laskowski یک رفتاری بوم شناس در دانشگاه UC Davis, Daniel Bolnick سردبیر آن مجله. Laskowski هم طلبه کار و نشد بیشتر سوال داده ها برای اولین بار در این مقاله و سپس در دو مقاله دیگر او می خواهم با همكاري Pruitt; او شده بود تنها منبع حیوانات داده ها برای تجزیه و تحلیل از چگونگی تعاملات اجتماعی تقویت حیوانات شخصیت و تاثیر آن زنده ماندن است.

Pruitt که تحقیقات انجام شده در ایالات متحده بودجه توسط بنیاد ملی علوم (NSF) برای تقریبا 10 سال قبل از کانادا فریب او را با اعطای $350,000 سالانه برای 7 سال ارائه Laskowski و Bolnick چند توضیح برای این ناهنجاری آنها می گویند اما در نهایت توافق به جمع شدن اولیه کاغذ که اعلام شد در ژانویه 17. چند روز بعد Laskowski توییتی ترس او را که در مقالات دیگر او انجام داده بود با Pruitt مورد به صورت همان سرنوشت. “من هیجان زده به می گویند که وجود دارد مشکلات مشابه در داده های خام از یکی دیگر از مقالات من—این مقاله توسط شرکت کردهاند بیش از حد.”

پس از آن برای اولین بار جمع شدن Bolnick یک رفتاری بوم شناس در دانشگاه کانکتیکات Storrs, دریافت ده ها تن از ایمیل های برخی از ناشناس ابراز نگرانی در مورد مقالات دیگر مربوط به Pruitt. او فرستاده کسانی که ایمیل به تحقیق و یکپارچگی در مک مستر و هشدار مجلات دیگر. این هفته در وبلاگ محیط زیست-اوو اوو-سازگار با محیط زیست او توضیح داد که دخالت خود را به تاریخ و اعلام کرد که ایجاد یک سند گوگل تدوین Pruitt مقالات در نگاه با جزئیات بیشتر در مورد چگونه داده ها جمع آوری شد و در حال حاضر به تازگی و تحليل قرار گرفت. “من بسیار نگران آن است که مردم همکاری با او خواهد بود قیری با همان برس” Bolnick می گوید. “قطعا وجود دارد مقالات وجود دارد [co-نوشته شده توسط Pruitt] که در آن افراد دیگر جمع آوری داده ها و به نظر من کسانی که مقالات به صدا و قابل اعتماد است.”

گلسرخ پینتر-Wollman یک رفتاری بوم شناس در دانشگاه لس آنجلس است که در میان کسانی که به طور ناگهانی reevaluating کار خود را با Pruitt. علاقه مند به حیوانات تعاملات و شبکه تحلیل او همکاری با Pruitt 5 سال پیش. او “یک همکار و یک دوست مورد اعتماد” او می گوید و با هم آنها را منتشر کرده اید تقریبا 20 مقاله. Pruitt هشدار داده او را به اولین جمع شدن 2 هفته پیش شده است و او تقلا پس از آن برای مقابله با اخبار. او با اعتماد به نفس از خود و دانش آموزان کار و اطمینان از دیگران در Pruitt آزمایشگاه که داده های خود را در حال صدا “بنابراین ما در حال تمرکز بر روی داده های جمع آوری شده و سرپرستی توسط جاناتان” او می گوید. که شامل نوشتن برنامه های کامپیوتری به سر و گوش آب داده بی نظمی از قبیل کپی اطلاعات و یا توالی خاصی از اعداد است که اصلا انتظار اتفاقی. “این نوع از پزشکی قانونی است که من هرگز تصور نمیکردم که به انجام,” او می گوید. در حال حاضر او در بر داشت سه مقاله از او می خواهد به عقب و در حال بررسی است ،

او یک متقاضي در بیانیه منتشر شده 29 ژانویه توسط Ambika Kamath, یک رفتاری بوم در UC برکلی و سابق Pruitt postdoc و Pruitt آزمایشگاه اعضا و همکاران امیدوار به رسیدن به پایین از این مشکلات است. “ما در حال کار به عنوان یک جامعه برای ایجاد یک منبع که در مورد مقالات قابل اعتماد هستند” پینتر-Wollman می گوید. “اما آن را یک تراژدی برای من. من از دست یک همکار مورد اعتماد.”

من امیدوارم که این به همه معلوم است که او با بی دقتی شده است. اما اگر او به جعل داده و سپس او را به پرداخت قیمت.

سوزان Reichert دانشگاه تنسی ناکسویل

بسیاری از مردم عزادار. “من ویران شده ام” می گوید Pruitt سابق تحصیلات تکمیلی, مشاور سوزان Reichert یک رفتاری بوم شناس در دانشگاه تنسی ناکسویل; سوء ظن نیز مطرح شده درباره Pruitt را به عنوان رساله دکتری در عنکبوت. خروجی و پر انرژی, Pruitt در نظر گرفته شده است هوشمند و خلاق و مشارکتی. “او بسیار به اشتراک گذاری کار خود را با افراد دیگر و [با] اعتبار” Reichert می گوید.

رفتاری اغلب کارشناسان محیط زیست در تلاش برای دریافت کمک های مالی خود را برای کار میدانی اما Pruitt شده است به خوبی پشتیبانی می کند. پس از سال 2014 او برگزار شد و سه کمک های مالی از NSF در مجموع $600,000 و او نیز تا به برخی از کمک های مالی از ایالات متحده موسسه ملی بهداشت ، کانادا انتخاب او برای یکی از آن وقف صندلی ایجاد شده برای این کشور در سالگرد 150 به نظر می رسید به سیمان را به عنوان یک سوپراستار جوان در این زمینه است.

Pruitt می گوید او متعجب و متحیر از آنچه اتفاق می افتد. پس از اولیه جمع شدن به او می گوید علمخودی “هر روز صبح وقتی از خواب بیدار شد مختلف ایمیل ناشناس نظر گرفتن موضوع را با مجموعه داده های مختلف و یک کاغذ های مختلف. … آیا آنها فکر می کنم من فقط کپی کردن و چسباندن یک صفحه گسترده? من فکر نمی کنم من می خواهم انجام دهد.”

در ابتدا او در نزاع تویت—اما دیگر هیچ. “بسیاری از صداها و آنها آنقدر با صدای بلند و متنوع وجود دارد هیچ راهی برای پرداختن به آن است.” او می گوید: او با تمرکز بر کار میدانی خود تنظیم حشرات تله در سراسر اقیانوس آرام جنوبی قبل و بعد از طوفان آمار به یاد بگیرند که چگونه گونه های مختلف تحت تاثیر قرار توسط این فوق العاده ای داشتند. سال گذشته او گزارش داد که او در آن کار داده های جمع آوری شده در عنکبوت, قبل و بعد از ایالات متحده طوفان. این یکی از مقالات در حال حاضر در حال بررسی.

Pruitt می گوید او هیچ انتظارات است که او قادر خواهد بود برای ادامه در رفتاری محیط زیست گفت: او می داند که او از دست داده اعتماد همکاران خود را در مورد داده های خود را. اما این طوفان داده ها مفید خواهد بود بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد به او می گوید. “اگر من در آتش و طول عمر [کوتاه] من را تخصیص آنها به محقق دیگری.” او نگران است که در هر انقباض اتفاق می افتد, حتی بی ضرر اشتباهات در داده های خود و یا آزمایش خواهد بود علت بیشتر retractions. این یک نگرانی است که Dingemanse سهام. چنین بازرسی دقیق از داده ها اغلب به نوبه خود چیزی مهم نیست که چگونه به خوبی جمع آوری شده و وارد شده به او می گوید. “اگر شما نگاهی به من داده [از این راه] شما همچنین ممکن است می آیند تا با علل نگرانی” Dingemanse می گوید.

با توجه به Bolnick, 23 مجلات در حال بررسی Pruitt مقالات. و جامعه احساس راه خود را از طریق مشکل است. “هیچ چیز مثل این تا به حال اتفاق افتاده است در نظم و انضباط ما می گوید:” سیمونز که سردبیر رفتاری با محیط زیست.

سیمونز گذشته 3 روز پدیده هنگامی آشکار شد بیش از 11 مقاله Pruitt نوشته شده برای مجله خود را رفتن به یک مخزن داده ها در حال حاضر لازم الاجرا توسط مجله خود و دیگران به بررسی داده های خام. در عین حال او با ابراز تاسف است که اولیه hashtag—#Pruittgate—بیش از حد وجابجا و فکر می کند که “ما باید تا آنجا که ما می تواند جلوگیری از شکار ساحره.”

هنوز حتی Pruitt را سرسخت هواداران می خواهم برای دیدن این وضعیت حل شود. “من امیدوارم که این به همه معلوم است که او شده است بی دقتی” Reichert می گوید. “اما اگر او به جعل داده و سپس او را به پرداخت قیمت.”

با گزارش توسط اریک Stokstad.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر