در پنج شنبه, 18 داستان های بالاتر از خیابان های منهتن با نوار پشت بام یکی از بیش از یک دوجین هتل ماریوت در Midtown میزبان غیر معمول جمعیت. برخی از آنها Airbnb میزبان دیگران repped رو به رشد homesharing راه اندازی صحنه بسیاری بودند سرحال اجاره امپراطوری تیتان—همه اعضای شورای شهر نیویورک پررونق کوتاه مدت اجاره صنعت علاقه مند به یادگیری چگونه به نوبه خود Airbnb فشار جانبی به مهمان نوازی superbrand.

این رویداد توسط Guesty اسرائیل یک فناوری راه اندازی و Airbnb امپراتوری مدیریت پلت فرم است که گرفته شده کوتاه مدت اجاره صنعت توسط طوفان از راه اندازی آن در سال 2013, دریافت 60 میلیون دلار در بودجه به منظور گسترش به بیش از 70 کشور و مدیریت صدها نفر از هزاران نفر از لیست. به عنوان شرکت کنندگان nursed افتخاری کوکتل با kitschy نام مانند “اواخر پرداخت” و “مدیریت اموال پانچ” Guesty مدیر عامل و مؤسسین Amiad صوت لگد کردن رویداد با شعار Guesty اخیر سرمایه گذاری در بازار نیویورک و صحبت در مورد اینکه چرا او معتقد بود همه باید در بازار داغ قبل از آن می شود حتی داغ تر.

صوت درست بود NYC کوتاه مدت اجاره بازار پررونق بود—اما آنچه او نتوانست به ذکر است که آن نیز تا حد زیادی غیر قانونی است.

روز دوشنبه فقط چهار روز پس از صوت را ارائه دفتر شهردار ویژه اجرای به طور رسمی اعلام کرد که آن را باز کرده بود رسیدگی به Guesty گفت که بخش عمده ای از کسب و کار شرکت در نیویورک است و به احتمال زیاد غیر قانونی بوده است. به عنوان یک نرم افزار ترجیح شریک Airbnb شهر ادعا در اسناد دادگاه Guesty کمک کرده تسهیل گسترش بی حد و حصر یک تعداد غیر قانونی Airbnb امپراتوری در نیویورک است. همچنین در زمینه تحقیقی احضاریه به دنبال ثروت از سوابق و شهادت از شرکت مورد آن عملیات گسترده در پنج بخش نیویورک. اگر اعطا مقامات شهرستان خواهد دسترسی به گنجینه ای از اطلاعات از جمله نام و اطلاعات تماس و حساب دقیق تاریخ برای همه شرکت نیویورک مشتریان.

وقتی پرسید که آیا Guesty باقی خواهد ماند ارجح نرم افزار, شریک, Airbnb کاهش یافته است به نظر. Guesty بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

اخبار علائم آخرین فصل در بالا مشخصات دشمنی بین شهر نیویورک مقامات و Airbnb. سیستم عامل مانند Airbnb به طور معمول همراه با مادر و پاپ-سبک homesharing—که در آن صاحب خانه اجاره کردن یک اتاق یدکی برای کسب پول نقد در کنار و یا لیست جای خود را برای اجاره گاهی اوقات هنگامی که آنها به خارج از شهر—اما در واقعیت خیلی از این صنعت پول می آید از مقیاس تجاری اپراتور که تبدیل خواص متعدد و یا فضاهای مسکونی به بالفعل هتل که اجاره تمام وقت به کوتاه مدت مهمانان از طریق سایت های مانند Airbnb Booking.com و HomeAway. شهر نیویورک میله اجاره یک آپارتمان و یا خانه برای کمتر از 30 روز بدون صاحب در حال حاضر در این واحد این است که بسیاری از باقی می ماند غیر قانونی است. مقامات شهرستان می خواهید برای جلوگیری از سرمایه گذاران و شرکت های مدیریت اموال از تبدیل خانه به بالفعل هتل یکهو که آنها می گویند به شمار مسائل ایمنی و تشدید این شهر در حال حاضر وخیم بحران مسکن.

غیرقانونی اپراتورها اغلب گزارش پیدا کردن پتانسیل سود—که گاهی اوقات به خوبی به چند دلار محدوده—به خوبی به ارزش در معرض خطر از هر آنچه مدنی مجازات یا جریمه آنها ایستادگی برای دریافت اگر گرفتار. برای فرار از تشخیص آنها راه اندازی یک شبکه پیچیده از جعلی میزبان حساب و Airbnb پروفایل. Guesty اتحاد سوپر سمت این صنعت با از بین بردن بسیاری از موانع به اقتصاد مقیاس اجازه می دهد میزبان به مدیریت صدها نفر از لیست در سراسر انواع رزرو سیستم عامل—از Airbnb به HomeAway به VRBO—و به راحتی کنترل چندین میزبان حساب از طریق یک داشبورد.

در کوکتل رویداد پنج شنبه, Guesty مدیر بازاریابی فضل کیم توصیف نیویورک به عنوان “یکی از [Guesty را] بزرگترین, اگر نه به بزرگترین بازار” و تبلیغ مقدار بالا از مشتری رشد این شرکت تا به حال دیده می شود در این منطقه پس از آن به طور رسمی افتتاح شد دفتر نیویورک در سال گذشته است.

که هم راستا با شهر یافته است. در نیویورک و تحقیقات در حال حاضر کشف بیش از یک مورد که در آن Guesty پلت فرم نقش اساسی در روز-به-روز عملیات غیر قانونی کوتاه مدت اجاره امپراتوری. یکی از مشخصات بالا طرح اجرا شده توسط املاک و مستغلات کارگزاری املاک شهر که به دست آورده بیش از 20 میلیون دلار غیرقانونی اجاره 130 منهتن آپارتمان به بیش از 70000 مهمانان تا مسئولان شهرستان گرفتار باد در اواخر سال 2018 نمی شده اند ممکن است بدون Guesty با توجه به این شهرستان است.

“املاک شهر گروه استفاده Guesty برای کمک به مدیریت اکثر آنها غیر قانونی کوتاه مدت اجاره حساب در Airbnb و تولید میلیون ها دلار از بد بدست درآمد حاصل از قرار دادن حمله مهمانان در خطرناک است و شرایط نا امن” مقامات شهرستان اشاره کرد در دادگاه براده دوشنبه. “و نمرات از Guesty حساب شده همراه با دیگر هنوز در حال بررسی است.”

“شما با استفاده از Guesty در شهر نیویورک اگر شما اجاره کردن خانه خود را گاهی اوقات شما با استفاده از Guesty اگر شما از لیست های متعدد در کوتاه مدت اجاره پلت فرم است که شما در حال تلاش برای مدیریت” مسیحی Klossner مدیر اجرایی دفتر شهردار ویژه اجرای (OSE) گفت: سیمی. “و به عنوان یک نتیجه, آنها در حال گرفتن مستقیم کمیسیون از تداوم این غیر قانونی اجاره کوتاه مدت.”

Guesty به طور رسمی افتتاح یک دفتر در نیویورک در سال گذشته و پس از استخدام و نه نیویورک بر اساس کارکنان, اما هنوز برای به دست آوردن مجوز مناسب برای انجام کسب و کار در ایالت نیویورک که “ممکن است به طور مستقل غیر قانونی” این شهرستان اشاره کرد در براده.

نگرانی در مورد نیویورک مقررات آشکار حتی در بیشتر خوش بین Guesty کوکتل رویداد پنج شنبه. در شب خیمه رویداد یک پانل و پرسش و پاسخ در “پله درجه یک: انتقال از اجرا از آسیاب مدیر اموال به مهمان نوازی متخصص” همه چیز به سرعت رفت و در جنوب هنگامی که مدیران باز طبقه به مخاطبان سوال.

“بنابراین من یک سوال در مورد تنظیم مقررات چشم انداز” شروع شد و یکی از شرکت کنندگان. “من یک تغییر اتفاق می افتد که در آن بسیاری از محلات در حال حرکت به سمت فاز دو در مقررات: قبل از آن همه چیز در مورد صدور مجوز و گرفتن مجوزها اما در حال حاضر شهرستانها در حال نورد از محدودیت های که در آن اجاره تعطیلات می تواند که چگونه بسیاری از می تواند وجود داشته باشد و [دیگر تغییرات] به نام ایمنی و مقرون به صرفه مسکن.”

جمعیت زمزمه. برخی از اعضای مخاطبان تبدیل به اطراف در تلاش برای شناسایی که دقیقا صحبت شد.

“در اینجا در شهر نیویورک به عنوان مثال وجود دارد عمده فروشی ممنوعیت اجاره کوتاه مدت” او ادامه داد. “آیا شما فکر می کنم دوران طلایی کوتاه مدت اجاره است؟”

اتاق بدارد. حداقل نیمی از مخاطبان در حال حاضر تبدیل به اطراف به همکار در مردی که تا به حال این سوال را پرسید. دیگران زمزمه به خود seatmates. صوت های Guesty مدیر عامل شرکت به سرعت ایستاد تا از صندلی خود را در میان مخاطبان پریدند بر روی صحنه و ربوده میکروفون از مجری است.

صوت به راه اندازی پاسخ: “پس uhh من می خواهم به ارتباط با این دو روش” او شروع به نوسان از یک سمت به سمت. “یکی از مورد تقاضا است. اگر تقاضا نیست و پایین رفتن این صنعت هیچ جا نمی رود.”

او گفت: این جمعیت با افتخار که او تا به حال یک بار پرسید: یک گروه ده ساله اگر آنها تا به حال همیشه در آنجا ماند در Airbnb. همه آنها تا به حال. “بدیهی است که وجود خواهد داشت تقاضا برای آن وجود دارد بنابراین نیاز به یک منبع برای آن” صوت ادامه داد: در حال حاضر grinning. “صنعت هیچ جا نمی رود.”

“همانطور که برای تنظیم آن را سخت به یاد داشته باشید اما نیویورک برای اولین بار به تنظیم مصرف الکل گفت:” صوت در غیر قابل توضیح (و فنی نادرست) اشاره به ممنوعیت. “اما آن را هل داد که تقاضا به دور است. آن را فقط به ایجاد جایگزین! این همان چیز است.”

شرکت کنندگان راننده سرشونو تکون دادن. اساسی پیام روشن بود: اگر اجاره کوتاه مدت ممکن است به طور موثر در نیویورک ممنوع مانند prescient اپراتورها از کسانی که مغرور speakeasies در طول منع آنها نیز ضربه زدن به چیزی است که مردم می خواهند—و چه چیزی اشتباه است ؟

“من قطعا فکر نمی کنم ما در گذشته نقطه اوج—اگر هر چیزی که ما قبل از آن,” او گفت: جمعیت, chuckling. “وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای رشد و سرمایه گذاران ما فکر می کنم همان.”

شهرستان مقامات این شرکت کمی متفاوت است. “دیگر از ما انجام این کار واضح تر از آن تبدیل شده است که شرکت هایی که در حال ساخت این آسان و incentivizing [این] است که آنهایی که می دانند که در حال انجام است این که در آن لیست ها, چگونه میزبان متصل هستند و از آن جایی که درآمد در حال رفتن گفت:” Klossner. “ما می دانیم که افرادی که با استفاده از Guesty مشغول هستند در نظر گرفتن چند واحد در یک زمان اما چگونه بسیاری از وجود دارد چگونه این عملیات هستند و اگر وجود دارد هر گونه ارتباط بین آنها—کسانی که سوال که این اقدام به دنبال پاسخ دهد.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de