استکهلم مترو شبکه در جهان است طولانی ترین هنر راه رفتن

با ضرب و شتم جمعیت Covid-19 catch-22. با بزرگ جهان جاذبه های خالی از آن می توان زمان مناسب برای سفر, اما آنها تنها به دلیل خالی مرگبار ویروس جدید است همه را مجبور به ماندن در خانه.

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای جلوگیری از جمعیت پس از همه گیر شده است. مانند سفر در خارج از فصل. خرید بلیط در پیشبرد. و یا فقط بازدید در نیمه شب هنگامی که اکثر مردم عادی هستند ، این است چگونه David Altrath سفر کرد و عکس استکهلم شگفت arty مترو در سال گذشته است. “به نظر می رسید مانند من تنها کسی وجود دارد,” او می گوید.

استکهلم مترو یا tunnelbana به عنوان سوئدی آن تماس بگیرید—صورتحساب خود را به عنوان “جهان طولانی ترین نمایشگاه هنری” و این را بدون اغراق. پس از ساخت و ساز آغاز شد و در سال 1950 برخی از 250 هنرمندان تزئین 94 ایستگاه در سراسر 68 کیلومتر از مسیر (در مقابل موزه لوور را در نمایشگاه اجرا نه مایل طولانی). بسیاری از متوقف می شود مانند غارها ترول ممکن است زندگی خود را لعنتی شالوده دیوارها با اسپری یک لایه نازک از بتن و سپس آراسته با پیچیده نقاشی های دیواری نقش برجسته و حتی رهبری مجسمه. در Mörby جسم ایستگاه مات سفید سقف و آب نبات های رنگی کاشی التماس دوران کودکی سند چشم انداز قطب شمال است. در Solna Centrum, ایستگاه شعله ور دیوار قرمز بیرون کشیدن hell—هر چند پاک و آسمانی نسخه از آن را. “طبقه بسیار براق شما می توانید از خوردن آن” Altrath می گوید.

Altrath متوجه نشده بود استکهلم مترو آنقدر سرد قبل از بازدید از هامبورگ آلمان در سپتامبر گذشته. او و یک دوست سوار قطار در حال ظهور در روشن T-Centralen ایستگاه که در آن سیستم سه خط را ملاقات کند. پیچیده آبی و سفید نقاشی دیواری احاطه وسیع دیوارها و سقف به او احساس او می خواهم وارد یک بیشتر دنیای جادویی. “من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را قبل از” او می گوید.

رها کردن همه خود را گشت و گذار طرح Altrath صرف بعد از دو شب به کاوش در ایستگاه های قرمز و آبی و خطوط اطراف شروع شام هنگامی که ترافیک سبک تر و او را به صبر کنید تا زمانی را برای مسافران به روشن کردن ضربه. پس از این قطار متوقف در حال اجرا در 1 am او مورد ستایش قرار داد Ubers از ایستگاه به ایستگاه تا 5 هستم زمانی که آنها آغاز شده است.

ترجمه مترو سه بعدی هیبت به تصاویر دو بعدی ثابت روی حیله و تزویر. خطوط مستقیم هستند بسیار مهم در هنگام عکسبرداری معماری, اما از آنجایی که دوربین لنز منحنی هستند کسانی که در قاب لبه ظاهر می شود کج. مسطح آنها مورد نیاز با استفاده از یک لنز شیب تغییر است که می تواند تغییر چند درجه بدون دوربین در حال حرکت را قادر می سازد Altraath به تصرف خود در تمام صحنه های متعدد با هم تداخل دارند بخش. بعد در فتوشاپ او پیوست unwarped قطعات با هم برای ایجاد تک تصاویر پانوراما.

آنها نشان می دهد استکهلم باور نکردنی قنات هنر هر چند عدم وجود مردم نیز به ارمغان می آورد به ذهن زمان همه گیر است که باعث شدن از فضای عمومی در سراسر جهان است. در اروپا حمل و نقل عمومی سیستم قطع سرویس با ridership در برخی از شهرستانها ياوه نزدیک به صفر است. با وجود مقامات سوئد عدم تصویب سختگیرانه اجتماعی, فاصله, قوانین, مسافر نرخ در استکهلم کاهش یافته است 50 درصد است. هر چند مقامات توصیه علیه سواری ریل مگر اینکه شما واقعا باید به Altrath تصاویر به شما اجازه انجام این کار به هر حال از امنیت خانه خود را.


بزرگ تر سیمی داستان
  • توهم حفاظت کامل
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • این حزب در آنلاین عظیم جهان
  • زوم حریم خصوصی واکنش تنها شروع
  • در سین کیانگ گردشگری کارائی آخرین آثار اویغور فرهنگ
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>