استنلی توچی را Negroni تاپ های این هفته اینترنت اخبار خلاصه اخبار

این بازیگر قرنطینه Instagram تصویری ضرب و شتم Ansel Elgort عکس برای جذاب پست از هفته گذشته.

اول این واقعیت تلخ: coronavirus ادامه دارد و رو به گسترش که منجر به هزاران نفر از عفونت های جدید و بسیاری از مرگ و میر. اما قبل از ما به نقاط صحبت کردن, ما می خواهم به اذعان کرد که بله این یک هفته که در آن Ansel Elgort—آقای Baby Driver خودش رو برهنه دلایل خوب در Instagram و هنوز موفق به تنها و بزرگترین مشهور تشنگی دام از هفت روز گذشته. (بخوانید اگر شما می خواهید بدانید که چه کسی به ثمر رساند نقطه بالا.) در جای دیگر, ما می خواهم به بازگشایی و پایان Covid-19 محدودیت و این واقعا یک ایده خوب نیست به خصوص به این دلیل که ویروس است که به مراتب گسترده تر از مردم می دانستند. در همین حال یکی دیگر از 4.4 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته آمازون کمک به کتابفروشی های مستقل در انگلستان و به نوعی طرفداران باید صبر کنید دیگر برای جدید Dixie Chicks آلبوم که احساس ناعادلانه است. (جدید فیونا اپل خوب است هر چند.) حتی کمدی رنج بار دشوار هستند. آن را آسان به دست چیزها. نگاه زیر اگر شما می خواهم به دانستن آنچه که ممکن است فرار کرده اند توجه خود را بیش از گذشته هفته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق مهاجرت در میان Covid-19 نگرانی

چه اتفاقی افتاده است: با استناد به گسترش coronavirus رئیس جمهور تهمت ساخته شده حرکت برای توقف مهاجرت به ایالات متحده است.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: در هفته گذشته به عنوان Covid-19 pandemic ادامه داد و اقتصاد رنج می برد رئیس جمهور تهمت فرستاده زیر صدای جیر جیر.

تعجب اعلام شده دوشنبه شب به نظر می رسید از محل با توجه به هر چیز دیگری که می گذرد چیزی است که بسیاری از مردمی اشاره کرد در رسانه های اجتماعی.

نیز وجود دارد برخی از مشکلات عملی با اعلام.

یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه tweet اطلاعات بیشتر پدید آمده و آن را دقیقا همان چیزی است که رئیس جمهور آگهی بود. دستورالعمل دولت منتشر شد نیز به ارائه برخی از سوالات.

روز چهارشنبه تهمت امضا فرمان اجرایی.

غذای آماده: این درست احساس می کند.

قیمت نفت مخزن

آنچه اتفاق افتاد: یک خبر خوب برای هر کسی که به دنبال تبدیل شدن به یک artisanal نفت بارون: شما احتمالا هرگز ارزان تر از آن است که در حال حاضر که قیمت نفت سقوط به معنای واقعی کلمه کمتر از صفر است. خبر بد است ؟ که خبر بد.

آنچه واقعا اتفاق افتاده: به عنوان آشکار است به سادگی به دنبال در خارج از پنجره خود را—که همه هر کسی که واقعا می توانید انجام دهید در حال حاضر و حتی آن را فقط نشان می دهد برخی از خیابان های خالی—همه زندگی در یک جهان را تغییر داد این روز است. یکی از این واضح تر و شاید تعجب آور نشانه هایی از این تغییر وارد هفته گذشته زمانی که این اتفاق به قیمت نفت است.

بله قیمت نفت رفت منفی برای اولین بار در تاریخ. که به نظر می رسد نوع از مهممناسب است ؟

آه. بله. این بسیار مهم است. اما و این مسلما یک بیت از یک کشش برای آنچه که یک مشکل عظیم برای اقتصاد جهانی است که در حال حاضر سیمانی که اطلاعات با ارزش تر از نفت چه می شود اگر این است … در واقع خوب چیزی است ؟

بنابراین آن را در واقع یک چیز خوب است حتی اگر شما می دانید که شما فکر می کنید تقریبا همان چیزی که برای فقط یک زن و شوهر از ثانیه حداقل. (همچنین—spoiler alert—این ایده که خام خام بد خواهد شد به سرعت است که در واقع درست است.) هنوز خبری را در مورد سورئال لحظه ای که در آن مردم متوجه شدم که چقدر دنیا تغییر کرده است و از چند هفته پیش.

اگر همه از این است که گوشی شما را کمی نگران نباش—رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در آن است.

بله دولت فدرال می کنند و برای آن تلاش شهروندان است و ظاهرا شاد به اجازه متحده ورشکسته و چون آنها پرداخت برای coronavirus پاسخ و نمی بازپرداخت شود اما یک بسته کمک مالی برای شرکت های نفتی? البته!

وجود دارد تنها یک چیز برای آن: هر کس نیاز به خرید نفت در حالی که آن را بی ارزش و سپس خود را به عنوان شرکت های نفتی و قطعه ای از این اقدام است. شما می دانید آن را به گزینه های هوشمند.

غذای آماده: بله همه چیز بسیار بسیار بد است اما اگر شما در مورد فکر می کنم وجود دارد احتمالا واقعا بزرگ اسکریپت فیلم جایی در تمام این.

قمار در زمان Coronavirus

آنچه اتفاق افتاد: در زمانی که اجتماعی فاصله است کمک به محافظت از سلامت مردم, شهردار لاس وگاس پیشنهاد آن را به زمان برای بازگشایی قمار.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: مسلم آن را بسیار سخت به می دانم که دقیقا همان چیزی است که کار درست را انجام دهید برای محافظت از مردم در وسط یک بیماری همه گیر. که گفت:, لاس وگاس شهردار کارولین گودمن طرح به نظر می رسد بسیار بد توصیه می شود.

هی اینترنت چه چیزی شما را از این همه ؟

جای تعجب نیست, این مصاحبه و پاسخ—به سرعت رفت و ویروسی در رسانه های جریان اصلی و همچنین رسانه های اجتماعی. خوشبختانه گودمن ندارد نهایی می گویند در مورد این مسئله و فرماندار نوادا استیو Sisolak هل دادن به عقب.

غذای آماده: ما ترک این یکی به لاس وگاس بومی جیمی کیمل

استنلی توچی باعث بزرگ Negroni

آنچه اتفاق افتاد: آیا می دانید که چگونه برای ایجاد کامل Negroni? اگر نه, شما در شانس هستید. بازیگر استنلی توچی است در اینجا به شما یاد می دهد.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: ما آن را قبل گفت: و ما به احتمال زیاد دوباره آن را می گویند: این چیزهای کوچک است که نگه داشتن جمعی اینترنت سالم در طول این بار تلاش. دو هفته پیش که عجیب و غریب نشان می دهد تلویزیون مورد یک زن با دست. در هفته گذشته ؟ آقای ایرانی شما.

خوب است که بسیار مفید بود. اما آیا هر کس دیگری فکر می کنم آن را بدست کمی داغ در اینجا همه از ناگهانی ؟

اوه همه از شما توافق می کنید به نظر می رسد. بسیاری از مردم ظاهرا مشترک این تمایلات است که رسانه ها نمی تواند کمک کند اما به آن را دریافت کند و چه کسی می تواند آنها را سرزنش ؟ فقط به او نگاه کنید. به مسائل حتی بهتر مختلف است که ظاهرا به عنوان فوق العاده به عنوان هر کس فکر می کند او است—حداقل با توجه به صاحب امریکا ،

غذای آماده: در اختتامیه این.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک محکوم گراز دریایی ممکن است صرفه جویی در سایر حیوانات از انقراض
  • منتظر چه مقابله با کرم های ضد آفتاب? کار می کند یا نه ؟
  • نهایی قرنطینه self-care guide
  • هر کسی یک ستاره streamer با این نرم افزار منبع باز
  • ماسک صورت بحث علمی نشان می دهد دو برابر استاندارد
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de