اگر شما خسته از همه خود را در هیئت مدیره بازی ها, تماشا, همه از Netflix را ببر پادشاهو هیچ نشانه چه چیز دیگری برای انجام به تصویب زمان در طول قرنطینه و این ممکن است زمان برای راه اندازی خود را به لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی و برخی از بازی co-op بازی در بخار.

بخار محبوب ترین مشتری بازی بر روی رایانه های شخصی و جدید ترین ویژگی بی سر و صدا منتشر شده در ماه نوامبر به نام از راه دور با هم بازی. این اجازه می دهد تا مردم بازی محلی بازی های چند نفره از طریق اینترنت. یک بازیکن در جریان بازی به یک بازیکن دیگر صفحه نمایش و دو قادر به لذت بردن از نیمکت co-op بازی بدون اینکه در همان خانه.

فقط یک کپی از بازی مورد نیاز است برای دو یا بیشتر مردم به استفاده از این ویژگی. این به این معنی است که وقتی که می آید به فقط در مورد هر گونه پشتیبانی از بازی چند نفره محلی تا زمانی که شما آن را خود رفیق خود را(بازدید کنندگان) می تواند آن را بازی کند. و از آنجایی که نرم افزار در حال جریان از خود سخت افزار مهم نیست اگر دوستان خود را در یک لپ تاپ و کامپیوتر یا حتی گوشی های هوشمند—آنها قادر خواهید بود به بازی گرافیکی خواستار بازی های کامپیوتر شما می توانید مسئولیت رسیدگی به راست در کنار شما.

در اینجا گام به گام راهنمای در مورد چگونه برای از راه دور با هم بازی همراه با توصیه هایی برای یک تعداد انگشت شماری از بازی های بزرگ که استفاده از این ویژگی را به خوبی.

نحوه تنظیم بخار از راه دور بازی
Photograph Valve Corporationnbsp
عکس: Valve Corporation

اولین بار, چک کردن شیر توصیه می شود مشخصات سیستم. آن را توصیه می کند “حداقل یک quad-core CPU برای کامپیوتر در حال اجرا بازی.” مشتری PC “باید یک پردازنده گرافیکی است که پشتیبانی از سخت افزار شتاب H. 264 رمز گشایی است.”

مدرن ترین ماشین آلات دیدار با کسانی که مورد نیاز است. از همه مهمتر فرد میزبانی بازی ایده آل باید تکیه بر یک سیمی اترنت, اتصال, اما شما ممکن است به اندازه کافی خوب تجربه اگر شما در یک شبکه Wi-Fi.

گام های بعدی نسبتا آسان است:

 1. مطمئن شوید که شما و دوستتان هر دو به تاریخ بخار مشتریان. داشتن تعداد نسخه های مشابه ضروری است. شما می توانید شیر بر روی Steam در نوار بالای صفحه کلیک کنید و برای چک کردن بخار مشتری به روز رسانی به مطمئن شوید که شما آخرین نسخه.

 2. بوت کردن محلی چند نفره بازی شما می خواهید به بازی. شما می توانید بازی خود را به کتابخانه (یا بخار فروشگاه صفحه) به شما نشان می دهد بازی هایی که پشتیبانی از راه دور با هم بازی.

 3. یک بار این بازی دارای بوت باز خود را در بازی بخار پوشش (Shift + Tab) با کلیک بر روی نام دوست خود را و شما نگاه کنید یک گزینه به دعوت آنها را به کنترل از راه دور با هم بازی. را انتخاب کنید و شما انجام می شود!

راهنمایی عیب یابی

از راه دور با هم بازی است یکی از ویژگی های جدید بنابراین شما ممکن است روبرو می شوند چند مسائل و یا اشکالات. در اینجا چند مشترک عیب یابی راه حل برای مشکلات اساسی.

 • اگر شما نمی توانید از یک دوست دعوت به کنترل از راه دور با هم بازی مطمئن شوید که شما بخار مشتریان در حال به روز رسانی به آخرین نسخه که شما یا هر دو تصمیم گرفتند در داخل یا خارج از مشتری بتا از نابرابری می تواند باعث مسائل. هنگامی که در شک, انتخاب کردن از بتا برای بهترین شانس عیب یابی موفقیت است.

 • در صورت دوست خود را دریافت پیغام خطا در هنگام پذیرش دعوت شما سعی کنید دوباره آنها را دعوت. گاهی اوقات لغو پیر دعوت و ارسال یک جدید است تمام طول می کشد برای به دست آوردن چیزهایی در حال اجرا است.

 • جدا و مجدد همه کنترل صفحه کلید و موش اگر کسی ورودی نیست اینکه شناسایی شده است. کنترل کننده های ایده آل برای بسیاری از بازی ها پس از تنها یک تشخیص داده و صفحه کلید ورودی مجاز در طول بازی از راه دور با هم.

 • اگر شما در حال بازی-های کتابخانه خود را با شخص شما می خواهید به بازی از راه دور با: باید آنها را امتحان کنید به عنوان میزبان جلسه اگر وجود دارد مسائل فنی هنگامی که شما میزبان. داشتن یک متفاوت میزبان می تواند در درمان تمام مسائل در یک سقوط کرد از بین بردن اگر شما خوش شانس هستید.

بازی بزرگ به بازی با هم
Steam Remote Play Together Setup Guide and Best Games to Try
عکس: Valve Corporation

بسته به سرعت و ثبات از اتصال به اینترنت خود را, برخی از این بازی ها ممکن است بیشتر سرگرم کننده تر از دیگران است. هنوز هم همه آنها را مطلق انفجار از راه دور با هم بازی. برای گزینه های بیشتر لطفا این لیست از بخار و راهنمای ما به بهترین Co-Op بازی است. خوب بازی گوشی نیز کمک می کند.

 • Cuphead: هر چند حتی ریزترین کمی تاخیر از جریان می تواند باعث سردرد در Cuphead با توجه به آن تاکید بر دقت مطلق هیجان داشتن آنلاین co-op در این بازی گرفت آن است. آن را به زمان مناسب سینک برای, از بازی بگیرید و یاد دهید به حفاری در حالی که اجتماعی فاصله گرفتن از آن را سخت به عنوان ناخن و نیاز به ساعت از تعاونی تمرین به استاد.

 • Guacamelee: Guacamelee 1 و 2 در میان بهترین اقدام platformers در خارج وجود دارد, به خصوص اگر شما دعوت یکی از دو یا سه luchador دوستان است همراه برای سوار شدن. طرفداران platformers 2D brawlers و الگوهای رفتاری را تمام ضربه را از این سری است.

 • بازی لگو: این که آیا شما یک جنگ های ستاره لگو, لگو ارباب حلقه هایا لگو بتمن نوع از شخص شما می توانید از راه دور با هم بازی با همه آنها. این بازی تا به حال هرگز سنتی آنلاین چند نفره اما در حال حاضر شما می توانید هر یک از آنها را به همکاری با دوستان از طریق اینترنت.

 • Gang Beasts: این عجیب و غریب بلابی خروس جنگی که تنها لذت بخش با دو یا بیشتر مردم است بنابراین داشتن توانایی برای به اشتراک گذاشتن کپی خود را از این تو رفتگی در دیوار indie در بازی با دوستان یک نعمت غیر مترقبه. باند جانورانمنحصر به فرد با نام تجاری beat-’em-up خوبی برای تولید می خندد و هرج و مرج است.

 • صوتی شیدایی: اگر شما می خواهید به مربع در گرم splitscreen نژادها در برابر خود را بگیرید و یاد دهید, این بازی بهترین شرط بندی شما است. Studiopolis منطقه در انتظار!

 • مرگ مربع: این یک بازی در مورد ناز مکعب همکاری با یکدیگر برای حل زاویه ای پیشرو. تا چهار نفر می تواند بازی و آن را برای گروه غیر فعال ذهن در نیاز به برخی از مغزی ورزش است.


اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا این است که چگونه این کار می کند. شما همچنین می توانید پشتیبانی ما گزارش و بررسی با خرید 1-سال چاپ + دیجیتال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).


بیشتر از سیمی در Covid-19
 • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
 • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
 • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
 • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
 • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
 • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im