دولت ائتلاف به رهبری آمریکا در مبارزه با Covid-19

کشورهای غربی پیمان و شورای ایالات شمال شرقی را تشکیل بهداشت عمومی ائتلاف در حالی که دولت فدرال می کند … هر چه آن را انجام می دهند.

یک زن و شوهر از هفته پیش ایالات از ساحل به ساحل بودند مسابقه برای پیدا کردن تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش را در بیمارستان خواهد بود آماده برای Covid-19. “آن را در ارتفاع از آنچه به نظر می رسید مانند گرسنگی همه در خارج وجود دارد مبارزه برای زندگی خود را, مردم, خرید, سفارشات از زیر به شما می گوید:” دیوید پستچی رئیس ستاد به واشنگتن فرماندار جی Inslee.

سپس یک تماس تلفنی بین کارکنان برای فرمانداران از واشنگتن و کالیفرنیا موجب چه خواهد تبدیل به یک اتحاد جدید. از آن ساخته شده حس آنها می خواهم شروع به صحبت کردن. پادشاه شهرستان در واشنگتن تا به حال این اولین مورد گزارش شده از رمان coronavirus در ایالات متحده در کالیفرنیا در منطقه خلیج سان فرانسیسکو بود, اولین گزارش جامعه انتقال این بیماری است. دولت های محلی در هر دو مکان بودند زودهنگام و تهاجمی در سازماندهی اجتماعی فاصله و ماندن در خانه و اقدامات.

“و سپس آنها را با داشتن یک مشکل با خانه های پرستاری و بدیهی است که ما تا به حال یک مشکل بزرگ با خانه های سالمندان” پستچی می گوید. “بنابراین ما قرار داده و ما تیم با هم. ما نیز متصل تست ما نیروهای وظیفه با هم.” مانند بقیه ملت های دو کشور—به عنوان به خوبی به عنوان اورگان در میان آنها بودند در تلاش برای کشف کردن برنامه هنگام ورود دوباره به اقتصاد است.

حدود یک هفته پیش پستچی همتای در اورگان پیشنهاد ساخت تمام این مکالمات رسمی تر. در طول روز یک اتحاد منطقه ای بی سابقه ای پدید آمده است: کشورهای غربی پیمان توافق میان کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن برای به اشتراک گذاشتن قدرت خرید و تولید اطلاعات و استراتژی برای برخورد با Covid-19 و بالقوه اقتصادی راه اندازی مجدد. جزئیات چگونه نیست هنوز روشن—اعلام آزادی مطبوعات وعده تنها علم هدایت تصمیم گیری به سهولت اجتماعی فاصله و کمک به اقتصاد در حالی که همچنین حمایت از مردم به ویژه آسیب پذیر در جوامع مانند کسانی که در بیمارستان ها و eldercare امکانات و یا در میان افراد بی خانمان.

مشابه داد تشکیل شد در طرف دیگر از قاره های چند حالته شورای اسلامی از نمایندگان از New York, New Jersey, کانکتیکات, پنسیلوانیا, رود آیلند, دلاور و ماساچوست نیز با هدف به شکل از چگونه به اقتصاد محلی در حال حرکت دوباره بدون خطر هر چه پیشرفت آنها در برابر عفونت و مرگ و مير است که ممکن است حتی plateaued نشده است.

اگر تمام آنچه که احساس می کند بیشتر شبیه به باز کردن خزیدن برای اواخر 1990s sci-fi انیمیشن—و یا باز کردن سالوو از یک جنگ سرد داخلی?—خوب واقعیت این است که فقط به عنوان فوتی و فوری هر چند شاید بیشتر برای آن توطئه های سیاسی از آن cyberpunk پژواک. در ایالات متحده قانون و سنت و بهداشت عمومی به عهده متحده و محلات. آن را نیز پشتیبانی می کند و توسط بسیاری از خصوصی پشت کانال های صنفی و علمی تلاش. همان چیزهایی که ساخته شده اند سواحل غرب موفق—تا کنون—در مبارزه با Covid-19 تقویت یک نوع جدید از منطقه گرایی در لحظه دقیق است که سیاست فدرال به نظر می رسد وجود ندارد و یا در دسترس نباشد وجود ندارد.

پس از رئیس جمهور تهمت و تهدید به سفارش متحده برای پایان دادن به پناهگاه خود را در محل سیاست (چیزی که او نمی باید قدرت را به انجام) تهمت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه است که او می خواهم اجازه می دهد متحده برای رفتن از راه خود را. که هیچ گیج کننده تر از هر چیز دیگری که از کاخ سفید است. “ما نمی باید یک استراتژی ملی در این مرحله” پستچی می گوید. “ما فکر می کنیم که آنها لازم نیست که صبر نامحدود برای این خاموش شدن ناگهانی. روزی خواهد آمد که آنها شروع به عقب براند. من فکر می کنم آن را به کمک مردم اگر آنها می تواند درک ما فکر. ما نه فقط در اینجا در حال انتظار برای یک واکسن.”

اتحاد میان کشورها نمی, خود را غیر معمول است. شمال شرق و غرب را شبیه فشردگی در مورد کربن تولید گازهای گلخانه ای و در شمال شرقی متحده هستند از نزدیک مرتبط با جغرافیا و اقتصاد. کانکتیکات نیوجرسی و نیویورک باید مرزهای سیاسی اما ساکنان اغلب عبور از آنها را برای کار و تفریح—و یا آنها را برای استفاده در قبل از زمان است. و این که nexus شده است مرکز این ویروس در ایالات متحده به تاریخ. “اگر یک دولت باز می شود تا هر آنچه که بدان معنی است—در راه است که کشورهای دیگر در حال آماده به انجام آن می تواند باعث یک فاجعه می گوید:” وندی Parmet مدیر مرکز بهداشت سیاست و حقوق در دانشگاه. “ویروس نمی پرداخت عوارض در پل جورج واشنگتن.”

هنوز هم هر چند, آن را سخت به توجه است که دولت اتحاد همه تشکیل دموکراتیک فرمانداران هل دادن در برابر استبدادی و بلاغت از کاخ سفید در حالی که به طور همزمان درخواست فدرال کمک. (فدرال انبار تجهیزات را شروع به ورود در برخی از ایالت ها هر چند به طور کلی در مقادیر فرمانداران خواست و US Army Corps of Engineers کمک کرد ساخت اورژانس بیمارستان امکانات). آبی-دولت فرمانداران نیز سریعتر نسبتا صحبت کردن برای قرار دادن stay-at-home سفارشات در محل و تعیین اینکه آیا آن کسب و کار باید به جای اجازه دهید کسب و کار برای خود تصمیم بگیرند. (و داده های تلفن همراه نشان می دهد که افرادی که زندگی در رنگ قرمز متحده نیست ماندن در منزل به اندازه هر چند که ممکن است تا حد یک تابع چگالی و منابع آن را به عنوان از سیاست است.)

“من نمی دانم که آن را به طور کامل پارتیزانی اما آن اتفاق می افتد که قرمز متحده شده اند و آنهایی که در حال برش بهداشت عمومی بودجه و به طور کلی فلسفه است که دولت را به اقامت در خارج از راه می گوید:” دیوید جونز, استاد سیاستگذاری سلامت در دانشگاه بوستون که مطالعات متحده چگونه پیاده سازی بهداشت عمومی قوانین و مقررات. “این فقط یک فرضیه است که من لازم نیست یک راه واقعی برای تست اما متحده با مدارس بهداشت عمومی با افرادی که فارغ التحصیل کارشناسی بهداشت عمومی درجه یا DrPHs—وجود دارد فقط چیزی در هوا.”

کالیفرنیا قطعا واجد شرایط. آن را در سطح جهانی بهداشت مدارس بالا و پایین دولت و بودجه و جمعیت هایی که از یک بزرگ بهداشت عمومی در زیرساخت ها است. در تخمگذاری استراتژی است که در کالیفرنیا (و به احتمال زیاد کشورهای دیگر در کشورهای غربی پیمان و شاید فراتر از آن) را به دنبال خواهد داشت در روز سه شنبه کنفرانس مطبوعاتی فرماندار گاوین Newsom گنجانده شده است به عنوان یک پیش نیاز یک سیستم بزرگ برای ردیابی اطلاعات تماس افراد آلوده و سپس جداسازی آنها در صورت لزوم. که باید و شاید ده ها هزار نفر از کارگران. “برای کسانی که فکر می کنم که برای تلفن های موبایل به چالش کشیدن آن است و آن را نه” Newsom گفت. “ما ردیابی در ایالت کالیفرنیا به دلیل مقیاس ما سیستم مراقبت های بهداشتی که predates این زمان بحران است.”

هر برنامه ای برای کاهش فاصله اجتماعی خواستار مشابه سپاه از تماس با ردیاب سلامت عمومی کارگران—اغلب داوطلبان است. آنها گران شود و آنها را به عمل در سراسر شهر و مرزهای دولتی. دولت فدرال به نظر نمی رسد به ساخت چنین سیستم ملی. ائتلاف ممکن است کمک به حل همه این مشکلات است.

زمانی که کنفرانس مطبوعاتی Newsom در حال حاضر در کالیفرنیا اعلام کرد که تا به حال قطع a $1 میلیارد مقابله با یک تولید کننده چینی از تجهیزات حفاظت شخصی برای 200 میلیون ماسک—N95s و فولاد. دولت وظیفه نیروی تست در یک هفته با یک دستور برای تست تا 50000 نفر در روز تا پایان تابستان با آزمایش خون برای آنتی بادی به Covid-19 در افرادی که ام بازیافت در کنار ان دماغ-و-تف تست برای افراد با زمان عفونت.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در ضمن در سراسر کشور برنامه ریزی برای پایان دادن به اجتماعی فاصله پیش نویس توسط مقامات از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان مدیریت اضطراری فدرال به نظر می رسد به احتمال زیاد شامل بسیاری از همان مقررات به عنوان Newsom طرح برای دولت, از جمله تماس, ردیابی, تست, جداسازی امکانات و ایده های جدید طراحی و امکانات مانند مدارس و رستوران ها. اما CDC/FEMA طرح است که هنوز هم فقط یک پیش نویس است.

این نه یک حادثه که Newsom اغلب اشاره به کالیفرنیا به عنوان یک ملت-دولت است. این یک کلیشه است که کشورهای در حال “آزمایشگاه برای دموکراسی” در یک federalist اتحادیه اما کلیشه ممکن است حتی صحت برای نیروگاه مناطق. آن سه کشورهای غربی ندارد و همان نوع از صمیمی زندگی می کنند-روابط کار که کوچکتر شمال شرقی آنهایی اما پستچی امتیاز از آنها را تشکیل می دهند چیزی شبیه به پنجمین اقتصاد بزرگ در جهان است. آنها در عمل در کنسرت در تغییر آب و هوا هنگامی که یک جمهوری خواه کنگره نمی خواهد و همین در تلاش برای حفظ بی طرفی خالص. “ما در غرب به سنت های عامل در سطح محلی پیدا کرده اند و لازم است که واشنگتن نمی حرکت” پستچی می گوید.

عمومی-سلامت اتحاد کشورهای که تا به حال بیشترین موفقیت در برخورد با جهانی همه گیر هر چند اهميت ويژه ای برخوردار است. “من فکر می کنم بسیاری از مردم خواهد بود شگفت زده چقدر ارتباط و همکاری وجود دارد منطقه ای بین کشورها می گوید:” مارکوس Plescia, افسر ارشد پزشکی از انجمن از وزارت امور خارجه و بهداشت و درمان ارضی افسران ملی غیر انتفاعی است که نشان دهنده دولت-سطح بهداشت عمومی سازمان. “آن را حس می کند. اگر یک دولت تلاش می کند برای انجام کاری محدود و کشورهای اطراف نیست هر کس فقط درایو در سراسر مرز. موثر تر و مترقی دولت و مقامات بهداشتی این چیزی است که باعث می شود آنها را خوب آنها گزاف گویی همه چیز از یکدیگر و از یکدیگر یاد بگیرند.”

به عبارت دیگر به عنوان Covid-19 شد بزرگتر و بزرگتر مشکل ملی پشت کانال سلامت عمومی کارمندان شروع به کار بر روی این مشکل قبل از فدرال سیاستمداران به آن را کردم. در کالیفرنیا همکاری میان چند شهرستان مقامات بهداشت عمومی به رهبری شهرستان سانتا کلارا بهداشت عمومی افسر سارا کودی صدور اولین پناهگاه در محل سفارشات ارائه پوشش به شهرداران مانند سان فرانسیسکو لندن نژاد و شاید صرفه جویی در صدها یا هزاران نفر از زندگی است. زمانی که برای اولین بار مورد اصابت واشنگتن, دولت, وزیر بهداشت, جان Wiesman به نام Plescia. “این بود که در صبح روز شنبه و او گفت:” من می خواهم شما را به تشکیل یک تماس در یکشنبه,'” Plescia به یاد می آورد. او نیاز به دریافت دیگر دولت سلامت رهبران در هیئت مدیره. “من فکر می کنم ما تا به حال 30 یا 40 از آنها را در وجود دارد برای چیزی که نامیده می کردم در آخرین لحظه.”

غایب قوی ملی در پاسخ به Covid-19 آن خواهید بود تلاش های منطقه ای را که در اهمیت ملی است. برای یک چیز متحده را نشانه از یکدیگر در بهداشت عمومی اقدامات ضد توتون و تنباکو قوانین نوشابه مالیات محدودیت سنی برای مجوز رانندگی و حقوقی و غیره. کالیفرنیا به مدت طولانی به حال غیر رسمی قدرت در سیاست عمومی جهان با توجه به اندازه آن و گاهی اوقات آن را بیش از حد — کالیفرنیا تمایل به آزمایش است. که به ویژه مهم است که برخی از ایالت ها و دولت قانونگذاران سعی کنید برای شکستن قرنطینه زود است. سناتور تد کروز از تگزاس گفت: local TV news channel که آن را در حال حاضر زمان برای مردم در دولت خود را “برای بازگشت به کار.” جمهوری خواهان در میشیگان تبلیغ یک اعتراض در دولت در برابر کاپیتول ایالت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. (مردم اعتراض از داخل اتومبیل های خود را.) قانونگذاران ایالتی پنسیلوانیا در حال مهیج برای همین با وجود پنسیلوانیا عضویت در ائتلاف شمال شرقی.

توافق سیاسی و مشارکت عمومی خصوصی مهم هستند اما آنها فقط لایه ای از چگونه این ائتلاف ممکن است کار می کنند. “تاپیک رسمی حکومت سازه اما غیر رسمی و شبکه های درون دولت سیاستگذاری بسیار قوی است. وجود دارد کنفرانس را که با هم, بیمه, کمیسیون, پزشکی, مدیران, بهداشت عمومی مردمی است. این نوع مانند یک مکالمه است که می چرخد از طریق هتل ballrooms” جونز می گوید. “همه این اتفاق می افتد به عنوان همان زمان به عنوان یک داخلی تغییر در زمینه بهداشت عمومی با تلاش برای reenvision زمین و آنچه در آن معنی به کار در محلی عمومی وزارت بهداشت پس از این کار بیش از واکسن و قرار دادن آگهی در مورد کاندوم.”

بهداشت عمومی کارگران در حال کشش عامل با علم به این که واقعا به بهبود سلامت مردم از کیفیت و دسترسی به مراقبت از آنها را به کار در آموزش و پرورش, حمل و نقل, مواد غذایی, ناامنی مشاغل—کل اقتصاد است. اگر مردم فقیر هستند به طور نامتناسبی تحت تاثیر مسائل مربوط به سلامت و سپس یکی از راه های درمان آنها را به کار بر فقر خود را. “آنها در حال بازنگری بهداشت و درمان به عنوان افراد و محل گرد هم می آورد که همه چیز را به بخش عمومی می تواند انجام دهد” جونز می گوید.

گذشته چند حالته ائتلاف منجر به ناپایدار. آنهایی که خود جمع آوری منطقه ای پس از بلایای طبیعی مانند طوفان یا زلزله معمولا پیاده کردن زمانی که فاجعه است. تلاش برای قرار دادن با هم یک چند حالته منطقه ای مراقبت های بهداشتی ارز تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه سقوط خود را تحت اداری وزن است. اما این زمان ؟ در طول یک کشور بحران به احتمال زیاد باقی بماند برای سال غایب قوی هدایت یا حمایت از Washington DC? آنها ممکن است به شکل یک نوع جدید از mesoscale فدرالیسم سازماندهی از زیر مجموعه های متحده با تراز منافع در مسائل منطقه ای نگرانی که هنوز در زیر سطح فدرال کنترل.

“این سوال جالب است که چقدر از آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر حمل به جلو فراتر از مرحله حاد بحران ؟ چقدر از آن است که فقط در برخورد با بحران در مقابل ایجاد سابقه و یا جدید هنجارهای?” جونز می پرسد. “من نمی دانم پاسخ به این سوال است.” مثل خیلی از آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در حال حاضر این ائتلاف چیزی جدید تخمگذار پایین ریل و روابط به سختی پیش رو از یک لوکوموتیو که در حال حاضر بخار پایین مسیر.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de