دولت مبتنی بر تماس با ردیابی نرم افزار می تواند ظروف سرباز یا مسافر

با هیچ کشور Covid-19 اطلاع رسانی نرم افزار در نظر امنیتی و مسائل مربوط به همکاری برچسبها بزرگ است.

در حالی که دولتها در سراسر جهان راه اندازی شده در سراسر کشور Covid-19 تماس با ما-ردیابی برنامه های گوشی های هوشمند در طول ماه گذشته ما تیز است. در عوض به نظر می رسد مانند برنامه های طراحی شده برای تشخیص coronavirus قرار گرفتن در معرض stateside راه اندازی خواهد شد در یک دولت توسط دولت صورت—و آنها ممکن است چیزی جز ایران.

هنگامی که گوگل و اپل رسما راه اندازی شد قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API برای اندروید و iOS در هفته گذشته خود را اعلام شامل اظهارات از سه متحده—آلاباما, داکوتای شمالی و کارولینای جنوبی—که در حال حاضر ساختمان نرم افزار خواهد شد که ادغام این شرکت با بلوتوث سیستم های مبتنی بر.

اما آن را به طور فزاینده ای به نظر می رسد که نه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و نه وزارت بهداشت و خدمات انسانی و نه هیچ دیگر ما در آژانس فدرال منتشر خواهد شد در سراسر کشور coronavirus تماس با ردیابی نرم افزار. “وجود دارد هیچ تلاشی من می دانم در سطح ملی برای ساخت هر چیزی” مانند یک تماس ردیابی نرم افزار می گوید: کسی آشنایی با کاخ سفید Covid-19 نیروی کار مذاکرات به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر زبان به سیمی تحت شرط ناشناس ماندن. “درست مثل شما دیده ام با این برنامه تست و بازگشایی آن را تحت فشار قرار دادند به آمریکا.”

یکی دیگر از مشاور که وظیفه نیروی اندی Slavitt که منجر مدیکر و مدیکید در سیاست دولت اوباما و بنا به گزارش ارائه شده توصیه به کوشنر می گوید سیمی که هر گونه تماس-ردیابی برنامه های گوشی های هوشمند تقریبا قطعی به چپ به ایالات متحده به تنهایی. “من فکر نمی کنم دولت فدرال می خواهد این مسئولیت را به کشف کردن بهترین و کارآمد ترین راه برای اجرای یک تماس ردیابی نرم افزار می گوید:” Slavitt. “اگر آن را مانند هر چیز دیگری که در حال انجام آنها در حال رفتن به می خواهید مطمئن شوید که آمریکا باید مسئولیت است.” نه سی دی و نه HHS در پاسخ به سیمی درخواست برای اظهار نظر در مورد هر برنامه ای برای راه اندازی یک ملی Covid-19 ردیابی و یا اطلاع رسانی برنامه.

“اگر این انجام شدن است در یک دولت توسط دولت در سطح و یا حتی یک کنفدراسیون از کشورهای مانند غربی پیمان سوال این است که پس از آن در سراسر امنیت و همکاری می گوید:” اشکان سلطانی سابق منجر تکنولوژیست برای کمیسیون تجارت فدرال است که تجزیه و تحلیل Covid-19 ردیابی و اطلاع رسانی برنامه های. “اگر هر دولت در تلاش است برای قرار دادن این با هم شما را اجرا خطر از نهادهای تجاری ساختمان این سیستم backends نه امن بودن و قابلیت اطمینان مسائل است.”

بالقوه برای حریم خصوصی بلایای طبیعی از تماس با ردیابی نرم افزار در حال حاضر شده است به خوبی نشان داده است. داکوتای شمالی را در برنامه داشت به اشتراک گذاری داده ها با چهار ضلعی و گوگل سیستم تبلیغات. هند تماس با ردیابی نرم افزار این امکان را برای قرار دادن برخی از Covid-19-آلوده کاربران کلاهبرداری مکان های GPS. و یک نقص در قطر تماس ردیابی سیستم به بیرون درز صدها نفر از هزاران نفر از اطلاعات شخصی کاربران از جمله وضعیت سلامتی و مکان است.

به جای حسابرسی یک ملی برنامه برای امنیت و حفظ حریم خصوصی مسائل سلطانی می گوید: هر دولتی در سطح تماس با ردیابی و یا قرار گرفتن در معرض سیستم اطلاع رسانی باید به صورت جداگانه بررسی برای این نوع از مسائل. و برای هر یک شیطان در جزئیات اجرای آن است.

گوگل و اپل بلوتوث مبتنی بر سیستم به عنوان مثال ارائه می دهد برنامه سازان نسبتا privacy-preserving رویکرد: آن را نمی کند جمع آوری هر گونه اطلاعات محل از تلفن های و حتی جمع آوری هر گونه اطلاعات از گوشی های کاربران که نمی داوطلبانه خوانده شده را علامت خود را به عنوان داشتن تشخیص داده شده است به عنوان Covid-19 مثبت است. برای اکثریت قریب به اتفاق کاربران هیچ اطلاعات است که تا کنون آپلود به سرور سازمان در حال اجرا برنامه.

اما زمانی که یک Covid-19 بیمار خود به عنوان گزارش مثبت از طریق سیستم خود نرم افزار ها مجموعه ای از چرخش کدهای که تلفن های خود را منتقل می شود به کاربران دیگر از طریق بلوتوث به صورت دو هفته گذشته. در حالی که کسانی که کدهای نیست شناسایی خود را در هر برنامه ساز باید به مراقبت به جمع آوری آدرس های IP از آن Covid-19 بيماران گوشی های هوشمند است که می تواند مورد استفاده برای شناسایی افراد آلوده. و یا اگر آنها را جمع آوری کسانی که آدرس های IP—می گویند برای جلوگیری از حملات انکار سرویس در سرور های خود را—آنها شما باید مراقب باشید به نگه داشتن داده ها را برای بیش از حد طولانی و یا اجازه آن را به نشت.

کسانی که انواع مسائل مربوط به اجرای تنها تبدیل به بحرانی تر اگر برخی از ایالت ها انتخاب می کنید به استفاده از سیستم های دیگر است که بر خلاف یک طراحی شده توسط گوگل و اپل به جای جمع آوری اطلاعات محل سکونت—به عنوان تماس با ردیابی نرم افزار راه اندازی در ایالت یوتا می کند. که به طور بالقوه می تواند ترک سازمان های دولتی مسئول حفاظت از اطلاعات حساس در مورد حرکات میلیون ها نفر از مردم است. “من قطعا نمی اعتماد 50 دولت های مختلف ادارات بهداشت برای انجام این کار به عنوان قابل اعتماد به عنوان یک آژانس فدرال می گوید:” متی سبز یک cryptographer در دانشگاه جانز هاپکینز است که تجزیه و تحلیل امنیت از تماس با ردیابی و قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی برنامه های.

اساسا بیشتر سبز استدلال یک دولت توسط دولت رویکرد افزایش پتانسیل متحده برای استفاده های مختلف ناسازگار سیستم به طوری که Covid-19 قرار گرفتن در معرض حوادث ممکن است از دست رفته اگر یک کاربر عبور خطوط دولت است. “اگر من در نیویورک و بسیاری از مردم در حال در آمدن از نیوجرسی به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به یک مشکل بزرگ” او می افزاید. “آن را در مقابل یک اثر شبکه ای.”

سبز اشاره می کند که اگر دو کشور’ برنامه های هر دو با استفاده از گوگل و اپل پروتکل که همکاری مشکل بیشتر کنترل می شود. این دو کشور به سادگی به اشتراک گذاشتن کدهای منحصر به فرد شده اند که آپلود شده توسط Covid-19 مثبت کاربران به طوری که افرادی که آمده اند به بلوتوث نزدیکی با آنها را در هر دو دولت می تواند هشدار داد. اپل و گوگل حتی پیشنهاد کرد که کشورهای مختلف’ نرم افزار می تواند طراحی شده برای اجرا بر روی همان باطن سرور زیرساخت ها است.

اما این همکاری از هم جدا می افتد اگر یک کشور مثل یوتا مردد برای یک محل بر اساس سیستم, در حالی که دیگران با استفاده از بلوتوث-بر اساس یک یا حتی اگر یک دولت با استفاده از سامانه بلوتوث مبتنی بر سیستم مانند گوگل و اپل سیستم در حالی که یکی دیگر از اعزام متمرکز مدل های اجرا شده توسط کشورهایی مانند استرالیا و سنگاپور. “این بسیار آسان برای ایجاد برنامه های غیر متمرکز سازگار می گوید:” کریستینا سفید یک دانشگاه استنفورد استاد دانشگاه و مدیر اجرایی غیر متمرکز قرار گرفتن در معرض سیستم اطلاع رسانی CovidWatch. “اگر هر کس در حال انجام کارهای مختلف با برخی از غیر متمرکز و متمرکز و هر کس با استفاده از پروتکل های مختلف است که سخت تر است.”

یکی دیگر از تماس با ما-ردیابی نرم افزار پروژه MIT spinoff غیر انتفاعی Pathcheck می گوید: آن را در حال حاضر در مذاکرات با یک دوجین متحده یا “مراجع قضایی”—چند حالته مناطق—در مورد نورد ردیابی تماس و یا قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی برنامه های برای این مناطق. اما استاد MIT رامش Rashkar یکی از گروه بنیانگذاران می گوید که بسیاری از آژانس های او را به صحبت ابراز علاقه بیشتر در محل تماس مبتنی بر برنامه ردیابی از بلوتوث مبتنی بر سیستم توسعه یافته توسط گوگل و اپل. و او تصدیق می کند که می تواند ایجاد مسائل مربوط به همکاری تا یک استاندارد تاسیس شده است. “انتظار من این است که در فوری نسخه وجود دارد می تواند ظروف سرباز یا مسافر با توجه به همکاری, اما آن خواهد شد ثابت شده که ما استقرار راه حل های بیشتر” می افزاید: Rashkar.

تماس با ردیابی و قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی برنامه بدون در نظر گرفتن نمایندگی در یکی از بهترین ابزاری است که می تواند کمک آمریکایی ها به زندگی عادی بازگشت. Slavitt به اوباما-دوران مراقبت های بهداشتی تزار می گوید که برای مثال او می بیند نرم افزار به عنوان “بین 10 و 20 درصد” یک تصویر بزرگتر بسته به مراتب بیشتر manual تماس با ردیابی و گسترده تست.

اما در حال حاضر با هیچ برنامه در سراسر کشور ایالات متحده آمریکا, تکه تکه شدن تهدید به تبدیل شدن به یک مانع برای حتی یک نسبتا متوسط نقش Covid-19 هشدار و ردیابی برنامه های کاربردی. تا زمانی متحده می تواند توافق بر سر استاندارد و یا ایجاد قابلیت همکاری بین سیستم های خود را در هر خط بر روی نقشه ایالات متحده می تواند نشان دهنده یکی دیگر از محدودیت بر روی یک تکنولوژی است که در غیر این صورت ممکن به کمک تراشه دور در جهانی همه گیر اثرات.

گزارش های اضافی توسط فرد Vogelstein.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • چرا انسان کاملا دمدمی مزاجی هنگامی که آنها از دست داده
  • دره سیلیکون تجدید نظر به (خانه) office
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • Covid-19 ترسناک لخته شدن خون نیست که تعجب آور
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>