حوادث رانندگی منجر به مرگ در ایالات متحده سنبله 6 درصد در طول هفته کاری پس از “spring forward” برای نور روز صرفه جویی در زمان و در نتیجه در حدود 28 اضافی مرگ و میر در هر سال با توجه به جدید دانشگاه کلرادو بولدر پژوهش است.

مطالعه منتشر شده در تاریخ 30 ژانویه در مجله زیست شناسی کنونینیز یافت می شود که دورتر غرب زندگی یک فرد در خود منطقه هم بالاتر خطر یک تصادف مرگبار که در هفته.

“مطالعه ما فراهم می کند اضافی دقیق شواهد که تبدیل به نور روز صرفه جویی در زمان در زمستان منجر به منفی ایمنی و بهداشت اثرات” گفت: ارشد نویسنده Celine Vetter استادیار فیزیولوژی یکپارچه. “این اثرات در تصادفات جادهای واقعی هستند و این مرگ و میر می توان جلوگیری کرد.”

یافته های آمده در زمانی که ایالات متعدد از جمله اورگان و واشنگتن و کالیفرنیا و فلوریدا هستند با توجه به انجام دور با سوئیچ به طور کامل و نصب تحقیقات نشان می دهد خوشه در حملات قلبی, سکته مغزی, محل صدمات و مشکلات دیگر در روز پس از زمان تغییر دهید.

برای مطالعه — بزرگترین و دقیق ترین تا به امروز به بررسی ارتباط بین تغییر زمان و کشنده حوادث وسایل نقلیه موتوری — این پژوهشگران تجزیه و تحلیل 732,835 حوادث ثبت شده از طریق مرگ و میر در ایالات متحده تجزیه و تحلیل سیستم گزارش دهی از سال 1996 تا سال 2017. آنها از مطالعه حذف شدند آریزونا و ایندیانا که در آن نور روز صرفه جویی در زمان بود همواره مشاهده شده است.

پس از کنترل عوامل مانند سال های نجومی و بعد از آنها یافت مداوم افزایش تصادفات منجر به مرگ در این هفته پس از بهار زمان تغییر دهید. قابل توجه که سنبله نقل مکان کرد و در سال 2007 زمانی که سیاست انرژی قانون تمدید نور روز صرفه جویی در زمان برای شروع در دومین یکشنبه ماه مارس به جای اولین دوشنبه در ماه آوریل است.

“قبل از سال 2007 ما شاهد خطر افزایش در ماه آوریل و زمانی که نور روز صرفه جویی در زمان نقل مکان کرد و تا مارس بنابراین خطر افزایش” گفت: Vetter. “که به ما اعتماد به نفس بیشتری که خطر افزایش مشاهده می کنیم در واقع نسبت به نور روز صرفه جویی در زمان سوئیچ و نه چیز دیگری.”

با ورود مارس 9 نور روز صرفه جویی در زمان, ساعت شیفت به جلو توسط یک ساعت و بسیاری از مردم از دست خواهد در خواب و رانندگی برای کار در تاریکی — هر دو از عوامل است که می تواند کمک به سقوط.

کسانی که در لبه غربی از وقت خود را در منطقه در مکان هایی مانند آماریلو تگزاس و سنت جورج یوتا در حال حاضر کمتر خواب به طور متوسط بیش از همتایان خود در شرق — در حدود 19 دقیقه کمتر در هر روز تحقیقات نشان می دهد — به این دلیل که خورشید بالا می رود و مجموعه بعد اما آنها هنوز هم باید در محل کار هنگامی که هر کس دیگری می کند.

“آنها در حال حاضر تمایل به بیشتر منحرف و محروم از خواب و زمانی که شما انتقال به نور روز صرفه جویی در زمان باعث می شود چیزهایی بدتر” گفت: اولین نویسنده Josef فریتز یک پژوهشگر فوق دکترا در گروه فیزیولوژی یکپارچه. در چنین مناطق غربی سنبله در تصادفات منجر به مرگ بیش از 8 درصد مطالعه در بر داشت.

افزایش در ضربات حق دور در یکشنبه که ساعت بهار به جلو و فله اضافی تصادفات منجر به مرگ در آن هفته در صبح رخ می دهد.

تغییرات در حادثه الگوهای نیز رخ می دهد پس از “سقوط” زمان تغییر این مطالعه نشان داد با کاهش در حوادث و سنبله در شب هنگامی که تاریکی می آید هر چه زودتر.

زیرا آنها تعادل هر یک از دیگر وجود دارد هیچ تغییر کلی در حوادث در “سقوط” در هفته است.

در تمام طول این دوره از 22 سال از دادهها در مورد 627 نفر در حوادث رانندگی منجر به مرگ در ارتباط با بهار شیفت به نور روز صرفه جویی در زمان مطالعه برآورد شده است.

از آنجا که داده ها تنها شامل شدید ترین تصادفات, نویسندگان بر این باورند که دست کم گرفتن نتایج واقعی خطر افزایش به رانندگان هنگامی که زمان به جلو چشمه.

“نتایج ما حمایت از این نظریه که لغو زمان تغییرات به طور کامل خواهد بهبود بهداشت عمومی” گفت: Vetter. “اما جایی که ما سر از اینجا ؟ آیا ما به دائمی زمان استاندارد یا دائمی نور روز صرفه جویی در زمان؟”

به طور کلی تحقیقات نشان داده است بهتر است برای خواب ساعت بدن و سلامت کلی را بیشتر نور صبح و شب کمتر نور به عنوان مورد تحت استاندارد زمان. تحت دائمی نور روز صرفه جویی در زمان صبح می ماند تیره بعد در زمستان در سراسر کشور با غرب در هر زمان از منطقه دیدن خورشید آخرین Vetter اشاره کرد.

“به عنوان یک زیست شناس شبانه روزی من روشن است که اولویت نسبت به زمان استاندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی