یک شرکت چند ملیتی اجماع بیانیه از Fleischner جامعه در نقش تصویربرداری قفسه سینه در بیماران مراجعه کننده با COVID-19 بود که به طور مشترک منتشر شده امروز در این مجلات رادیولوژی و قفسه سینه.

“ما نیاز به درک که شرایط در سراسر جهان تا حد زیادی متفاوت است. هدف ما در حال توسعه این بیانیه بود به ارائه راهنمایی های حساس است که به این تفاوت ها و قابل استفاده گسترده” گفت: Geoffrey D. روبین, M. D., George B. گلر استاد تحقیقات قلب و عروق و استاد رادیولوژی و مهندسی زیستی در دانشگاه دوک دانشکده پزشکی در دورهام کارولینای شمالی.

این بیانیه نشان دهنده جمعی نظرات و دیدگاه های پشتی رادیولوژی pulmonology طب مراقبت های اضطراری پزشکی و آزمایشگاهی پزشکی و کنترل عفونت کارشناسان تمرین در 10 کشور نماینده بیشترین بار COVID-19 در سراسر جهان است.

“تمایل کارشناسان از سراسر جهان به توقف خود را از مراقبت از بیماران به کمک دانش و تجربه خود را نسبت به این اجماع بین المللی شد, الهام بخش,” دکتر روبین گفت.

Chest CT و X-ray ها ابزار کلیدی در تشخیص و مدیریت بیماری های متعدد تنفسی اما نقش خود را در مدیریت COVID-19 در نظر گرفته شده است در چارچوب متغیرهای بسیاری از جمله شدت بیماری تنفسی قبل از آزمون احتمال, عوامل خطر برای پیشرفت بیماری و بحرانی محدودیت منابع.

“این Fleischner بیانیه بود منحصر به فرد متشکل از چند رشته ای پنل تشکیل شده عمدتا از رادیولوژیست و pulmonologists از 10 کشور با تجربه مدیریت COVID-19 بيمار در سراسر طیف بهداشت محیط گفت:” رادیولوژی ویرایشگر David A. Bluemke, M. D.

پانل بررسی ابزار تصویربرداری در سه سناریو, نمایندگی های مختلف و عوامل خطر جامعه شرایط و محدودیت منابع.

چهارده پرسش کلیدی مربوط به 11 تصمیم امتیاز در سه سناریو و سه اضافی موقعیت های بالینی شدند امتیاز توسط پانل بر اساس پیش بینی مقدار از اطلاعات است که قفسه سینه تصویربرداری خواهد بود انتظار می رود به ارائه. نتایج جمع آوری شده در نتیجه پنج نفر اصلی و سه پیشنهاد دیگر در نظر گرفته شده برای راهنمای پزشکان در استفاده از قفسه سینه با اشعه X و CT در مدیریت COVID-19.

نتايج نشان داد که تصویربرداری است و نه به طور معمول نشان داد در افراد بدون علامت و یا بیماران مشکوک به COVID-19 و خفیف علائم بالینی. استفاده از تصویربرداری قفسه سینه نشان داده شده است در بيماران مبتلا به COVID-19 که بدتر شدن وضعیت تنفسی. تصویربرداری نیز نشان داد برای بیماران مبتلا به متوسط تا شدید امکانات از COVID-19 بدون در نظر گرفتن COVID-19 نتایج آزمون.

در منابع محدود و محیط زیست (عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و یا در دسترس بودن COVID-19 تست) تصویربرداری است که برای پزشکی ترياژ بيماران مشکوک به COVID-19 که در حال حاضر با متوسط تا شديد ویژگی های بالینی و قبل از تست احتمال بیماری است.

این پنل همچنین دریافتند که CT مناسب است در بیماران با اختلال عملکرد و/یا هيپرکاپنی (سطح پایین اکسیژن در خون) پس از بهبودی از COVID-19. هنگامی که وجود دارد این است که شناخته شده جامعه انتقال مدارک و شواهد از COVID-19 بوده است و اتفاقا در یافت سی تی اسکن. در این موارد بیماران باید COVID-19 تست با استفاده از معکوس-رونویسی واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) ویروسی شد.

نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که این اجماع بیانیه نشان دهنده نظر در یک لحظه در زمان در یک محیط بسیار پویا که در آن وضعیت منطقه ای شیوع و در دسترس بودن منابع مهم برای مبارزه با کسانی که شیوع متفاوت است روزانه. توصیه ها ممکن است تحت پالایش به عنوان وضعیت تکامل می یابد.

“در حال حاضر هیچ درمان تایید شده است برای تغییر این دوره از COVID-19 وجود دارد هیچ درمان شناخته شده است و هیچ واکسن برای پیشگیری از” دکتر روبین گفت. “به عنوان درمان موثر در حال توسعه تصویربرداری قفسه سینه ممکن است پیدا کردن نقش های جدید ایجاد پاسخ به درمان و یا توصیف بیماران به احتمال زیاد پاسخ به رمان درمان.”

RSNA متعهد به اتصال رادیولوژیست و رادیولوژی جامعه به موقع و مفید COVID-19 اطلاعات و منابع است. RSNA را COVID-19 منابع صفحه: خانه آخرین ارشاد, اصلی, تحقیقات, تصویر, مجموعه, و بیشتر. این صفحه به روز خواهد شد بر اساس مداوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de