استروئیدها باید اجتناب شود در درمان فعلی رمان coronavirus کارشناسان توصیه کرده اند.

تفسیر مقاله منتشر شده در مجله لانست آمده است که بر اساس شواهد از شیوع بیماری های قبلی از انواع مشابه عفونت مانند سارس استروئیدها ارائه کمی به نفع بیماران و می تواند انجام بیش از آسیب خوب.

آنها می گویند که پزشکان هنوز هم باید اداره برای درمان بیماری هایی مانند آسم و دیگر بیماری های التهابی است.

استروئیدها هستند و اغلب توسط پزشکان برای کاهش التهاب است که در حال حاضر در ریه بیماران مبتلا به رمان coronavirus. التهاب ریه مشاهده شد در طول سارس و شیوع بیماری MERS که ناشی از coronaviruses.

اما استروئیدها همچنین اختلال در توانایی سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با ویروس ها و عفونت های دیگر که اغلب توسعه در بیماران مبتلا به بیماری تهدید کننده زندگی. کارشناسان می گویند که در تعادل با استفاده از مواد مخدر می تواند باعث آسیب قابل توجهی.

یک مطالعه گذشته نگر از انتقادی بیمار مبتلا به MERS یافت که تقریبا نیمی از افرادی که دریافت استروئیدها نیاز به درمان های اضافی مانند کمک در تنفس مواد مخدر به افزایش فشار خون و یک شکل از دیالیز. کسانی که با توجه استروئیدها داشت را دیگر برای پاک کردن ویروس از بدن خود را.

دیگر مطالعات نشان داده است که استروئیدها باعث آسیب در شیوع سارس با این ویروس هنوز هم در حال حاضر در کسانی که مواد مخدر تا سه هفته پس از عفونت است.

Dr Kenneth J. Baillie نویسنده سرب از تفسیر مقاله و مشاور علمی در مراقبتهای پزشکی در دانشگاه ادینبورگ گفت: “در طول این زمان شیوع کروناویروس پزشکان در مواجه با برخی از تصمیم گیری های دشوار در مورد چگونه به درمان افرادی که آلوده شده اند. پس از به دنبال دقت در آنچه که شواهد در دسترس است, ما توصیه می کنند که استروئید استفاده نمی شود برای درمان ریه آسیب های ناشی از این ویروس جدید است. اگر استروئیدها استفاده می شود باید آن را به عنوان بخشی از یک کارآزمایی بالینی به طوری که ما می توانید پیدا کردن اگر آنها در حال کمک و یا آسیب رساندن به بيماران است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ادینبورگ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im