بله, آن را پس از رسیدن فقط در زمان برای روز جنگ ستارگان.

سلام و خوش آمدید به نسخه تازه از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. امروز ما بسیاری از اخبار در مورد تغییرات در هالیوود و خوش آمدید بازگشت یکی از محبوب طنزهای تلویزیونی. بیایید آغاز شده است.

Star Wars: The Rise of اسکای واکر در حال آمدن است به دیزنی+ زود

Welp این احساس درستی است. امروز دیزنی اعلام کرد که Star Wars: The Rise of اسکای واکر خواهد بود که به دیزنی+ دو ماه زود است. در آن روز ؟ در مارس چهارم ، بله دیزنی—به احتمال زیاد به دنبال برای کمک به طرفداران ماندن در منزل و به سرعت گسترش coronavirus—است که انتشار این فیلم در جریان پلت فرم در روز جنگ ستارگان. در حال حاضر هر کس با دیزنی+ حساب می توانید تماشای تمام اسکای واکر حماسه به افتخار تعطیلات.

این اولین بار نیست از Covid-19 مستندات آغاز شده است که دیزنی منتشر کرده است یک فیلم در اوایل در جریان آن خدمات. ماه گذشته منجمد 2 کاهش یافته است سه ماه در اوایل و پیکسار به بعد وارد دیزنی+ در آوریل 3. این مستند سری دیزنی گالری: Mandalorian نیز به پرچم در حال اهتزاز در مارس 4.

مرد عنکبوتی, دکتر, عجیب و غریب, فیلم, تغییر تاریخ انتشار

امروز در Movie Release Dates گرفتن منتقل خبر: سونی روز جمعه اعلام کرد که عاقبت به Spider-Man: دور از خانه خواهد شد در حال حاضر آمار تئاتر در 5 نوامبر سال 2021 به جای جولای 16 سال آینده. در ادامه دیزنی است که هل دادن آزادی , دکتر, عجیب و غریب در چندجهانی از جنون در حال حرکت است از نوامبر 5, 2021 به مارس 25 2022.

پارک ها و تفریح و سرگرمی در حال انجام یک Covid-19 قسمت برای خیریه

آیا شما شده است از دست رفته خود را تلویزیون دوستان از پونی ایندیانا در این زمان از خود انزوا? سپس ما یک سورپرایز برای شما. NBC هفته گذشته اعلام کرد که بازیگران از پارک ها و تفریح و سرگرمی هستند reuniting جدید ویژه پخش در روز پنج شنبه. نیم ساعت نشان می دهد که به عقب خواهد آورد Amy Poehler, Chris Pratt, رشیدا جونز, Nick Offerman, Aubrey Plaza, Aziz Ansari, Adam Scott, Jim O’Heir, Retta و Rob Lowe—بهره مند خواهند شد Covid-19 امداد رسانی و جمع آوری کمک مالی برای تغذیه امریکا است.

تام هنکس ارائه می دهد خون او به درمان Coronavirus

فقط در ماه گذشته تام هنکس و ریتا ویلسون آزمایش مثبت برای کوروناویروس. در حال حاضر از بهبود علائم خود آنها ارائه خون و پلاسما به کمک به درمان Covid-19. “بسیاری از سوالات [هستند]” چه ما در حال حاضر ؟ وجود دارد چیزی است که ما می توانید انجام دهید؟’ و در واقع ما فقط متوجه شدم که ما انجام بادی” هنکس ” در NPR صبر کنید صبر کنید … لازم نیست به من بگویید! در هفته گذشته. “ما نه تنها نزدیک شده است ما گفت:” آیا شما می خواهید ما خون ؟ می تواند ما را پلاسما?'” این بازیگر همچنین افزود که او دارای یک نام برای هر درمان که از اهدای: “هنک-ccine.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de