گسترش ویروس آنفولانزا در محیط بیمارستان مشترک

یکی در چهار بستری با آنفلوانزا در یک فصل نشان داد نشانه هایی از تبدیل شدن به آلوده در طول مراقبت. این روشن است از یک دانشگاه گوتنبرگ پایان نامه در مورد گسترش آنفلوانزا در بیمارستان و چگونه این مشکل را می توان رفع نمود.

یکی از مطالعات انجام شده در این پایان نامه بر اساس یک بررسی از سوابق پزشکی از تمام 435 بستری بیماران در بیمارستان دانشگاه Sahlgrenska که آزمایشگاه تایید influenza (flu) در طول فصل 2016-2017.

این بیماران 114 نفر (26 درصد) بودند به عنوان طبقه بندی شده بهداشت و درمان-همراه است. این بیماران پذیرفته شده بود به دلیل دیگر و شروع علائم آنفلوانزا برگزار نشد تا 48 ساعت یا بیشتر پس از پذیرش.

دقیق تجزیه و تحلیل ژنتیکی ویروس در نمونه ها نیز انجام شد. این تجزیه و تحلیل نشان داد که یک ارتباط ژنتیکی بین آنفولانزا ویروس در نمونه های گرفته شده از اختراعات ماندن در همان بخش در عرض یک هفته.

“علاوه بر این ارتباط در زمان و فضا یک نوع از شواهد DNA مانند از صحنه جرم مورد استفاده قرار گرفت. به طور کلی teher را پشتیبانی قوی برای انتقال عفونت در بیمارستان می گوید:” مارتینا Sansone, دکترا اخیر دکترا در آکادمی Sahlgrenska دانشگاه گوتنبرگ و مشاور در بیماری های عفونی و بیمارستان بهداشت در بیمارستان دانشگاه Sahlgrenska.

“نسبت که آلوده شد در بیمارستان بود و حتی بالاتر از من فکر کردم این امر می تواند — و پس از همه این کار من است” او ادامه می دهد. “این تحقیقات منطقه نیست به خصوص به خوبی مورد بررسی قرار گیرد.”

بیست و شش نفر در گروه مورد مطالعه درگذشت. اکثریت بودند مسن و بیماران قلبی و یا بیماری های ریوی و آنفلوآنزای فصلی از 2016-2017 در نظر گرفته شد نسبتا شدید است.

بر اساس مطالعات دکترای خود را در تمامیت خود را — از جمله آنفولانزا شیوع در کونگلو بیمارستان — Sansone آمده است که انتقال آنفلوآنزا در بيمارستان شایع است.

کمبود تخت شناسایی شده است به عنوان یک عامل کلیدی در این زمینه است. عدم تک اتاق ها نیز منجر به انتقال بیماران در بیمارستان و این به نوبه خود می تواند اضافه کردن به گسترش عفونت است.

“شده است وجود دارد اغراق آمیز تمرکز بر اندازه گیری سرب بار در اورژانس و در برش صبر کنید بار. گاهی اوقات تصمیم به یک بیمار در بیمارستان گرفته شده است بیش از حد به سرعت و قبل از تشخیص کامل است و خطر یک فرد بودن عفونی شناخته شده است وجود داشته باشد. من هم فکر می کنم کارکنان گاهی اوقات می یابد آن را سخت به درک این واقعیت است که یک بیمار می تواند نشان دهنده یک خطر برای دیگری.”

تشابه با COVID-19 واضح هستند Sansone فکر می کند. دستگاه تنفسی از علائم شایع هستند و ممکن است خفیف. در فصل آنفولانزا بیش از حد برنامه ریزی شده مراقبت ممکن است به تعویق افتاد و بیماران نیاز به نگهداری می شود جدا شده در محیط بیمارستان.

“در سوئد بیمارستان های ما شده اند بسیار باز به اعضای خانواده و همچنین دیگران را با تعداد زیادی از مردم از آمدن و رفتن. چرا باید جداگانه آنفولانزا بخش در همان راه به عنوان ما COVID-19 بخش?” او شگفتی.

“مهم نیست برای ما برای کاهش تعداد مخاطبین انجام سریع آنفولانزا تست در اتاق اورژانس و افزایش واکسیناسیون نرخ. امروز حدود 50 درصد از جمعيت سالمندان در سوئد هستند و در مقابل واکسن آنفلوآنزای فصلی شده که هدف از 75 درصد” Sansone می گوید.

عنوان: اپیدمیولوژی عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی با تمرکز بر در-بیمارستان انتقال آنفلوانزا; http://hdl.handle.net/2077/63619

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه گوتنبرگ. Original نوشته شده توسط Margareta Gustafsson Kubista. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر