گرسنه ملخ? چگونه افزایش سطح دی اکسید کربن ممکن است ترویج یک “حشرات آخرالزمان’

در کانزاس سایت که در آن گیاهان در حال حاضر کمتر مواد مغذی این دو راه راه ملخ به کاهش است.

دیو RINTOUL

کالری خالی ممکن است ملخ’ سقوط. بسیاری از حشرات جمعیت در حال کاهش و تحریک آمیز فرضیه جدید نشان می دهد یکی از مشکلات این است که افزایش سطح اتمسفری دی اکسید کربن (CO2) در حال ساخت گیاهان مغذی کمتر. که می تواند طلسم مشکل نه فقط برای حشرات اما برای گیاه خواران از تمام اندازه ها.

بیش از 5 سال گذشته مطالعات مختلف مستند رو به کاهش جمعیت حشرات باعث “حشرات آخرالزمان” عناوین و خواستار افزایش تلاش های حفاظت. نه همه متقاعد شده بود; حشرات جمعیت می تواند رونق و رکود و روند ممکن است متفاوت باشد بسته به نوع گونه. فقط در هفته گذشته برای مثال در یک متاآنالیز از 166 حشرات جمعیت داشت که اگر چه زمینی گونه در واقع کاهش به طور کلی حشرات آبزی به نظر می رسد خوب. اما یک مطالعه در کانزاس دشت را متقاعد کرده است مایکل Kaspari یک بوم شناس در دانشگاه اوکلاهما است که کاهش واقعی است—و این که “مواد مغذی رقت” در گیاهان می تواند یک مشکل عمده.

“حشرات کاهش مقالات تا کنون نبوده است تست خاص مکانیسم برای کاهش آنها ادعا را نشان می دهد بنابراین این مکانیسم پیشنهادی با داده های بتن بسیار قدرتمند می گوید:” Chelse Prather حفاظت زیست شناس در دانشگاه دیتون. مواد مغذی رقت “می تواند یک مشکل جهانی” می افزاید: Roel ون Klink, یک حشره شناس در مرکز آلمان به صورت منسجم تنوع زیستی تحقیقاتی که تیم را در هفته گذشته را تجزیه و تحلیل از حشرات روند.

الن Welti, Kaspari را postdoc شده بود تجزیه و تحلیل داده ها در 44 گونه از ملخ در Konza دشت بیولوژیکی ایستگاه 3487-هکتار بومی tallgrass حفظ در شمال شرقی کانزاس است که در سایت های دراز مدت زیست محیطی تحقیقات (LTER) برنامه است. او دنبال جمعیت روند در دو نظرسنجی از ملخ فراوانی یک در انجام دست نخورده زیستگاه از سال 1996 تا سال 2017 و دیگری انجام شده از سال 2002 تا سال 2017 که در آن گاومیش کوهان دار امریکایی قرق. جمعیت رونق و رکود همزمان با عمده حوادث آب و هوایی مانند ال نینو یک اقیانوس اختلال است که باعث تغییر دما و بارندگی. اما زمانی که Welti میان آن حوادث روشن شد به او و Kaspari که در طول دراز مدت ملخ شد کاهش 30 ٪ بیش از 2 دهه. “من در واقع کاملا شگفت زده” Welti به یاد می آورد.

او و دیگر محققان فرض کرده اند که از دست دادن زیستگاه و آفت کش ها زمینه ساز بسیاری از گزارش قطره در حشرات اعداد. اما این عوامل هستند نه به فکر بود در بازی در Konza دشت.

Kaspari و Welti تعجب که آیا یکی دیگر از روند جهانی می تواند مسئول باشد. افزایش CO2 غلظت در هوا با سرعت رشد گیاه است. اما به عنوان دانشگاه هاروارد سیارهای سلامت دانشمند ساموئل مایرز و همکارانش نشان داد در سال 2014 گیاهان از جمله گندم و ذرت و برنج و دیگر محصولات مهم رشد تحت آینده انتظار CO2 سطح کمتر تجمع نیتروژن, فسفر, منیزیم, روی و سایر مواد مغذی از آنها در حال حاضر تحت CO2 سطح است. تفکر است که ریشه نمی تواند نگه دارید تا با رشد تحریک اضافی کربن و در نتیجه منابع کافی از عناصر دیگر.

از آن پس بسیاری از نگرانی در مورد مواد مغذی رقت متمرکز بر سلامت انسان. با توجه به پیش بینی افزایش می یابد در شرکت,2, “رقیق” گیاهان افزایش می دهد تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان که در حال گرفتن به اندازه کافی مواد مغذی در رژیم غذایی خود را—در حال حاضر 1 میلیارد یا بیشتر—توسط صدها میلیون نفر مایرز می گوید.

اما او و دیگران فکر در مورد گسترده تر اثرات زیست محیطی. آن را “یک سوال فوق العاده مهم” مایرز می گوید. “به عنوان انسان ما باید بسیاری از گزینه های در مورد آنچه که ما می خوریم اما وجود دارد مقدار زیادی از حیوانات است که فقط به خوردن چه بخورند.”

در کانزاس LTER دیگر محققان تا به حال جمع آوری شده و ذخیره شده از نمونه های مختلف گونه های چمن هر سال است. پس Welti تعیین غلظت 30 عنصر در آن نمونه است. زیست توده چمن بیش از دو برابر 30 سال گذشته اما گیاهان نيتروژن کاهش یافته و حدود 42% فسفری توسط 58 ٪ پتاسیم توسط 54 درصد و سدیم توسط 90 درصد Kaspari تیم گزارش داد به تازگی در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم. “این مقاله خوب است پرچم قرمز برای جامعه علمی می گوید:” زیست شناس Arianne بس در دانشگاه ایالتی آریزونا تمپه.

سباستین Seibold حفاظت از محیط زیست زیست شناس در دانشگاه فنی مونیخ که در حال مطالعه حشرات برای کاهش 10 سال گذشته اخطار می دهد که این ایده نیاز به آزمایش می شود در اکوسیستم های مختلف. “ما نمی توانیم مشتق نتیجه گیری کلی از آن,” او می گوید. “در آلمانی مناظر وجود دارد هیچ مدرکی برای مواد مغذی کمبود” می افزاید: Wolfgang Wägele یک taxonomist در تحقیقات جانورشناسی موزه الکساندر کونیگ.

در عین حال دیگران گمان کار سیگنال های تغییر. “این مطالعه به خوبی نشان می دهد که چگونه تغییرات آب و هوایی می افزاید: به این مشکل جهانی از حشرات کاهش و حتی احتمالا دست نخورده مناطق می گوید:” لارس Krogmann یک سیستماتیک حشره شناس در دانشگاه هوهنهایم.

Kaspari پیش بینی کرد که به عنوان محققان تجزیه و تحلیل مجموعه داده های ون Klink کشیده با هم در هفته گذشته را مطالعه آنها را پیدا خواهد کرد که گیاه خواران در میان گونه های بسیاری را ویران کرد در این کاهش است. در Konza دشت Welti امیدوار به تقویت این فرضیه به دنبال کاهش مواد مغذی در ملخ’ بافت خود را. بزرگتر گیاه خواران مانند فیل پانداها و الک نیز ممکن است در معرض خطر Prather می گوید. “اگر مواد مغذی رقت است گسترده این اتحاد عظیم مفاهیم برای گیاه خوار موجودات بیش از همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im