از خط خارج شده وجود روزمره برای همه ما, ما را مجبور به انتخاب های دشوار است. اما چند هفته پیش استفان ولفرام معضل منحصر به فرد بود. چه باید به شما انجام, او تعجب اگر درست در وسط از یک بیماری همه گیر شما آماده بودند تا اعلام کند که شما تا به حال ساخته شده پیشرفت تاریخی—حداقل به عنوان شما آن را دیدم—به سوی حل اساسی فیزیک سوال ؟ اگر شما احساس شما تا به حال نمیفهمد مسیر به جام مقدس فیزیک: یک نظریه واحد و یکپارچه ساخت این امکان را برای اولین بار به کشف قانون اساسی ما کل جهان است که intertwines نسبیت گرانش و مکانیک کوانتومی با ظریف انسجام? و چه می شود اگر شما آماده به انتشار ابزار و مواد زمینه است که قادر می سازد یک crowdsourced تلاش برای فیزیکدانان بیش از خط پایان ؟

“من فکر اصلی این بود که ما باید صبر” ولفرام می گوید از طریق زوم از خانه اش در ماساچوست “است که آن را نوعی بی احترامی به انتشار یک بی ربط فکری چیزی که مردم با داشتن این همه مشکل با این بیماری همه گیر.”

اما پس از آن Wolfram که انشعابات وقت خود را بین علم (او به عنوان یک فیزیکدان ذرات و در سال 2002 نوشت: بحث 1,280-صفحه مانیفست در مورد محاسباتی طبیعت جهان) و تجارت (او مدیر عامل شرکت 800 نفر شرکت Wolfram Research) شروع به گرفتن ایمیل از دوستان و آشنایان و کل غریبه گیر در خانه که به طور ناگهانی در زمان حال به دنبال پروژه های فکری. او متوجه شد که جهان پناه در خانه ممکن است ارائه کامل ارتش به جستجو برای یک حکومت است که بر جهان ما. “ما می تواند صبر کنید برای شش ماه و یا چیزی برای این بیماری همه گیر به روشن کردن. اما بسیاری از مردم در حال نشستن در خانه تمایل به فکر کردن در مورد چیزهای معنوی و ما باید یک فکری چیزی است که من فکر می کنم جالب است,” او می پرسد. “چرا ما فقط انتشار آن؟”

بنابراین امروز نشانه اولین Wolfram Physics پروژه. (ولفرام یک هنرمند از eponymous داشتن نام قبلی محصولات ولفرام آلفا ولفرام زبان Wolfram چارچوب داده و به همین ترتیب.) فیزیک پروژه را میسازد تئوری های آن 60 ساله خالق را فراهم می کند اسناد و مدارک را برای خود ادعا می کند که او در حال حاضر ساخته شده است پیشرفت در درک فضا و زمان و ماهیت ذرات بنیادی و دعوت همه به عضویت در جستجو برای رمزگشایی بنیادی فیزیک است. در واقع این پروژه شامل ایجاد نمودار-مانند مدل ممکن است بسیاری از جهان به عنوان تعریف شده توسط قانون است که تعیین چگونه مدل تکامل می یابد. به عنوان نمودار پیچیده تر—واقعا پیچیده تر—آنها ایجاد پدیده است که ارزش مطالعه را در خود. اگر قوانین حق می توان “کشف” در آنها واقعی فیزیک حاکم بر جهان ما—همه چیز از E=mc2 به قانون جاذبه.

خود را برای کمک به کاشفان Wolfram نوشته شده در بیش از 800 صفحه از اسناد و همدستان خود را تولید کرده اند سه مقاله خود را. Wolfram دیجیتال بسته موش نیز ثبت بسیاری از جلسات طوفان فکری بین خود و همکاران خود است و انتشار 430 ساعت و یا پس از فیلم ها. (حتی پناه در محل نمی خواهد به شما زمان کافی برای که!)

آن را کتمان می گویند این پروژه غیر معمول است و بسیاری از سنتی فیزیکدانان آن را به عنوان حماقت. اما این پروژه کاملا در شخصیت Wolfram که حرفه ای شامل یک مک آرتور بنیاد یاران—همچنین به عنوان شناخته شده “نابغه گرانت”—در سن 21; روی لئامت دادن در موسسه مطالعات پیشرفته (انیشتین خانه سابق); تاسیس شرکت خود را; اختراع ولفرام آلفا موتور دانش; ایجاد یک ابزار محاسبه (Mathematica); و نوشتن Wolfram زبان یک مقیاس کامل محاسباتی کامپیوتر زبان.

او همچنین شناخته شده برای خود را دارد. “فیزیک نداشته چیزی دراماتیک اتفاق می افتد در یک مدت زمان طولانی” او می گوید: اگر او را واگذار که تشخیص امواج گرانشی بود نوع یک لحظه. “علوم طریق چرخه است که می تواند اغلب بیش از یک زندگی انسانی span زمانی که این نوع فقط افزایشی و سپس به طور ناگهانی چیزی هیجان انگیز اتفاق می افتد. من خیلی امیدوار است که در یک صرفا فنی در سطح آنچه که ما انجام داده ایم را reenergize فیزیک نظری است که در چیزی از یک شیار در حال حاضر.”

در حال حاضر او درخواست جهانی برای تبدیل شدن به بخشی از این تلاش است. “من فکر می کنم ما در نهایت باید یک مسیر به یک نظریه بنیادی فیزیک” او می نویسد: در یکی از این اسناد در سایت. “اما ما هنوز وجود ندارد … پس بیایید همه رفتن و پیدا کردن تئوری بنیادی فیزیک با هم! آن را به بزرگ!”

Wolfram پروژه ادامه یک موضوع است که او شروع به بیش از 20 سال پیش اما تا به حال کاهش یافته است در حالی که برای. در سال 2002 او نوشت: آنچه او در نظر گرفته خود را به عنوان شاهکار: که 1,280-صفحه طعمه به نام نوع جدیدی از علمکه او shorthands به عنوان NKS, که در آن او استدلال کرد که پیشرفت های بزرگ می تواند ساخته شده با مشاهده جهان از دیدگاه محاسباتی. در 100 صفحه فصل 9, او نوشت: در مورد فیزیک بنیادی: “تاریخ فیزیک دیده است توسعه یک توالی به تدریج دقیق تر مدل های جهان—از مکانیک کلاسیک از طریق تئوری میدان کوانتومی و فراتر از آن. و یکی ممکن است تعجب که آیا این روند برای همیشه خواهد شد و یا اینکه در برخی از نقطه به پایان خواهد آمد و یکی را به یک نهایی نهایی مدل برای جهان است.”

diagram showing wolfram's physics project
حسن نیت ارائه میدهد از ولفرام

خود را باور است که نه تنها خواهد شد که مدل شود اما آن را به دنبال خواهد داشت “تک ساده, اساسی قانون است.” پیدا کردن این قانون خواهد بود, او نوشت: “عمده پیروزی برای علم و تظاهرات روشن است که حداقل در برخی از جهت فکر بشر رسیده لبه چه چیزی ممکن است.”

زمانی که من در مورد نوشت: ولفرام و NKS در یک سیمی مشخصات در سال 2002 من احساس کردم که او را پس از آن بود که در پیدا کردن این قانون. این قطعه به پایان رسید با یک مکالمه ما تا به حال در یک Champaign, Illinois steakhouse که در آن Wolfram صحبت کرد زمانی که ما قادر خواهد بود به نوشتن که قاعده ساده—شاید چند خط کد در یک برنامه Mathematica—و می گویند: “این جهان است.”

“آیا شما باور ما این کد را در طول عمر خود را؟” از من خواسته.

“من امیدوارم آره.”

“آیا شما می خواهید به آن را پیدا کنید؟”

“مطمئن است که می تواند خوب,” او گفت:.

من پرسید که اگر او بود نکته بعدی انجام دهید.

Wolfram لبخند زد. “من می خواهم به فکر می کنم که آره.”

اما این چیزی است که اتفاق افتاده است. به عنوان او می نویسد: در یک مقاله همراه با فیزیک پروژه در طول سال زمانی که او را تا این ایده را به فیزیکدانان “آنها فقط به من عجیب و غریب به نظر می رسد و من می توانم بگویم که آنها خونتان بدونم که اگر من تا به حال من از دست داده ماربلز.” حتی فیزیکدان دوستان خواهد تغییر موضوع. “پروژه من در تلاش برای پیدا کردن تئوری بنیادی از فیزیک ورشکستگی,” او نوشت.

digram of figures
حسن نیت ارائه میدهد از ولفرام

او بیشتر درگیر در محصولات مختلف او ایجاد شده و در حال اجرا Wolfram Research. او نگه داشتن کار بر روی ایده های او مطرح در NKS, اگر چه, و هر سال او در یک “مدرسه تابستانی” که در آن دانشمندان جوان با الهام از ایده های خود را خواهد گوش دادن به سخنرانی های خود را و به اشتراک گذاری ایده های خود را. چند سال پیش دو فیزیک دانش آموزان حداکثر Piskunov و جاناتان Gorard جداگانه به ابراز علاقه خود را در دنبال کردن این ایده ها در فصل 9. خود را متلاطم شور و شوق به نظر می رسید به انرژی ولفرام و در اواسط سال 2019 او تصمیم به کار با آنها را غرق خود را دوباره در جهان علم است.

پس چگونه این فرایند کار می کند ؟ آن را آسان تر به درک بصری از نوشته شده است (“زبان انسان ساخته شده است برای توضیح این مسائل” ولفرام می گوید در عذرخواهی) اما در اینجا می رود: همه چیز در مورد ساختمان مدل جهان در قالب نمودار. مواد خام از این مدل جهان است امتیاز از فضا. (در ولفرام را مشاهده فضایی است که پیوسته اما تشکیل نقاط گسسته.) هر مدل شروع با ساده نمایندگی با تعداد کمی از این نقاط پس از آن قانون اعمال می شود که تولید بیشتر نقاط. حکومت می تواند هر چیزی را به عنوان طولانی به عنوان آن را به طور مداوم نحوه تعیین نمودار خواهد شد و در تکرار بعدی.

یکی از درس های ولفرام قبلی کار بود چگونه اعدام از قوانین ساده می تواند تولید چشمگیری پیچیده رفتار و اعمال می شود که در این مورد به عنوان به خوبی. سوال این است که به عنوان Wolfram آن قرار می دهد: “اگر ما به اجرای قوانین مانند این به اندازه کافی طولانی خواهد آنها تا پایان ساخت چیزی است که بازتولید فیزیکی ما هستی ؟ و یا قرار دادن یکی دیگر از راه: در این محاسباتی جهان از قوانین ساده می تواند به ما در پیدا کردن فیزیکی ما هستی؟”

مقدس ماتریکس! به عبارت دیگر او نشان می دهد که آنچه اتفاق می افتد در این مدل وجود دارد که تنها به عنوان محاسبات است که به عنوان معتبر به عنوان پدیده در آنچه ما تماس بگیرید دنیای واقعی—حتی اگر این مدل کیهان چشمگیری کمتر پیچیده تر از واقعی جهان است. (حتی ساختمان خود شبیه سازی با 100 هسته ای شبکه او دسترسی پیدا کرده و به عنوان مدیر عامل یک شرکت نمی تواند شروع به رویکرد محاسبه سرمایه گذاری در جهان واقعی که ولفرام حدس بزند ممکن است اجرای آن قانون اساسی چیزی شبیه به 10400 تکرارها به خوبی همه چیز.)

با اینحال Wolfram می گوید او شده است قادر به کشف همان معادلات عامل در این مدل ها به عنوان کسانی که استفاده می کنیم برای اثبات نظریه ها مانند مکانیک کوانتومی و یا جاذبه در جهان واقعی است.

“ما شروع به اثبات های مختلف به طور کلی خواص از این مدل ها می گوید:” او 22 ساله همکار Gorard که یک دانشجوی دکترا در کمبریج. “ساخت ساده فقط محدودیت در قوانین ما قادر به خارج شدن پدیده های است که ما می تواند نشان می دهد مشابه—یا در برخی موارد معادل—چیزهایی که ما می دانیم در مورد فیزیک واقعی.” با این کار او به این معنی است که اساس فیزیک: نسبیت عام و نظریه میدان کوانتومی.

اما تا کنون هیچ یک از عالمیان را عملی نامزدها برای یک Wolfram می خواهد بیشتر به تولید: تنها حکومت که است که ما جهان اجرا می شود.

من حتی نیاز به زحمت ذکر است که ولفرام رویکرد نیست دقیقا راه فیزیک تمرین این روز ؟ هر چند او در اوایل تصویب محاسباتی پارادایم فیزیک ثابت شده است prescient وجود دارد همیشه تیز منتقدان خود را غیر متعارف رویکرد مهمترین جشن Freeman Dyson که در ماه فوریه. “من مطمئن هستم که آنچه او می کند می توان به نام علم” Dyson به من گفت که او همکار ولفرام را در موسسه مطالعات پیشرفته. زمانی که NKS بیرون آمد Dyson گفت: آن را “بی ارزش است.” (ولفرام در حال حاضر من می گوید که چند ماه پیش او خواسته Dyson اگر این نقل قول در مورد او دقیق بودند. Dyson تایید کرد که آنها بودند. “من هنوز هم تبادل ایمیل که در آن او گفت:” بله من گفت:—و من هنوز هم فکر می کنم همه چیز شما انجام داده ایم مزخرف است!” ولفرام به من می گوید.)

Wolfram می داند که پروژه خود است به احتمال زیاد برای جلب منافع بیشتر از دانشمندان کامپیوتر از سنتی فیزیکدانان برای اولین بار در. “آنچه که من گفته ام Stephen است که افرادی که کار بر روی محاسبات احتمالا پیدا خواهد کرد این فوق العاده قانع کننده می گوید:” Nathan Myhrvold مدیر عامل شرکت Intellectual Ventures که در سابق زندگی یک فیزیکدان ذرات کار با استیون هاوکینگ. “و بیشتر سنتی اساسی فیزیکدانان احتمالا می گویند, ‘OK ، شما با استفاده از یک فرمالیسم غیر معمول برای اثبات چیزی است که ما در حال حاضر می دانستند.'” (Myhrvold فکر می کند که ولفرام کار در فیزیک پروژه “جذاب است.”)

و وقتی که من پرسید: Jonathan Gorard چه فیزیک اساتید فکر کار خود را با Wolfram او اعتراف کرد که بسیاری از آنها “بی تفاوت.” از سوی دیگر او گفت: “Gratifyingly هیچ کس به طور کامل آن را تعطیل و گفت:” این کاملا دیوانه است. شما آجیل است.’ یا هر چیز دیگری.”

اما نه همه از استقرار مینویسه ولفرام. اندرو Stominger این Gwill E. York استاد فیزیک در دانشگاه هاروارد و پیشرو در رشته نظریه پرداز نوشت: در یک ایمیل وجود دارد که نیاز به مفاهیم جدید و ابزار برای حل بلند مدت مشکلات در فیزیک. “استفان است پرداختن به این مسائل با یک رویکرد جدید,” او نوشت. “آن شده است تحریک به بحث در مورد این مسائل با او و من هیجان زده برای دیدن که در آن منجر خواهد شد.”

پس مسلما نگاه مختصر در Wolfram مواد برجسته فیزیکدان Sean Carroll نیز علاقه نشان داد در حالی که ابراز رزرو. “از یک طرف من به نفع گرفتن نوسانات در فیزیک بنیادی با شدید غیراستاندارد ایده ها و دیدن آنچه که اتفاق می افتد می گوید:” کارول یک تحقیق استاد فیزیک در Caltech. “اکثر این تلاش ها شکست خواهد شد اما نتیجه نهایی بزرگ است اگر شما ضربه به هدف. از سوی دیگر روش استاندارد در توسعه چنین ایده هایی خواهد بود به منظور بررسی که شما می تواند در بهبود برخی از موارد ساده از شناخته شده فیزیک—ساده هارمونیک نوسان ساز-قانون میدان معکوس جاذبه double-slit experiment—قبل از بالا بردن امید به یک نظریه بنیادی همه چیز است.” (“البته ما انجام داده ایم که می گوید:” Wolfram.)

برای بخشی خود را پس از تقریبا چهار دهه از ایجاد پروژه های دیگر مردم به ویژه ولفرام استفاده می شود برای شنیدن رزرو. “من اصلا به این چیزها گفت:” من قصد دارم برای ساخت چیزی bizarrely متفاوت است که هیچ کس می گذرد به درک,” او می گوید. “این فقط به پایان می رسد که راه.”

آزمون واقعی در هر علمی و سازمانی خواهد بود که آیا نظریه کشف با مطالعه مدل جهان می تواند تکرار در دنیای واقعی است. در این مرحله چنین آزمایش ها aspirational. اما آیا فیزیک استقرار تصویب یا نه Wolfram Physics پروژه باز برای کسب و کار امروز است. ما به زودی پیدا کردن که آیا دانشمندان را قبول چالش خود را و شروع به ساختمان نامزد جهانهای درون آن امید به پیدا کردن این قانون که قوانین همه ما است.

چه جهنم چیز دیگری آنها را مجبور به انجام همه cooped در خانه ؟

به روز شده 4/14/2020 12:30 به وقت EST: نسخه های قبلی این مقاله به اشتباه املای Champaign, Illinois.


بزرگ تر سیمی داستان
  • سبکی غیر قابل تحمل از عبور از حیوانات
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • چگونه خانه خود را ارتقاء صوتی در حالی که شما در حال قرنطینه
  • جاوا اسکریپت چارچوب قرار می دهد که صفحات وب در یک رژیم غذایی
  • به ضرب و شتم coronavirus بالا بردن ارتش از بهبود
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im